Duyuru

Collapse
No announcement yet.

tavan kaplaması için görüşler lütfen...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: tavan kaplaması için görüşler lütfen...

Aranıza sonradan katıldığım için biraz geç oldu bu mesaj. Photoshopta fikir edinmelik bişey yaptım.Tavanla uyum sağlasın diye mecbur camlarıda kararttım.Beyaz tamam diyordum ama griyede oldu sanki rolleyes

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

Gecen gün yolda giderken gördüm koyu gri renkliydi ve araca güzel yakışmıştı

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

vexx çok teşekkür ederim çok hoşuma gitti camlara film çektirmiştim zaten arabayı servisten alınca bunu düşüncem) valla eline sağlık çok güzel olmuş. Bu arada bunun boyaya bi zarar olur mu?
        F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
          vexx çok teşekkür ederim çok hoşuma gitti camlara film çektirmiştim zaten arabayı servisten alınca bunu düşüncem) valla eline sağlık çok güzel olmuş. Bu arada bunun boyaya bi zarar olur mu?
          Rica ederim ne demek.Birçok araç komple kaplama yapılarak rengi değiştirilebiliyor.Daha sonra problemsiz sökülüyor.Ancak ilk arabam olan honda civicte aldığımda ön kaput siyah folyo kaplıydı.Uzun süre bu şekilde dolaşmıştım.Değiştirmek istediğimde ustam bana güneş altında folyoyla boyanın ilişkiye girdiğini söylemişti. Mecbur boyatmak zorunda kalmıştım.Uzun vadede sıkıntı yaratabilir.Ama yeni nesil folyoları hiç bilmiyorum.O yüzden bu konuda tecrübeli olan kişiler yanıtlasın bu soruyu.

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

http://www.protackaplama.net/

burayla görüş abi istersen. ağırlıklı olarak lüks otomobiller genelde burayı tercih ediyor.
            işçilikleri iyiymiş.
            tavan kaplama sanırım 150 TL idi, emin değilim. ama gerçek cam gibi yapıyorlarmış.
            InsigniaTEAM

Yorum

aslında kaplama ile araç üzerindeki oynamalar daha rahat ve daha değiştirilebilir oluyor, özellikle spor arabalarda uygulandığını gördüm ama uzun dönem sonuçlarını bilemiyeceğim...

Yorum

gri renkte cok güzel oluyor canlı olarak gördüm yaptırmaya değer hatta bende düsünmüyor değilim . protec ta 250tl gibi fiyat verdiler 2 kalite folyo bulunmaktaymıs

Yorum

mert senin araba ne renk? ya burda protec gibi bir yer yokki ben tavanın boyasına zarar vereceğinden korkuyorum burda yaptırınca...
                  F30 Sport+

Yorum

simsek gri hafiif acık mavi. protac garanti veriyor aslında referanslarıda cok iyi f430 gallardo R35 gibi . reklamcılara fln yaptırmamanı tavsiye ederim allah korusun vernigine fln zarar gelir

Yorum

ister cam tavan olsun ister siyah folyo olsun ben bunu sadece mercedes c kasaya yakıstırıyorum geri kalan bi cok aracta cok basit duruyo ve sırıtıyo..
                      Ama sunroof'un yeri ayrı tabiki insignia da cok hoş duruyo.Tabi ki zevk meselesi ama ben sevmiyorum böyle seyleri.insigniam olsa yapacagım tek modifiye
                      kesinlikle irmscher ön panjur olurdu araba yunus balıgından köpek balıgına dönüyo sanki oleyy

Yorum

beyaz insignianın tavan ve aynalar siyah folyo yapılmış halini gördüm. bir de bagaj üstü spoileri vardı siyah. 10 numara.

Yorum

Arkadaşlar bugun Opel ataköydeydim. Orada beyaz bir insignia vardı ve tavan kaplama yapılmıştı.
                          Uzaktan şık duruyor. Dışarıdan sanki panoramik tavan varmış gibi duruyor.
                          Ama içine girince sunroof bile olmadığını görüncei ve arabaya tekrar dışarıdan bakınca biraz yapay bişeymiş gibi bir izlenim vermeye başladı. Ama dediğim gibi dışarıdan ilk bakışta şık duruyor....
                          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Ya arkadaşlar, atmacalarımız zaten çok güzeller.Üretici şirket her ayrıntıyı düşünmüş,esirgememiş.Ben kendi namıma ilave edecek bir şey bulamadım.Yalnızca gümüş bir nazarlık taktım,dikiz aynasına,çok şık durdu.Gerisi boşa masraf olduğu gibi orijinalliği de bozuyor bence

Yorum

Tavan kaplama değilde, ben ciddi ciddi komple kaplatmayı düşünüyorum Mat siyah bu araçta süper duracaktır. Ama sanırım önce astra da bu işi deneyeceğim

Yorum

Carbon kaplama gibi bir kaplama gördüm. Küçük küçük desenler şerit şeklinde siyah renkte.
                                O da dehşet duruyor !!! Ama Ruhsat falan bunları nasıl ayarlarsınız bilemem.
                                Hani sonra trafik memurları ile başınız derde girmesin.
                                Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

İşleniyor...
                                X