Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İÇİNİZDEKİ HIZ CANAVARINI DURDURUN...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İÇİNİZDEKİ HIZ CANAVARINI DURDURUN...

Normal şasede direksiyonun hıza duyarlı olup olmadığından net emin değilim ama flexride şasede bu var. Bu nedenle flexride şase bulunmayanların fazla hız yapmaması gerektiğini daha önceden biryerlerde okumuştum.

Yorum

arabanın yola oturuşu şaseye göre illaki fark eder ama bu direksiyon işi gerçekten çok ayıp opel adına..
      F30 Sport+

Yorum

benim dün test ettiğim 1.6 T cosmo direksiyon sertliği ve tepkileri mükemmeldi diyebilirim..
        öncesinde test ettiğim captiva high ise direksiyon yönünden tam bir faciaydı..
        sözüm ona hıza duyarlı ama bu kadar aşırı yumuşak ve hızlandıkça da sertleşmeyen direksiyon olamaz..
        sanki boşta dönüyor gibiydi..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

ben halada beğenmiyoruym insignianın direksiyon sertliğini linea bile daha güven verici direksiyon konusunda...
          F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Onur
            Hayatımda ilk defa yol ortasında kaldım. Debriyaj sistemi ile ilgili birçok şey öğrendim. Yarım debriyaj konusunda eskiden olduğum kadar rahat olmamam gerektiğini öğretti.
            sanırım debriyaj balatası bitti ve baskı balata setini yenilemek durumunda kaldınız. kaç km'de oldu bu ve ne kadara mal oldu parça + işçilik? baskı balata konusunda benim de canım sıkkın...

Yorum

İşleniyor...
            X