Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Sahipleri Ne İşle Meşgulsünüz ve Eğitim Durumunuz Nedir?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İNSİGNİA SAHİPLERİ NE İŞLE MEŞGULSUNUZ VE EĞİTİM DURUMUNUZ?

Ses Görüntü uzmanıyım uluslar arası toplantılarda çalışıyorum teknik lise mezunuyum merak edersen askerliğimi Mersinde yaptım (şaka şaka ) yarın bi lansmanım var mercedes yeni spor arabasının tanıtımını yapıcaz M.Shcumacher'le tanışıcam belki indirim yaptırabilirsem benim arabayı takas etmeye çalışıcam yerse bence yenez
    2009 Opel Insıgnıa 1.6 T Cosmo+19''+Flexride+Sunroof+CD500 Navigasyon+Siyah+Deri Koltuk

Yorum

bu arabada da çok çıkar doktordan satılık diye
      2009 Opel Insıgnıa 1.6 T Cosmo+19''+Flexride+Sunroof+CD500 Navigasyon+Siyah+Deri Koltuk

Yorum

Acil Tıp Uzmanıyım. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunuyum...Şu an Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesindeyim....
        2010 İNSİGNİA 1.6T COSMO BEYAZ

Yorum

Devlet memurluğuna yeni başlayan birisinin ailesinin yardımıyla yada kendi birikimiyle vs.. insignia'ya binmesi diğer insanlar tarafından çok mu tuhaf ya da ne biliyim çokmu abest karşılanır? Sizce bu olası bi durummudur yoksa 15-20bin TL'lik arabaya binilmesi dahamı uygundur?..

Yorum

Memur maaşı ile İnsignia'ya binene 'rüşvet almıştır' vb yakıştırmalar yapanlar çıkabilir.Vicdani hesap tutuyorsa mesele yoktur,aldırış etmeyin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ted79
              Şimdi Ankara'da bir kamu bankasında CBS Şb.Md. olarak çalışıyorum ve Insigniamı çok seviyorum.
              Coğrafik Bilgi Sistemi ne tür konular, bilgiler içeriyor, bankalar tarafından hangi amaçla kullanılıyor?Merak ettim

Yorum

Şaman Bey, çalıştığım kurum İller Bankası, belediyelere mühendislik hizmetleri sunan bir yatırım ve kalkınma bankası. Yani mevduat işlemleri yapan bildiğimiz bankalardan değil. Genellikle teknik imkanları kısıtlı belediyelere halihazır harita, imar planı, altyapı, üstyapı ve ekipman alımı konularında kredilendirme ve teknik destek sunmaktadır. Belediyeler adına ihale yapıp süreci teknik elemanlarıyla denetlemektedir. Yani çalışanı mühendis, müşterisi belediyeler olan bir banka diye özetleyebiliriz.

Coğrafi Bilgi Sistemleri de (GIS), bilişim teknolojileri sektöründe mekansal verinin yani yeryüzünde belli bir konuma sahip çeşitli sektörlerden toplanan verilerin (bizde harita ve imar planı oluyor) üst üste sanal ortamda çakıştırılarak oluşturulan sentez paftalarından kentin gelişme alternatifleri üretilip karar vericilere sunulması amacıyla kullanılıyor. Ayrıca bu konu o kadar engin bir konu ki: yeryüzü katmanlarını inceleyen jeoloji mühendislerinden, bakteri analizi yapan mikrobiyologlara kadar olan yelpazeyi içeriyor.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

Yaptığınız açıklamalar için teşekkür ederim. Uzun yıllardan beri iktisat-maliye-para-banka konuları ile uğraşıyorum. Bunca zaman "CBS" kavramı ile neden karşılaşmadım acaba diye düşünmüşdüm.Şimdi konu açıklığa kavuştu ihihi

Yorum

Özel bir alışveriş merkezi sahibiyim. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme (2006) mezunuyum.
                    [COLOR=black]SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Power
                      Özel bir alışveriş merkezi sahibiyim.
                      Hoşgeldiniz, tanışma bölümünde biraz daha detaylı tanıyabilir miyiz teşekkürler.

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0
                      InsigniaTEAM

Yorum

Tabii. tanıttım...
                        [COLOR=black]SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

Yorum

Makina Mühendisi Süleyman Demirel 2006 mezunuyum.Özel bir firmada Doğalgaz Projelendirme Mühendisi olarak çalışıyorum.

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
                          17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
                          35GB5825  A Rh+

Yorum

her daldan arkadas var masallah aranızda en cahılınızde ben kaldım acıkcası sız 4 yıl daha bekleyın ben bır okul bıtırıp geleyım
                            ben de komur işletmesinde yonetıcılık yapıyorum
                            2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

istanbul çemberlitaş'da kendi işim gümüş toptancılığı yapıyorum ilk okul mezunuyum saygılar arkadaşlar
                              Yeni i30 style 1.6 crdi beyaz

Yorum

Birkaç İzmirli daha çıktı hadi bakalım

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
                                17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
                                35GB5825  A Rh+

Yorum

İşleniyor...
                                X