Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Sahipleri Ne İşle Meşgulsünüz ve Eğitim Durumunuz Nedir?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İNSİGNİA SAHİPLERİ NE İŞLE MEŞGULSUNUZ VE EĞİTİM DURUMUNUZ?

Aksesuar alanı Üniversitedey iken ev arkadaşımda inşaat mühendisliğinde okuyordu biraz kulak aşınalığım vardır. Oda zevkli gerçekten... Dil üzerindeki hassasiyetin için teşekkür ederim, senin rumuzdan başlayalım mı? Ne dersin?
    F30 Sport+

Yorum

pascal benim dedemin adı o yüzden kullanıyorum İnşaat mühendisi ev arkadaşın varsa bütün muhabbetlerini de biliyorsundur. Okuması zevkli ve arkadaşlık olarak iyi bir bölüm ama çok uzatmamak lazım tabii. Mesela Insignia türkçede işaret , nişan anlamına geliyor. arabalarımızın arkadalarındaki insignia çıkartmalarını söküp oraya güzel bir el yazısıyla Opel Nişan yazdırılabilir.
      INSIGNIA 1.6 TURBO COSMO DVD 800 PIANO LAKE

ANKARA ODTÜ

Yorum

daha önce bahsettiğim konuyu açıyım artık

Hedef Kitle

30'lu ila 40'lı yaş ortalarındaki erkek alıcılar

Yeni Opel Insignia'nın başlıca hedef kitlesi; özgür düşünceli, yenilikçi ve yüksek başarıları hedefleyen bireyler.
        İletişim çalışmalarının, 30 ila 45 yaş arasındaki gruba yoğunlaşması planlanıyor. Bu gruba dahil olanlar; genellikle şehirli, çoğunlukla evli ve çocuklu aile babaları.

Insignia diğer markaların orta segmentteki otomobillerini kullanan sürücülerin yanı sıra; Vectra, Signum veya Omega kullanmakta olan Opel müşterilerini de hedefliyor. Bu hedef grup içerisinde, VW Passat veya Ford Mondeo sürücüleri, Insignia'nın daha çekici ve yenilikçi bir araç olmasına dayanarak marka değişimi yapma konusunda en büyük potansiyeli taşıyan sürücüler.

Bu sürücüler, hırslı ve kendilerini kariyerlerinde veya mesleklerinde başarılı olmaya adamış, finansal başarı hedefleyen kişiler. Güvenli, açık fikirli, yeni deneyimlere açık, iyimser bir hayat görüşüne sahipler.Ayrıca yeni teknolojiler ve yeniliklerle yakından ilgileniyorlar. Onlar; stil ve kaliteye kuvvetli bir eğilim duyan, aktif ve sportmen bir yaşam biçimini benimsemiş otomobil heveslileri. Otomobilleri, adeta hayat tarzlarının bir ifadesi.

Bu grubu iki alt gruba da ayırabiliriz:

Yenilikçi Modern Kesim

Tavır ve Davranışlar

- Hayatın keyfini sonuna kadar çıkarırlar, sosyal ilişkilere önem verirler.

- Genellikle beyaz yakalı veya serbest meslek sahibidirler yada IT, modern hizmet endüstrileri gibi alanlarda görev yaparlar.

- Yeni deneyimlere açıktırlar, bireyselleştirilmiş tüketimden yanadırlar, düşük bir marka bağlılığı sergilerler.

- Genç, uyumlu, hırslı ve hevesli tüketicilerdir.

- Medya kullanımı: Yoğun internet kullanıcısı, seyrek TV izleyicisi.

- Bilgisayarlar, mobil teknoloji, spor ekipmanları ve giyimle yakından ilgilidirler.

Sosyal Tırmanıcı

Tavır ve Davranışlar

- İşinde başarılı

- Sahip olduklarını göstermekten hoşlanan, genç, uyumlu ve hevesli tüketicilerdir.

- Büyük markalar ve lüks tüketim, gündelik hayatlarının bir parçasıdır.

- "Zengin ve başarılı" kesimin bir parçası olmak isterler.

- Medya kullanımı: Yoğun internet kullanıcısı, ortalama TV/radyo takipçisi.

- Tercih ettikleri program türleri: Gece talk-şovları, komedi, aksiyon, bilim kurgu...

- Otomobil, bilgisayar, mobil teknoloji, ev geliştirme sistemleri, spor ekipmanları ve giyimle yakından ilgilenirler.

- Spor: Dış mekan aktiviteleri yaparlar, pahalı sporlara eğilim gösterirler: Golf, tenis, kış sporları...

Opel, Insignia'nın alıcı kitlesini ağırlıklı olarak böyle düşünmüş
        kataloğun tamamını yakında yayınlarım.
        InsigniaTEAM

Yorum

Opel e teşekkür ediyorum)
          F30 Sport+

Yorum

Bilgi üniversitesi V.C.D yani görsel iletisim tasarımı okuyorum

Yorum

Kardiyoloji Uzmanı. Hacettepe Üniv. Tıp Fak.

Yorum

Uzmanlarımız artıyor
                F30 Sport+

Yorum

Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü Heykeltraşlık.

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

Yıldız Teknik Universitesi "Endustri Müh." + Yeditepe Univ. "MBA"
                    Ozel bir firmada Satınalma bolumunun basındayım.
                    Insignia 1.6V 180HP / Edition+Elegance / Carbon Black

Yorum

Ben de ekleyeyim kendimi.
                      Çocuk Cerrahı / Kütahya Devlet Hast.
                      [center]
                      2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

Ağır Kaldırma ve ağır taşıma konusunda Türkiye'nin yüz akı olan bir şirkette muh.md olarak çalışıyorum.Birisi 48 yaşında olmak üzere iki üniversite bitirdim.

Yorum

Bende istanbul bakırköy' de özel bir hukuk bürosunda avukatlık yapmaktayım.
                          Renault!!!

Yorum

Nurettin YILMAZ
                            Yazılımcıyım. Bilgisiyar mühendisi.
                            Bireysel emeklilik sektöründe 8 yıldır yazılım geliştiriyorum...
                            Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Spor giyim mağazam var.heppinizi beklerim

Yorum

mağazanız nerede tam olarak?
                                F30 Sport+

Yorum

İşleniyor...
                                X