Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignateam.com sitesi opel Insignia satın alım kararında sizi ne kadar etkiledi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Insignateam.com sitesi opel Insignia satın alım kararında sizi ne kadar etkiledi

Orjinal yazı sahibi: Serdardr
    Forumu kararımı verdikten sonra buldum ama henüz arabayı bekliyor olsam da bu forum doğru
    karar verdiğimi bana gösterdi. İnşallah arabayı aldıktan sonra da bu lafımın arkasında olurum
    Hiç merak etmeyin, onda aradığınızdan fazlasını bulup 'iyi ki almışım' diyeceksiniz
    Yalnız, işin bir de kötü tarafı var, bir insigniadan sonra aşağı yönelmek pek mümkün olmaz.
    Ya yeni bir insignia, ya da bmw, mercedes veya audıden birisi sizi tatmin edebilecek

Yorum

Ynt: Insignateam.com sitesi opel Insignia satın alım kararında sizi ne kadar etkiledi

Dün itibariyle insignia sahibi biri olarak almadan önce iyi ki üye olmusum diyebilirim. Çok şey ögrendim site sayesinde ve kafamdaki soru isaretleri tecrubeli arkadaslarin yorumlariyla ortadan kalkti, varolun
      2011 1.6T Cosmo + Sunroof

Yorum

Passatta Passat diyen birisiydim,
        Bu yüzden de babamla büyük kavgalar ettim en son baya tartıştık ve noktayı koyduk 1.5 sene arabasiz Geçirdik,
        Bu yıl sonu babam sessiz sedasiz insignia alınca önce üzüldüm sonra babam anahtarimi verip "al bakalim geç direksiyona" deyinceye kadar.
        Insignia bana herzaman d sınıfının lideri olarak geldi yani binemeyiz buna gözüyle baktım, once passat foruma uye oldum ve marka deliligini gördüm ben dizel otom. Aldığım paraya passat benzin manuel alıyordum, yakıttan korktum ve hemen burayı bulup üye oldum ve cok cok cok etkiledi. Artık iyiki diyorum insignia aslanı kapımızda allah olmayan herkese nasip etsin. Para=kalite=huzur garantici bir markaymıs opel bunu anladım. InsigniaTeam'a sevgilerimle

Yorum

İlkine pek etki etmediyse de ikincisinde %100 etki yaptı diyebilirim

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
          Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Benide baya etkiledi 1 haftaya bende size katilacam insallah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gamzali View Post
              Benide baya etkiledi 1 haftaya bende size katilacam insallah
              Hayırlı olsun
              Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zeytin View Post

Hayırlı olsun
                teşekkurler. gzl araba maşşallah