Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignateam.com sitesi opel Insignia satın alım kararında sizi ne kadar etkiledi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Insignateam.com sitesi opel Insignia satın alım kararında sizi ne kadar etkiledi

Orjinal yazı sahibi: manda kasa
    bu aracı cok arastırıyorum.
    su an astra h dızel kullanıyorum
    hemen hemen herkes tıkırtılardan sıkayetcı yanlız
    ben astra h kullanıyorum aracım 200.000 km de daha tık yok.cok hassasım seslere karsı.
    uzer mı benı dıye uye oldum?...
    Aramıza hoşgeldiniz,öncelikle kendinizi tanışma bölümünde tanıtırsanız sizi tanıma şansımız olur...
    Bu arada nickiniz w116 olsa gerek güzel arabalar evveliyatınız varmı Manda kasa ile yoksa sadece beğeniden ötürü mü ?

Yorum

Ynt: Insignateam.com sitesi opel Insignia satın alım kararında sizi ne kadar etkiledi

w124 kasa mercedes eskıden mevcuttu.hatırası kaldı ısımde baska bır forum sıtesınde kullandıgımdan aynısı olsun dedım.bır kac forum sıtesınde de mevcuttur.

ınsignıa guzel arac ama hep ama larla takılıyorum gıbı.
      konfor-ruzgar sesı-tıkırtılar hassas bırıyım.
      o yuzden uye oldum.cevaplarımı en ıyı burada bulabılırım dıye...

Yorum

sorularım güncel.
        geçen bir kişi ile sohbet ederken ınsıgnıa nasıl dedım dızel dusunuyorum dıye.ınsıgnıa tutmadı dedı.pıyasada tutmaması ıyılıgı göstermez tabı de neden herkes opel hele ınsıgnıa ya kötu gozle bakıyor çözemedım...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emre2929
          Insigniayi cok begeniyordum fakat 1.6 t ların yakitindan dolayi almiyordum dizelde pahalı geliyordu .1.4 t motor seçeneği çıkınca yakıt ve fiyatında uygun olmasıyla aldım aracı .smg05 muharreminde etkisi oldu bu iste
          Aynen bende ...
          Yakıtı az olur diye aldım azmı oldu 14000 km ortalamam 9.2 litre.
          2015 2.0 sorento

Yorum

Orjinal yazı sahibi: faysal
            Orjinal yazı sahibi: emre2929
            Insigniayi cok begeniyordum fakat 1.6 t ların yakitindan dolayi almiyordum dizelde pahalı geliyordu .1.4 t motor seçeneği çıkınca yakıt ve fiyatında uygun olmasıyla aldım aracı .smg05 muharreminde etkisi oldu bu iste
            Aynen bende ...
            Yakıtı az olur diye aldım azmı oldu 14000 km ortalamam 9.2 litre.
            chipi hesaba katmıyormusun abi
            InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: manda kasa
              sorularım güncel.
              geçen bir kişi ile sohbet ederken ınsıgnıa nasıl dedım dızel dusunuyorum dıye.ınsıgnıa tutmadı dedı.pıyasada tutmaması ıyılıgı göstermez tabı de neden herkes opel hele ınsıgnıa ya kötu gozle bakıyor çözemedım...
              Onu söyleyen arkadasa söyle bir baksın 2.el ilanlarına.bir sürü satılık insignia var.tutulmayan bir aracın satışı az olur bununla orantılı olrak 2.eldede satılan adet az olur.ama insignia ilanlarda bolca var.
              Zaten bu safsatalarla araçlarımızın ister istemez piyasasını öldürdüler.
              Arabadan anlamayan piyasada okadar çok galerici varki,Allahın cahillleri sadece 3-5 kuruş kar edecekler diye bir sürü palavra sıkıp milleti kandırıyorlar.
              2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
              2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

ses geliyor diyen arkadaşlar diğer araçların nasıl olduğu hakkında fikir sahibiler mi çok merak ediyorum.
                marka vermek istemiyorum ama bir çok arabadan nefret ettim. ve aracımda hiçbir ses yok şuanda 1.4t

Yorum

bende yıllardır toyota kullanıcıs idim 16 yıl boyunca toyota araçlara bindim 2010 yılında avensis baglantısı kurdum almak üzereydim bir anda siteden takip ettim ve İNSİGNİA aldım..iyki almışım ..
                  2013 BMW 320İ ED 1,6 170 hp beyaz  modernline+comfort+tekno+sounroof
                  2010 COSMO 1,6T beyaz SATILDI..
                  2011 MAZDA 2 PLAY 1,5 OTM...
                  2008 doblo 1,3 m.jet PREMİO

Yorum

Ses geliyor diyenlerin kıyaslandıkları araçlar BMW Mercedes audi gibi Premium araçlar kendi sınıfından vw cc hariç hiçbir araçla kıyaslanmaz (oda fiyat kıstasında eleniyor )

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                    Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Ben forumu çok faydalı buluyorum kullandığımız araçlar hakkında gerçekten dolu bilgiye sahip kardeşlerimiz abilerimiz var en ufak sorunda ellerinde geldikçe yardımcı olmaya çalışıyolar..

11' 1.6 T COSMO 19' JANT + Opc Sinyal Çerçevesi..

Yorum

aracımı aldıktan sonra netten araştırıp buldum forumu bu açıdan bende aracı aldıktan sonra öğrendiklerim bilmediklerim açısından aracımı aldıktan sonra etkili oldu..aracla ilgili cok seyi burda ögrendım..is yerıne geldigımde insigniateam.sayfası hemen hemen herb gun aksama kadar acık pc mde fırsat buldukca konulara bakıyorum..
                        ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bumerang
                          Sıtenın kurucuları olan arkadaslarım ıle bırlıkte Site kurulmadan once forum donanım sıtesınde fıkırlerımızı paylasıyoruk. ben 2009 yılından berı elimden geldigince bu siteyi takip ediyorum ve gördügüm şu ki cogunluk aracını aldıktan sonra özellıklerını ve karsılastıgı sorunlara cözümler noktasında siteyi bularak erisim saglıyor. Ama eminim ki muallakta olupta kararını netlestirenlerde muhakkak vardır. Bence insignia konusunda Türkiye bir tarafa yurtdısındaki cogu sıteden bile daha kullanıslı ve verımlı bır site. Emegi gecenleri ve fikirlerini esirgemeyenleri kutluyorum.

Benim içinde oldukça etkili oldu zaten beğendiğim ve almayı ciddi olarak düşündüğüm bir araçtı ...son kararımda bana katkısı oldu diyebilirm. Henüz aracı almadım ama 1 hafta 10 gün içinde alacağım sanırım.
                          1.4 T Edition Elegance -Karbon siyah, SP, 18 jant, Necvox MM.

Yorum

Bu konuyu da farketmeyenler için bir güncelleyelim
                            InsigniaTEAM

Yorum

yorumları okudum gönül rahatlığıyla 2011 turbo edition aldım,allah hepinizden razı olsun dürüst arkadaşlarsınız sorunlarınızı memnuniyetlerinizi güzelce paylaşmışsınız bizde faydalandık.

Yorum

Bende ayni sekil insigniateamden dolayi almis bulunuyorum tabiki KTN 03 unde etkisi cok buyuk
                                Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

İşleniyor...
                                X