Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignateam.com sitesi opel Insignia satın alım kararında sizi ne kadar etkiledi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Insignateam.com sitesi opel Insignia satın alım kararında sizi ne kadar etkiledi

Orjinal yazı sahibi: fatih32
    arkadaşlar mrb
    Hoşgeldiniz Tanışma bölümünde kendiniz tanıtırmısınız.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ynt: Insignateam.com sitesi opel Insignia satın alım kararında sizi ne kadar etkiledi

Valla fatih abi etkilemedi desem kızarmısın?...........
      2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

en başlarda siteyi biliyordum, fakat 180'likten sonra üye oldum

Yorum

İnsignia'yı çıktığından beri takip ediyordum.Siteyle tanışmam daha sonra google vasıtasıyla oldu.Aracı aldıktan sonra ilk işimde tabi ki buraya üye olmaktı.

Yorum

siteyi insignia ile ilgilenmeye başladığımdan beri takip ediyorum insignida karar kıldım ancak hangi versiyonunu alacağım konusun da tereddüt üm var

Yorum

Siteden habersizdim, araç üzerinde neler yapabilirim diye webde araştırma yaparken siteyi buldum ve sonra arabamı daha çok sevdim.
              Morpheus
              61 TT 971

Yorum

ben arabaya karar vermemle almam 2 gün içinde oldugu için aracı aldıktan sonra farkettim bu siteyi ama iyiki farketmişim ihihi
                Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ali_41
                  aracımı aldıktan sonra netten araştırıp buldum forumu bu açıdan bende aracı aldıktan sonra öğrendiklerim bilmediklerim açısından aracımı aldıktan sonra etkili diyebilirim...
                  +1000

gerçi sattım ama yorum benim içinde geçerliydi..
                  2012 YENİ MEGANE ST 1.5 DCİ 110 HP PRİVİLEGE SEDEF BEYAZI+PANAROMİK AÇILIR CAM TAVAN+Bİ XENON PAKETİ+NAVİGASYON PAKETİ+17'' SARİ JANT+3D SOUND by ARKAMYS+BLUETOOTH

Yorum

Siteyi aracı almadan önce takip ediyordum ...

İlk olarak annemin 2005 Opel Vectra aracını sattıktan sonra 2004 model LPG'li bir Volkswagen Touareg 3.2 V6 almak üzere İstanbul'a gittim. Araç ile test sürüşü yaparken içime sinmeyen tıkırtılar geldi araçtan. Aracı almadan geri döndüm. 2005 model 5.20i düşünüyordum gene LPG'li ancak insigniateam sayesinde Bursa'dan insigniamı alıp geldim. Tabi siteyi takip ederken üyelerin yakıt tüketimi 10-11 litre arasındaydı lakin aracı aldığımda da ortalama yakıt tüketimi 11 litreydi. Ankara'ya bi geldim 15lt'nin altına düşebilmişliğim yok ...

Araç aslında annemin ama sadece sabah işe gidiyor öğlen getiriyor, sonra hep bende. Dolayısıylada yakıt tüketimi belimi büküyor ...

Temiz 2005 model LPG'li 5.20i M paket, makyajlı görünüm ile takas etmeyi düşünüyorum. Yanlış anlaşılmasın Insignia'dan çok memlunum ama hem yakıt tüketiminden hemde düz vites olmasından sıkıldım diyebilirim ...

Saygılarımla ...

Yorum

Insigniayi cok begeniyordum fakat 1.6 t ların yakitindan dolayi almiyordum dizelde pahalı geliyordu .1.4 t motor seçeneği çıkınca yakıt ve fiyatında uygun olmasıyla aldım aracı .smg05 muharreminde etkisi oldu bu iste
                      2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
                      yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

bence sıtemız gayet olumlu ama ıcınden bazı ınsaları cıkarırsak daha olumlu olur ısımvermek ıstemıyorum ama ozelıkle volkan gokhan gıbı ınsanlıkdısı ınsanlar haha

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Ben de aracı aldıktan sonra insignia ile ilgili internette arama yaparken farkettim bu siteyi ve bolca bilgi edindim Aracımla ilgili. Tabi bilgi edindikce de daha bir sevdim insignia yi ) aracı almadan önce siteyi incelemiş olsaydım fark su olabilirdi; edition elegance aracıma afl ekletirdim ( neyse biz böyle de seviyoruz insigniamizi )

Yorum

Merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım,
                            şu 0 arabadan çıkan ses sorunu kafamı biraz kurcalasa da
                            Ankaradaki bayilerde 1.6 180 hp, flexride ve beyaz olmaması rağmen siyah 1.6 180 hp, flexride almaya çok yakınım
                            sitenin almam konusunda baya manevi destek oldu
                            insignia 1,6 T Siyah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mkayihanc
                              Merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım,
                              şu 0 arabadan çıkan ses sorunu kafamı biraz kurcalasa da
                              Ankaradaki bayilerde 1.6 180 hp, flexride ve beyaz olmaması rağmen siyah 1.6 180 hp, flexride almaya çok yakınım
                              sitenin almam konusunda baya manevi destek oldu
                              biz şimdiden hayırlısı olsun diyelim..

bu arada, forumda açılan başlıklara ve başlıkların anlamlarına aldanmayın, bazı başlıklar bile konunun içeriğini görmeden insanı tedirgin edebiliyor bir an için.. ama gerçekten büyütülecek hiçbirşey yok bu konuda rahat olun

ses sorunu diye birşey yok zaten her aracı pür dikkat dinlersek elbetteki ses gelen yerleri olabilir.. ama ses var ses var.. kalkıpta şahin doğan gibi takırtı tukurtu vs gelen araçlar değil sonuçta.. bu kaliteyi ve deneyimi ancak test ederek ya da sahip olarak anlayabilirsiniz..

araçlarımızın konforu gücü performansı yol tutuşu görünümü donanımı herşeyi maşallah şahane... insan alıp kapıya koyunca bile şöyle bir arabayı seyrettiğinde gözlerini alamıyor ve ohh be iyi ki almışım işte budur be diyor emin olun )

Flexride Şasi Sistemi İnsignia için olmazsa olmaz opsiyonlardan.. keşke bu sistem standart gelse diyeceğim ama öyle bir şans yok ne yazıkki... ama aracınızın rengi ne olursa olsun özelliği ne olursa olsun, her ne olursa olsun o bir İnsignia ve bu farkı bu kaliteyi ancak siz de olunca anlayacaksınız

tekrar hayırlısı olsun..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

bu aracı cok arastırıyorum.
                                su an astra h dızel kullanıyorum
                                hemen hemen herkes tıkırtılardan sıkayetcı yanlız
                                ben astra h kullanıyorum aracım 200.000 km de daha tık yok.cok hassasım seslere karsı.
                                uzer mı benı dıye uye oldum?...

Yorum

İşleniyor...
                                X