Duyuru

Collapse
No announcement yet.

KIŞ LASTİKLERİ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: KIŞ LASTİKLERİ

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=416.0

sanıırım jantla lastikle falan uğraşacağımıza bundan almak daha mantıklı gibi, işin içinde jant masrafı da girince fiyat baya artıyor.. bence bu da iş görür zaten pek kar yağmıyor, ki bu kauçuk olduğu için titreşimde yapmaz zincir gibi kaportaya da zarar vermez kötü bi durumda, ve kuru havada da kullanılabilinir toplu alımmı yapsak..?

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

toplu alımla fiyat biraz daha düşer sanırım, merak ettğiğm jantlara herhengibir zarar verirmi, yada Allah korusun yolda kopup kaportaya filan zarar verirmi....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=416.0

sanıırım jantla lastikle falan uğraşacağımıza bundan almak daha mantıklı gibi, işin içinde jant masrafı da girince fiyat baya artıyor.. bence bu da iş görür zaten pek kar yağmıyor, ki bu kauçuk olduğu için titreşimde yapmaz zincir gibi kaportaya da zarar vermez kötü bi durumda, ve kuru havada da kullanılabilinir toplu alımmı yapsak..?

benım aldıgım kar paleti bu praktikerde 289 koçtaşta 249tl ebata gore ucret degısıyor 149 dan baslıyor..
        2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
          toplu alımla fiyat biraz daha düşer sanırım, merak ettğiğm jantlara herhengibir zarar verirmi, yada Allah korusun yolda kopup kaportaya filan zarar verirmi....
          tabiki toplu alımlarda fiyat düşecektir, ama çok düşmez, bagaj havuzu toplu alımlarını düşünün, 10 TL kadar indirim yapıldı.. bundada biraz düşerler memnuniyet ve gönlümüz olsun diye

Mehmet abi almıştı sanırım, bu konu onun ve onun aracın uygulanmış resimleri olmalı yanlış bilmiyosam, o daha sağlıklı bilgi verecektir ayrıca kopma durumu bence düşük ihtimal, sonuçta kauçuk ve öyl kalitesiz ince bişey değildir kaportaya zarar vermez metal bi malzeme olmadığı için.. üstelik zincir gibi değil, sartıntısız ve sessiz olduğu için kuru yollarda da rahat kullanılır..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Ankara'da 8 Mart günü yağan karda 19" kar lastiği bulmakta zorlandığım için mecburen yazlık lastiklerimle yola çıktım . Sulu kar olan bir yolda, viraja girerken araba kaydı ve 10 cm yüksekliğinde kaldırıma çıktım . Sağ tabla burkuldu. Hasar çok değil arabada ama 10.600 TL masraf çıktı OPAL'de. Ben de 17" jant takımı aldım 600 TL'ye. Kıştan önce de kar lastiği alacağım. Bu sene daha emniyetli bir kış geçireceğim inşallah.

Yorum

İşleniyor...
            X