Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SATMAYI DÜŞÜNMÜYORUM AMA ALICI ISRARLI SİZCE

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: SATMAYI DÜŞÜNMÜYORUM AMA ALICI ISRARLI SİZCE

"aracımı çokta seviyorum" ve "aracın plakası 001 kıyamıyorum" nedenlerinden dolayı satmayın.

Yorum

57.000 çok iyi fiyat kaçırmayın.Ben o fiyata navigasyonsuz olanı aldım.Kafadan 4.000 tl karınız var

Yorum

Ben 2011 Teknik gri elegance alabildim. Param ona yetti. Çıkamadım daha ama hayatımdan memnunum. Birde şu araç bi gelse süper olacak. Çarşamba veya Perşemde elimde olacak... obaa
        2011 1.6 T 180 hp Insignia Edition Elegance P. / Teknik Gri

Yorum

hayırlısı olsun abi ya hem şurda çarşambaya ne kaldıki içinizdeki heyecanı tahmin edebiliyorum wsh2

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

satmadım çüNkü c180 i hiç binmemiştim mercedes grubunu bilmiyordum inceledim kullandım çok fazla parada ekleyemeyecektim ancak ne alacağımı bilmediğim için c180 e baktım.. FAKAT ARACLARINIZDAN MEMLUN KALIN KESİNLİKLE İNSİGNİA tüm marka araclardan dolu fulll+ full derim şahsen mercedes bile böyle ise diğer markalara bakmadım ve VERMEDİM... SATMADIM... sık sık bu forumda eleştiriyorsuz bazı insignia nın parcalarını falan TEK GERCEK ARACINIZI SEVİN MEMLUN OLUN bu paraya en iyi aracmış ben dahada sever oldum.. hiç afedersiniz öküzün altında buzağıyı aramayalım... İNSİGNİA EN İYİSİ İMİŞ.... mercedes böyle ise diğerleri nasıldır......
            2013 BMW 320İ ED 1,6 170 hp beyaz  modernline+comfort+tekno+sounroof
            2010 COSMO 1,6T beyaz SATILDI..
            2011 MAZDA 2 PLAY 1,5 OTM...
            2008 doblo 1,3 m.jet PREMİO

Yorum

sat bence o paraya 2 bin koy git dizel Nissan Qashqai+2 al normal jeeplerden hiç bir fakı yok hemde dizel ve ful 62500 e veriyolar geri görüş kameralı falan
              '' Ya Ganiyy, Ya Muğni... ''
              '' Melik-i Muktedirsin Ya ALLAH ''

Yorum

QQ+2 LERİN arka bagaj kısmı çok çirkin duruyor. 5 kişilik daha güzel
                Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

İşleniyor...
                X