Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SATMAYI DÜŞÜNMÜYORUM AMA ALICI ISRARLI SİZCE

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• SATMAYI DÜŞÜNMÜYORUM AMA ALICI ISRARLI SİZCE

arkadaşlar 2010 beyaz bej döşeme 1,6 t cosmo sahibiyim yeni 2011 fiyatlarını bilmiyorum aracımın ama aracım 11000 km de flyaudio ve koltuk kafalıkları . bagaj havuzu yan sanayi karter koruma taktırdım. kapalı garajda muhafaza ediyorum aracımı çokta seviyorum ancak alıcı bi arkadaş 60,000 tl ye almak istiyor..ve inatcı almakta kararlı .. satsam ne alıcam üzerine eklemede yapmak istemiyorum ..sizce 60.000 tl kacılmayacak bir fırsatmıdır.. beyazmı bulamıyor nedendir yoksa bayide pahalımı araclar .stoktamı sıkıntılar var illada bu aracı ister aracın plakası 001 kıyamıyorum yarı siyah camlar filim li ne yapalım carşamba alıp gidecek satarız demiş bulundum... geri alamıyorumda ???
    2013 BMW 320İ ED 1,6 170 hp beyaz  modernline+comfort+tekno+sounroof
    2010 COSMO 1,6T beyaz SATILDI..
    2011 MAZDA 2 PLAY 1,5 OTM...
    2008 doblo 1,3 m.jet PREMİO

Ynt: SATMAYI DÜŞÜNMÜYORUM AMA ALICI ISRARLI SİZCE

sat bence ii fiyat

Yorum

bu paraya bu özelliklerde bir araç alamazsınız gibi görünüyor. ekleme yapılmadığı taktirde. teklifte gerçekten iyi gözüküyor. aracınızı seviyorsanız satmayın
      [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

Yerine size insignia tavsiye ederim muhaha

Yorum

abi eğerki araçtan memnun kalmadın yada kullanıp hevesin geçmiş olsaydı çok iyi fiyat derdim. ama yine Insignia alacaksan aynı araç için 60.000'e biraz ekleme yapman lazım. onuda model yenilemeye sayarsın ama bu iş eylül-ekim aylarında olsaydı kâr bile ederdin
          yanlız alacak olan kişi 60.000'e razı olduğuna göre piyasasını ve sıfır fiyatını araştırmıştır. yoksa 60.000'e bunun sıfırı yokmudur diye düşünmüştür, bence.
          InsigniaTEAM

Yorum

bence çok iyi fiyat..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

plakanı al karsı alıcı yenı plaka cıkartsın noterde soruo zaten plaka kalsınmı dıe

Yorum

ben olsam satp aynısıyla sıfırlardım, sıfırın havasıda, kokusuda bi farklı

Yorum

corail beyin aracını tavsiye etseydiniz? cool
                  Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

noter nasıl soruyo plaka kalsın mı diye anlamadım artık plaka için araçlar şehir dışına satılıp plaka boşa çıkartılıp üstüne emniyete bağış yapıp aynı plakanı yeni aldığın araca takma kolaylığı kalktı mı yani artık plaka kalsın araç gitsin denilebiliyor mu?

Yorum

bu arada senin de araba satılacak gibi değil be arkadaş ben malettim neredeyse 55 e 2010 180 lik ekstra sadece 18 jant var ben olsam satmam 60 a sadece cosmo olsa sat derim ama ekstrası çok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insigniaT
                        corail beyin aracını tavsiye etseydiniz? cool
                        Allah razı olsun kardeş

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

ben olsam satardım çok ii fiyat..ilerde bu fiyata satmadığına pişman olabilirsin..bence fırsat

Yorum

Orjinal yazı sahibi: avorki
                            noter nasıl soruyo plaka kalsın mı diye anlamadım artık plaka için araçlar şehir dışına satılıp plaka boşa çıkartılıp üstüne emniyete bağış yapıp aynı plakanı yeni aldığın araca takma kolaylığı kalktı mı yani artık plaka kalsın araç gitsin denilebiliyor mu?
                            önce araç hangi şehre giderse gitsin plaka aynı kalacak diye yasa çıkarttılar, mesela o dönemde Samsun'dan 2.el araç alan babamın arkadaşı var, araba Çorum'a kayıtlı ama plaka 55
                            bunu kısa süre uyguladılar. sonra isteğe bağlı diye değiştirmişler sanırım. yani ister değiştiriyorsun ister aynı plaka kalıyor.
                            InsigniaTEAM

Yorum

Şaun Ankara Reis'te Nehir Gri 1.6T cosmo+ navigasyonlu 57000 fiyat verdiler bana ama araç 2010 model.
                              2011 1.6 T 180 hp Insignia Edition Elegance P. / Teknik Gri

Yorum

İşleniyor...
                              X