Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tatsız Bir Olay ve Bir Uyarı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Tatsız Bir Olay ve Bir Uyarı

Çok gecmiş olsun bizde Kırklareliye gitmiştik bayramın 1. günü böyle şeyleri duymak cok üzücü ne cana ne mala zarar gelsin tekrardan geçmiş olsun... artık ne yapacaklarını şaşırdı şeref....ler
    2012 insignia 1.4 T 140 Hp Yeni Stil Paket Fume

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HASAN_APG09
      murat bey ben autokıngın en eskısı olan maslak autokınge gıdıyorum, tabıkı her ıslem hatalı yada sorunlu olcak degıl, zaten sorunlu olsa bıle hatalarını telafı edıyolar, ısterlerse cok guzel ısler bıtırıyolar, sadece bıraz daha ozen ve dıkkat etmelerı gerek, bıde sanırım hep bana denk geldı hataları, sordugumda normalde bı sorun olmuyo ama sıze denk gelıyo demıslerdı zaten, bıde autokıng lokal boya yapıyorlar ama vernıgını komple atıyolar, ben tavanıma lokal boya yaptırcaktım ama boyayı lokal yapıp, vernıgını komple atarız demıslerdı, lokal vernıgı yapmak ıstemıyolar, sebebı ıse boyanan yerin sırıtması, vernıgı komple atınca yapılan boya sırtmıyo, komple vernıktede parca komple boyanmıs muamelesı goruluyo
      bunu bilmiyordum. ozaman özellikle local boya olursa vernigi de locak attirmak gerekiyor. siz nasil hallettiniz peki? kabul ettilermi local vernigi.beyaz renkte okadar sırıtcagini sanmam. hem zamanla eski halini alir.
      Insignia 1.6 180 hp Cosmo Beyaz DVD 800 idi 

Yorum

lokal vernikten sonra göze batarsa pasta cila düzeltebilir belki
        InsigniaTEAM

Yorum

tabiki lokal vernıği kabul etmedıler, bende boya yptırmadım, tavanın ıç dösemesini sokturup hasarlı bolgeyi, özel aletlerlele iç taraftan masaj yöntemiyle düzelttırdım, boyaya pek zarar gelmemıstı zaten, ufakta bi rotuj yptım, cok hafıf dalgalanma kaldı, oda nazarlık olsun, tavanı boyatmaktan ıyıdır, sonuc kotu olsaydı, lokal boyatıp, lokalde vernık attırcaktım

Yorum

öncelikle çok geçmiş olsun dostum sana bir önerim kesinlikle auto kinge yaptırma 2 kere yaptırdım hepsi rezalet oldu renk tutmuyor baştan sağma bir işçilik aman uzak dur en iyisi kendi servisi fabrika ayarında işçilik var arkas otoyu öneririm tabi kaskodan yaptırıcaksan) mini hasar olayında tüm firmalar auto kingle çalışıyor ondan çok kalabalık ve kötü.. sizin aracınız göçük düzeltme ve bölgesel boyayla tertemiz olur ve anlaşılmaz bile çok geçmiş olsun..
            2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Çok geçmis olsun kendi arabam kadar uzuldum

Yorum

Çok geçmiş olsun. Cana bir zarar gelmemiş olması büyük şans. Tam olarak nerede oldu bu olay? Otobanda mı yoksa E5'te mi?

Yorum

Utku çok geçmiş olsun.
                  Yanlış hatırlamıorsam sende önceden Leon kullanan arkadaştın benim gibi.
                  Tekirdağ taraflarında eski arabamla benimde başıma bu tarz bir olay gelmişti. ben durmuştum ancak bir sonuç alamamıştım. bana önümedeki arabadan taş atmışlardı ama sonra kaçtı şerefsizler!!
                  CAmı ve kaputu kaskodan değiştirebilirsin.
                  Cam herhangibir hasar yazılmadan değiştirlir böyle bir hakkın var kaput için hasar yazılır ama ufak bişise hasarsızlığın bozulmadan yapılır umarım.
                  Ben sigortacılık ile uğraşıorum acentemiz var bir ihtiyacın olursa sorabilirsin.

Tekrar büyük geçmiş olsun. Umarım bu insan dışı varlıklar en kısa zamanda yakalanır.

Yorum

çok geçmiş olsun ya

Yorum

Çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın uyarın için çok teşekkürler
                      şeytana söyleyin tüyünü bende unutmuş....

LPG li ve ÖFKELİ

Yorum

saolun arkadaslar.
                        Orjinal yazı sahibi: Wasabi
                        Çok geçmiş olsun. Cana bir zarar gelmemiş olması büyük şans. Tam olarak nerede oldu bu olay? Otobanda mı yoksa E5'te mi?
                        e5 te idi. birde güya dedimki gece otobana çıkmiyim nolur nolmaz bayram oncesi e5 de vurdu piyango
                        Orjinal yazı sahibi: Myth
                        Utku çok geçmiş olsun.
                        Yanlış hatırlamıorsam sende önceden Leon kullanan arkadaştın benim gibi.
                        Tekirdağ taraflarında eski arabamla benimde başıma bu tarz bir olay gelmişti. ben durmuştum ancak bir sonuç alamamıştım. bana önümedeki arabadan taş atmışlardı ama sonra kaçtı şerefsizler!!
                        CAmı ve kaputu kaskodan değiştirebilirsin.
                        Cam herhangibir hasar yazılmadan değiştirlir böyle bir hakkın var kaput için hasar yazılır ama ufak bişise hasarsızlığın bozulmadan yapılır umarım.
                        Ben sigortacılık ile uğraşıorum acentemiz var bir ihtiyacın olursa sorabilirsin.

Tekrar büyük geçmiş olsun. Umarım bu insan dışı varlıklar en kısa zamanda yakalanır.
                        teşekkürler. evet işin komik tarafi leonda da buna benzer bir olay yaşamiştim.bendeki de şans diyelim artık

Yorum

arkadaslar aracim eski haline geldi.opel odak ve Burak a birkere daha teşekkürler.camı da kaskodan değiştirdik.hiçbir problem kalmadi.

Yorum

Hayret birşey bu insanlar... ülke iyice zıvanadan çıkmakta. Çok geçmiş olsun Utku bey. Şükür ki ucuz atlatmışsınız ve aracınızda düzelmiş. Allah korusun ya.
                            [COLOR=black]SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Power
                              Hayret birşey bu insanlar... ülke iyice zıvanadan çıkmakta. Çok geçmiş olsun Utku bey. Şükür ki ucuz atlatmışsınız ve aracınızda düzelmiş. Allah korusun ya.
                              teşekkürler. neyseki sorun kalmadı.umarım polis sonuç almiştir. bu tarz olaylari duyardik da başa gelince daha kötü tabi.

Yorum

Yukarıdaki arkadaşların dediği gibi inanın kendi aracım gibi üzüldüm.İyice saçma sapan bir ülke olduk çok ciddiyim. Polis ilgilenmemiştir bile ben size söyleyeyim. 5 dakika bakınmışlardır etrafa sonra yine ense...
                                [COLOR=black]SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

Yorum

İşleniyor...
                                X