Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tatsız Bir Olay ve Bir Uyarı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Tatsız Bir Olay ve Bir Uyarı

Arkadaslar herkese iyi aksamlar ve iyi bayramlar diliyorum öncelikle. yaklaşik 2 saat kadar once tatsız bir olay yaşadim. bayramlaşmak için ailemin yanına tekirdaga dogru gelirken saat 20.30 sularında silivriyi geçtikten bir 10 km sonra güm diye bir çarpma sesi duydum. 2km ileride bir benzin istasyonuna girdim ve indim baktımki arabanin üzerinde tugla parçalari evet yanliş duymadınız bir grup serseri ya da gaspçı da olabilir arabama tugla attilar.aslinda yolda o noktaya gelmeden yol üzerindeki tugla parçalarini görünce dedim herhalde yola bişeyler atiyorlar ve hızımı arttırdım.daha once de duymuştum bu şekilde yolda araçlara taş atip sürücü durunca gasp edilen taşitlari.fakat yine de kaçamadik ve aracima isabet etti. motor kaputu üzerinde cama dogru yaklaşik 5 cm lik bir göcük ve yarik şeklinde boya atmasi oldu tamamen. sileceklerimin ucu çok hafifce parçalandi ve camim local olarak küçük bir şekilde çatladi. sizleri de uyarmak istedim yollarda ozellikle bayram trafiginde ŞEREFSİZLER iş başinda.eger tekirdag yönüne gidicek olan varsa dikkat etsin ozellikle gece.
    Insignia 1.6 180 hp Cosmo Beyaz DVD 800 idi 

Ynt: Tatsız Bir Olay ve Bir Uyarı

geçmiş olsun allah fırsat vermesin bu şerefsizlere
    İNSİGNİA 1.6 T EDİTİON ELEGANCE

Yorum

çok büyük geçmiş olsun benim de canıma bişi fılatmışları bi kaç yıl evel allahtan camım kapalıydı.
      [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

geçmiş olsun.. malesef bu şerefsizler az ceza alıyor yakalanınca.. :
        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
        [center]

Yorum

Kahretsin yaa..Çok geçmiş olsun arkadaşım.
          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Büyük geçmiş olsun Allahtan daha büyük üzücü olaylar yaşamamışsınız .

Şerefsizler......

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Geçmiş olsun abi böyleleri de var ne yaparsın
              Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
              Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
              VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Çok büyük geçmiş olsun, Allah korumuşta tuzağa düşmemişsiniz. Polise haber verdinizmi ?

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

geçmiş olsun.böyle olaylar insanın moralini bozuyor.şerefsizler ne zevk alırlar bunları yapmaktan bilmiyorum.tekrar geçmiş olsun.

1998 Opel Vectra 2.0 Cdx

Yorum

2006 yılında,Antalya dönüşünde bir bezincide,ailemle araç içinde uyurken arka camı patlatmak suretiyle gaspa uğradık.İnanılmaz bir olaydı hatırlamak bile istemiyorum.Oldukça can sıkıcı şeyler bunlar...cana gelmesin tekrar geçmiş olsun
                    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

saolun arkadaslar. zaten orada durmamakla en dogrusunu yaptigimi düşünüyorum. polise de hemen sıcagı sıcagına haber verdim. olay yerini tarif ettim. umarım bir sonuç alabilirler ve bu insalik dışı yaratıkları yakalayabilirler.okadar emek harciyorsunuz okadar dişinizden tırnagınızdan arttirip bişeler yapiyorsunuz sonra bu tarz kişiler yüzünden tadiniz tuzunuz kaçiyor canınız sıkılıyor dahası canınıza bişey gelme riskiyle karşi karşiya kaliyorsunuz.

Yorum

cam ve ya motor kaputunun kaskodan değişme durumu olabilirmi ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Pamperos
                          cam ve ya motor kaputunun kaskodan değişme durumu olabilirmi ?
                          neden olmasın??ben araçla martıya çarpmıştım,onun hasarını karşılamıştı.İllaki karşınızda bir araç olması gerekmiyor..
                          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Servise gidip Sigorta şirketine yollanmak üzere başınızdan geçen olayı aynen kağıda döküp tutanak tutturuyosunuz, hasarınız neyse karşılarlar bir sorun çıkacağını sanmıyorum

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Sigorta poliçesinde eğer terör eylemlerine karşı bir opsiyon alınmışsa sorun çıkmaz bence sigortacınızla görüşün ona göre işlem yaptırın

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                              X