Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia Ses Yalıtımı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Benim aracta 2016 cosmo 1.6cdti.kesinlikle motor gurultusu fazla bu aracin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omrylc View Post
      Evet ama yolda kabine çok etkisi yok motor sesinin .Bugün Gebze ye gittim .otoban da ciddi rahatsızlık verdi yol sesi .Hele pütürlü asfaltta çok ses alıyor .çamurluk iç kaplama dan başlayacağım yalıtım için.

Yorum

Motor sesi fazla değil bu aracın, gayet normal. Ancak şunu söyleyebilirim Total'den yakıt aldığımda motor sesi hissedilir seviyede artmıştı sonra oradan yakıt almayı bıraktım, Aytemiz'den alıp kullandığımda ciddi şekilde azaldığını fark ettim. Aytemiz, Shell, BP deneyebilirsiniz, yakıt sesi etkiliyor kesinlikle.

Yorum

Aslında bu motor Opel Türkiye tarafından ilk lansmanında fısıldayan motor diye anlatılan bir motor. Ben de ondan dolayı beklentimi yükseltip deneme sürüşüne gitmiştim ancak bence de fısıldayan bir motor değil ancak afaki rahatsız edici bir sesi de yok. Bence beklenti ile ilgili biraz.
          Kabin sesi olarak da ortalama bir seviyede sınıfına göre bence.
          Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen View Post

Aslında bu motor Opel Türkiye tarafından ilk lansmanında fısıldayan motor diye anlatılan bir motor. Ben de ondan dolayı beklentimi yükseltip deneme sürüşüne gitmiştim ancak bence de fısıldayan bir motor değil ancak afaki rahatsız edici bir sesi de yok. Bence beklenti ile ilgili biraz.
            Kabin sesi olarak da ortalama bir seviyede sınıfına göre bence.
            Yüksek sesle fısıldayan motor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yedibeyza View Post

Yüksek sesle fısıldayan motor
              Aynen katılıyorum.
              Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Bencede tam olarak fısıldayan motor değil ama şartlar uygunsa hava ve motor sıcaklığı varsa bence az. Benim sıkıntım ise bazen camlar açık aracın sesi dokunmuyor bana ama şanzıman kilitleme sesi daha fazla oluyor. Neyse şimdilik 52000 oldu maşallah diyorum aslan parçasına.

Yorum

Benim bildiğim 2.0L 170 beygirlik olandı fısıldayan.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
                  X