Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sıfır cosmo için en uygun fiyat nedir

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Sıfır cosmo için en uygun fiyat nedir

Orjinal yazı sahibi: Krms
    Yahu 2011 model araç fiyatı nedir bilen soran varsa bi zahmet onu da yazsın.2011 bilmem ama 2010 56 tl çok iyi fiyat
    ben sordum arkadaşlar diyorum işte 62 diyolar(2011) siz pazarlık yapmadan.Ama alıcı olduğunuz netleştiğinde indirim yapacakları aşikar çünkü almak için geldiğinizde fazlasıyla yardımcı oluruz fiyatlar sizi yanıltmasın dediler bayide.Ama 60ın altına ineceğini zanetmiyorum ama altında fiyat alan varsa bilelim bayi ismi bile vermese fiyatlardan haberimiz olur en azından

Yorum

benım aracımda herhangıbı opsıyon yok, sunroof olmasını cok ıstemıstım ama hem beyaz hem sunrooflu bı aracın sadece dvd800 paket ıle mevcut olgununu soledıler, dvd 800 paketıde fıyat olarak yuksek geldıgı ıcın sunrooftanda vazgectım, 62000 lıra verıp 2011 almak yerıne 56000 lıra verıp 2010 almak cok daha mantıklı bence, cunku ılerleyen yıllarda bu 6000 lık farkı satarken hıcbı sekılde fıyata yansıtamıyosun, en fazla 1000-2000 lıra oynar...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HASAN_APG09
        benım aracımda herhangıbı opsıyon yok, sunroof olmasını cok ıstemıstım ama hem beyaz hem sunrooflu bı aracın sadece dvd800 paket ıle mevcut olgununu soledıler, dvd 800 paketıde fıyat olarak yuksek geldıgı ıcın sunrooftanda vazgectım, 62000 lıra verıp 2011 almak yerıne 56000 lıra verıp 2010 almak cok daha mantıklı bence, cunku ılerleyen yıllarda bu 6000 lık farkı satarken hıcbı sekılde fıyata yansıtamıyosun, en fazla 1000-2000 lıra oynar...
        bu fark 2011 modeller için 2012ler çıktığında yada çıkmaya yakında oluşacaktır sanırsam.Peki indirim ayı olarak haziran temmuz döneminimi beklemeliyiz bir alt yani 2001 modelleri uyguna almak için yoksa aralıkta yılsonu kampanyalarında ellerde 2010 model kalmış olurmu?

Yorum

Vallahi beyaz ya da siyah 2.0 cdti cosmo+flexride+activeselect+20" jant bi aracım olsun çok isterdim ama çok pahallı
          1.6 T cosmo aracı başka bir donanımı olmadan sıkı bir pazarlıkla 60 bin e alabilirsiniz.Özellikle eğer sürekli görüştüğünüz bir bayii ya da daha önce opel almış olduğunuz bir bayii varsa kesin alırsınız.
          İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

bıraz once opelı aradım 2011 turbo cosmo yu 59500 e bırakıyolar, 2010 ıse ellerınde bı kac tane sayılı kalmıs, oada 57500 ıstolar, yorum sızın...

Yorum

bizim aldığımız zamanlara göre çok çok iyi fiyatlar..
              o zamanlar 57.000 TL ye ancak edition+elegance veriyorlardı..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

İşleniyor...
              X