Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sıfır cosmo için en uygun fiyat nedir

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Sıfır cosmo için en uygun fiyat nedir

Arkadaşlar yarın yada diğer gün bayiyler görüşme yapıcam 2011 model yani sıfır 1,6cosmo için sizce hangi fiyatı alırsam uygun diyebilirim???2.el 2009 model dvd800+flexi şase 180hp cosmo 19jant vardı bir tane opel servis önünde hatasız bir araç 19binde fiyat olarak 56bin istedi en son 55olur dedi ben bişey demeden bunu kaç indirebilirim sizce yada bu haliyle uygunmu??cevabınız için şimdiden teşekkürler ...unutmadan sıfır cosmo alsak standart gelen 18 jantı istediğimizmi seçiyoruz yoksa seçmek için illaki paramı veriyoruz ?

Ynt: Sıfır cosmo için en uygun fiyat nedir

Öncelikle 2011 model cosmo için tahminim 60 bin TL den aşağı düşmezler gibime geliyor.2009 model için ise şu an saydığınız donanımda bir araç neredeyse 69-70 bin TL ye geliyor.Size verdikleri fiyattan aşağı da düşmezler bence çünkü büyük ihtimalle size de çok az bir karla satıcaklar.Aracın sağlam olduğundan emin olmadan almayın.Bir de bütçeniz varsa kesinlikle dizel alın.Güç insanı bir yere kadar tatmin ediyor ama yakıt masrafı bir müddet sonra biraz göze batıyor.160 hp lik dizel seçeneği de çok güçlü ve torku sizi mutlu etmeye yeter.Bunlar benim nacizane tavsiyelerim.
    İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alperen_54
      Öncelikle 2011 model cosmo için tahminim 60 bin TL den aşağı düşmezler gibime geliyor.2009 model için ise şu an saydığınız donanımda bir araç neredeyse 69-70 bin TL ye geliyor.Size verdikleri fiyattan aşağı da düşmezler bence çünkü büyük ihtimalle size de çok az bir karla satıcaklar.Aracın sağlam olduğundan emin olmadan almayın.Bir de bütçeniz varsa kesinlikle dizel alın.Güç insanı bir yere kadar tatmin ediyor ama yakıt masrafı bir müddet sonra biraz göze batıyor.160 hp lik dizel seçeneği de çok güçlü ve torku sizi mutlu etmeye yeter.Bunlar benim nacizane tavsiyelerim.
      malesef bütçe imkanım bu ama dizel için cosmo donanımda yok sanırım yada 2.elde 160hp dizeli hangi fiyatları çekerler gerçi tamda bilmiyorum ama

Yorum

bu donanımlarda 2011 model İnsiqnia yı 60.000 e çok zor verirler arabanın en baz donanımı zaten 62.800 TL.. 2010 kampanyalı araç alınmıyor, 2011 alınıyor ve qeçen qün bayiye qittim zam qeldiğini söyledi arkadaşım yaklaşık 1000-1200 TL.. sonuçta boş bi İnsiqnia istenmiyor, donanımlısı isteniyor anlaşılan.. ve 60.000 kesinlikle olmaz. daha qeçen qün bölümde bi hocamız aldı İnsiqnia Cosmo DVD-800, fiyatı 66.000 den almış, ki o da 2010 model.. 2011 modeli bu fiyattan aşağı da vermezler derim ben

Aracın şu anki liste fiyatı 62.885 TL

+ 19'' jant 1.546 TL
        + flexride şasi 2.318 TL
        + deri koltuk (sadece ön koltuklar ısıtmalı) 3.090 TL

= 69.839 TL cik

Valla eğer 2011 model bu donanımlarda 60.000 e İnsiqnia veren bi bayii olursa biz de 2. bi İnsiqnia alırız

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

ha üzerine DVD-800 ü de eklerseniz o da + 4.187 TL demek, ve araç size 74.026 TL olacaktır.. Belki bi miktarda indirim yaparlar o kadar

yok eğer Flyaudio yaptırmak isterseniz onunda fiyatını tam bilmiyorum ama onu da 69.839 TL ye siz eklersiniz ve aracın diğer masraflarıyla birlikte bi fiyat belirlersiniz kendinize

Yorum

Şu an 2011 model 1.6 t cosmo nun satış fiyatı nedir.Liste değil pazarlıkla alınan fiyatı istiyorum.
            Kardamıyım zarardamıyım.

Yorum

ben 2 ay önce odaktan sıfır km 2010 1.6 turbo cosmo aldım, bana plaka, trafık sıgortası harıc 56 bıne geldı...

Yorum

Çok iyi fiyat gerçekten.2 ay oldu bende alalı 57,750 aldım bende.Sigorta ve plaka onlara aitti.500 onlar tutsa arada gene de 1,250 lira var ii para

Yorum

Hatta şunu belirteyim aldığım fiyatın altında hiç bir bayide fiyat veremedi.Tahmin ediyorum siz ağustos ayı ortaları gibi aldınız.Son arabalardan.Ben temmuz 26 da aldım

Yorum

ben tam olarak 13 agustosta aldım aracımı, 58 bıne anlastık, bu rakamın ıcınde 350 bandrol, 280 sıgorta, 350 lırada plaka ve ruhsat masrafları oldugunu soledıler, ayrıca o aıt ozel bı ındırım varmıs 600lıra vergı levhası ındırımı, yanı vergı mukelleflerını yapılan bı ındırımmıs, kısmetıme denk geldı, plaka ve dıger masrafları ben halletcegımı soledım, yanı 58000-1000-600=56400 oldu, en son faturamda kesılırkende benım aracımda usb baglatısı olmadıgını ve 220 lıra daha ındırım olucagını soleyıp, aracım bana 56180 lıraya gelmıs oldu...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HASAN_APG09
                      ben 2 ay önce odaktan sıfır km 2010 1.6 turbo cosmo aldım, bana plaka, trafık sıgortası harıc 56 bıne geldı...
                      herhanqi bi opsiyon var mı

Yorum

ben de 20 gün kadar önce 2010 model 1.6 turbo cosmoyu anahtar teslim 56000 tl ye aldım.
                        ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
                        ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

Orjinal yazı sahibi: myanmaz
                          ben de 20 gün kadar önce 2010 model 1.6 turbo cosmoyu anahtar teslim 56000 tl ye aldım.
                          herhangi bişey eklettinizmi ve bayilerdede 2010model hala kalmışmıdır sıfır araç acaba

Yorum

aradığım renk beyazdı ve beyazda ekstra opsiyonlu araç yoktu. bildiğim kadarıyla hala kalan 2010 modeller var ama renk seçeneği sınırlı.
                            ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
                            ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

Yahu 2011 model araç fiyatı nedir bilen soran varsa bi zahmet onu da yazsın.2011 bilmem ama 2010 56 tl çok iyi fiyat

Yorum

İşleniyor...
                              X