Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opelden Şikayetçiyim!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Opelden Şikayetçiyim!!!

Orjinal yazı sahibi: merttuna34
    Konuyla ilgilenenler için; az önce şöyle bir gelişme yaşandı, dün akşam opel Almanyaya attığım mailinde etkisi olduğuna inanıyorum, bu sabah Opel Türkiyeden aradılar ve gerekli parçanın birkaç gün içerisinde temin edileceğini, aracım servisten çıkana kadar da tarafıma tekrar ikame araç temin edileceğini bildirdiler. Sonuç itibari ile firma mağduriyetimi giderdi, yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Kendilerine ve Opel markasına yakışanı yaptıklarını düşünüyorum ve kendilerine çok teşekkür ediyorum.....

Geçmiş olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

geçmiş olsun. yine de birşeylerin düzelmesi için uğraşmayı gerektirmeleri kötü bir düzen.
      InsigniaTEAM

Yorum

geçmiş olsun çok sevindim
        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Hepinize ilginiz için çok teşekkür ederim.

Yorum

tam klavyeyi elimin altına aldım araç kirala faturası ile birlikte opele dava aç büyük ihtimalle kazanırsın diyecektim problem çözülmüş demekki neymiş henüz biz
            ısrarla istemeden bize hizmet sunulmazmış

Yorum

kaza yapmıs bırsuru ınsıgnıya vardır bır bakın ıstersenız
              2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

İlgilenenler için son gelişmeleri aktarayım arkadaşlar, biliyorsunuz bu sabah Opel Türkiye yeniden ikame araç verileceğini tarafıma bildirmişti, ancak saat 15.00 e kadar arayan soran olmayınca tekrar Opel Türkiyeyi aradım ve durumu tekrar anlattım, bunun üzerine görevli şaşırdı, ben bir servisi arayıp size döneyim dedi, çünkü ikame araç için servisin bir form faxlaması gerekiyormuş, görevli dediği gibi beni tekrar aradı ve 1 haftadır yurt dışından beklenen parçanın aslında farklı bir serviste olduğunu ve benim aracımın olduğu servisin bu parçayı getirttiğini aracımın onarımının tamamlandığını ve test edererk saat 17.00 gibi aracıma bana teslim edeceklerini bildirdi. bende hem sevinerek hemde şaşırarak, yetkili servisi aradım, servis sorumlusu arkadaş, bu durumdan haberi olmadığını müşteri hizmetleri ile görüşüp bana döneceğini söyledi, ve yaklaşık 1 saat sonra beni aradı ve aracınız hazır dedi,(Artık buraya kadar herhangi bir yorum yapmayacağım) bende sevine sevine gidip aracımı teslim aldım bu arada araç 25.000 km de ama ben hazır servise girmişken 30.000 km bakımını da yaptırdım. Araç şu an bomba gibi, sadece ufak tefek bir iki yerini çizmişler allahtan pasta ile çıktı da birde ona kafayı takmak zorunda kalmadım. Anlıyacağınız mutlu son. Yalnız şunu özellikle belirtmekte fayda var, aracı tekrar kullanmaya başlayıp gaza basıp o gücü hissettiğim anda bütün çektiğim sıkıntılar sıfırlandı... Bugün itibari ile şuna karar verdim allahtan birşey olmazsa, kesinlikle bu aracı satmayacağım !!!!!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: merttuna34
                  İlgilenenler için son gelişmeleri aktarayım arkadaşlar, biliyorsunuz bu sabah Opel Türkiye yeniden ikame araç verileceğini tarafıma bildirmişti, ancak saat 15.00 e kadar arayan soran olmayınca tekrar Opel Türkiyeyi aradım ve durumu tekrar anlattım, bunun üzerine görevli şaşırdı, ben bir servisi arayıp size döneyim dedi, çünkü ikame araç için servisin bir form faxlaması gerekiyormuş, görevli dediği gibi beni tekrar aradı ve 1 haftadır yurt dışından beklenen parçanın aslında farklı bir serviste olduğunu ve benim aracımın olduğu servisin bu parçayı getirttiğini aracımın onarımının tamamlandığını ve test edererk saat 17.00 gibi aracıma bana teslim edeceklerini bildirdi. bende hem sevinerek hemde şaşırarak, yetkili servisi aradım, servis sorumlusu arkadaş, bu durumdan haberi olmadığını müşteri hizmetleri ile görüşüp bana döneceğini söyledi, ve yaklaşık 1 saat sonra beni aradı ve aracınız hazır dedi,(Artık buraya kadar herhangi bir yorum yapmayacağım) bende sevine sevine gidip aracımı teslim aldım bu arada araç 25.000 km de ama ben hazır servise girmişken 30.000 km bakımını da yaptırdım. Araç şu an bomba gibi, sadece ufak tefek bir iki yerini çizmişler allahtan pasta ile çıktı da birde ona kafayı takmak zorunda kalmadım. Anlıyacağınız mutlu son. Yalnız şunu özellikle belirtmekte fayda var, aracı tekrar kullanmaya başlayıp gaza basıp o gücü hissettiğim anda bütün çektiğim sıkıntılar sıfırlandı... Bugün itibari ile şuna karar verdim allahtan birşey olmazsa, kesinlikle bu aracı satmayacağım !!!!!
                  Geçmiş olsun... sonrada gözünüz aydın diyeceğim.. şimdi bu parça yenimi geldi yoksa satılacak arbalardanmı söküldü
                  2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                  [center]

Yorum

Yok.. kutusunu felan gördüm İstanbul Ataköy Opel servisinde zaten varmış parça 1 hafta neyi beklediler onu anlamadım ama, neyse artık geçti gitti fazlada üzerinde durmak istemiyorum. )

Yorum

İşleniyor...
                    X