Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İNSİGNİA Sizin için ne demek?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İNSİGNİA Sizin için ne demek?

Orjinal yazı sahibi: dargure3
    Bazen gerçekten bilgiye duyduğu ihtiyaca binayen sorulan bir sorunun cevapsız kalması, ama diğer taraftan saçma sapan sorunlara verilen cevapların çokluğunu gördükçe.....
    Şiddetle katılıyorum.
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
      Çok manidar olmuş alala alala
      Çoookkk

Orjinal yazı sahibi: aton1981

Şiddetle katılıyorum.
      İnsignia CDTİ 160ps COSMO Siyah Flexiride+Sunroof

Yorum

Mukemmel performans ve hiz limitini zorlamaktir
        OPEL İNSİGNİA ST COSMO 1.6T AFL+ DVD800NAVI

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yunusozgen
          Eşimle aramı bozmaya çalışan beyaz kedi...
          Aynen valla,eşim insignia'mıza kumam diyor... ihihi
          İnsignia 1.6 T Cosmo-Beyaz-navi

Yorum

insigniamı hıımmmm tadından yinmez tek kelimeyle ihihi
            INSIGNIA 2012 SİYAH TURBO COSMO 180 HP (TABİRİ CAİZSE KIZ GİBİ )

Yorum

İnsignia demek yeni Mercedes sahibinin sizin aracınıza bindikten sonra aaa benim arabadan çok rahatmış demesi demek,
              İnsignia demek aracınıza her binen yolcunun büyülenmiş şekilde inmesi demek,
              İnsignia demek benzincilerdeki beleş yıkama kuyruğuna girememek demek haha haha
              İnsignia demek benzinciden utanarak abi 50 TL lik benzin doldur demek ihihi ihihi

say say bitmez
              YENİ OPEL İNSİGNİA 1.6 170HP COSMO KAR BEYAZ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yayamaj
                İnsignia demek yeni Mercedes sahibinin sizin aracınıza bindikten sonra aaa benim arabadan çok rahatmış demesi demek,
                İnsignia demek benzinciden utanarak abi 50 TL lik benzin doldur demek ihihi ihihi

say say bitmez
                özellikle son iki maddeyi çok beğendim.
                MEN AMENE BİL KADER EMİN-E MİNEL KEDER.

Yâ Rab! Garibem, bîkesem, zaîfem, nâtüvanem, alîlem, âcizem, ihtiyarem, 
Bî-ihtiyarem, el'aman gûyem, afv cûyem, meded hâhem zidergâhet İlahî!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen
                  2 kez satıp 3 kez aldığım tek araç demek. Vazgeçilmez sadece ara verilir...
                  Yalnız değilsiniz Cem Bey kardeşim, ben de üçlük oldum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yayamaj

say say bitmez
                    Ancak bu kadar güzel anlatılırdı, teşekkürler; yeni paylaşımlarınızı bekleriz, fırsat buldukça
                    (Arkadaşımız foruma üye olmuş, bir yorumu var o da yukarıdaki. Demek sırf güzel duygularını paylaşmak
                    için üye olmuş, on dakika kalıp bir yorum yapmış, o günden beri 'login' olmamış )

Yorum

• Ynt: İNSİGNİA Sizin için ne demek?

Siz arabayı satıp bir değişiklik mi yapsak acaba dediğinizde arabalarla ilgisiz insanların bile "ne güzel araban var, şükret" demesinin keyfini yaşamaktır, insignia
                      MEN AMENE BİL KADER EMİN-E MİNEL KEDER.

Yâ Rab! Garibem, bîkesem, zaîfem, nâtüvanem, alîlem, âcizem, ihtiyarem, 
Bî-ihtiyarem, el'aman gûyem, afv cûyem, meded hâhem zidergâhet İlahî!

Yorum

Şu konunun altına yazılan yorumları okudukça aklıma gelen ilk tanım ;

Insignia: Kullanıcılarına forum üzerinden edebiyat parçalattıran araç

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Altı sahifede, cem'an yüz yorumu keyifle, bilmem kaçıncı defa 'soluksuz' okumak demek

Yorum

Benim için "HASTALIK" demek ihihi

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                            Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
                              Benim için "HASTALIK" demek ihihi
                              Büyük geçmiş olsun Sedat Bey Kardeşim

Çok kötü bir hastalık, üstelik de bulaşıcı ihihi

Yorum

Maddi açıdan Insignia demek;

Yüksek meblağlar ödemeden içi dolu bir Alman arabasına binmek demek.
                                Aynı zamanda hem spor bir araba olup hemde makam aracı denecek bir konfora sahip olması demek.
                                1.6 düşük vergili bir motorda 180 beygir gibi sizi koltuğunuza yapıştıracak bir araç demek.
                                Bambaşka bir tasarım anlayışı ile sedanı coupe'de sunması demek.
                                Her ortamda her anda gerek ailenizle gerek tek gerekse arkadaşlarınızla olsanız size yakışacak araçtır.
                                Kısacası ödediğiniz paranın karşılığını size kat ve kat veren otomobildir.

Manevi olarak ( Benim için)

Dosttur. Canınız sıkıldığında bir tur atıp keyfinizi yerine getirecek arabadır.
                                Aşktır gerekirse uzun yolda sakin sakin keyif sürdüğünüz sevgilinizdir.
                                Şaraptır. Yıllar geçer ama öyle güzeldir ki gün geçtikçe klasikleşir ve daha hoş görünür.
                                Güç göstergesidir. Sizi Audi,Merso ve BMW karşısında yarı yolda bırakmaz. Dikiz aynanızdan onlara el sallatır.
                                Acemiliğim ve Usta Birliğimdir. Ezbere bildiğim tabiri caizse artık yek vücut olduğum aracımdır.

Insignia kısaca Hız, Güç, Mükemmellik, Kalite ve Aşk demektir. Paylaşılmaz size özeldir ve sadece işini bilene iyi hissettirir

Yorum

İşleniyor...
                                X