Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2011 İnsignia larda Yapılacak Bazı Değişiklikler Şöyle...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 2011 İnsignia larda Yapılacak Bazı Değişiklikler Şöyle...

inşallah ilerde daha iyisi senin olur abicim

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

onu sordum, 2011 ler tam anlamıyla qelmeye başlayınca Kasım ayı ortalarında filan liste yenilenecekmiş ve o zaman qerekli düzeltmeler yapılır dediler bu fiyat listesine aldanmayın VW ye de qittim dün, Yeni Passat qelecekmiş Kasım da, onlarda da şu anki passatlar hala satışta qörünüyo listede ama araba satmıyolar araba yok çünkü.. yenisini bekliyolar ki listeyi de motor seçeneklerine qöre ve opsiyonlarına qöre düzenlesinler

Yorum

Anladım abi sağolasın
        Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
        Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
        VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

hıza duyarlı direksiyon bile cosmoda opsiyonelmi olmuş yoksa öncedende bölemiydi???

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enteresavar
            hıza duyarlı direksiyon bile cosmoda opsiyonelmi olmuş yoksa öncedende bölemiydi???
            hıza duyarlı direksiyon Flexride Şasi. opsiyonuyla birlikte oluyor, sport tuşuna bastığınızda qösterqeler beyaz yanıyorken kırmızı renqe qeçiyor ve daha sportif bi sürüş için direksiyon ve qaz pedalı hıza duyarlı hale qeliyor Önceden beri bu opsiyonla sunulan bi özellik bu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
              Orjinal yazı sahibi: enteresavar
              hıza duyarlı direksiyon Flexride Şasi. opsiyonuyla birlikte oluyor, sport tuşuna bastığınızda qösterqeler beyaz yanıyorken kırmızı renqe qeçiyor ve daha sportif bi sürüş için direksiyon ve qaz pedalı hıza duyarlı hale qeliyor Önceden beri bu opsiyonla sunulan bi özellik bu
              ama daha önce kullandığım c sınıfı ve d sınıfı araçlarda standart olan bir özellikti bu flex.şase almazsak bu özellik olmuyacak yani bence yüksek hızlarda çok önemli bir unsur.Düşük hızlrdada kullanımı kolaylaştıran bir unsur demekki flexi şase olmazsa olmazlarım arasına girecek gibi otobanda çok işime yarıyo bu sertleşen direksiyon malum

Yorum

2011 model yılı fiyat listesinde artık HB İnsiqnia qörünmüyor Türkiye de sadece NB ve ST satışta bilqinize.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt

Cosmo larda arka kapı ve camlar koyu renkte olacakmış ( sports tourer lerde olduğu qibi )
                  2011 model araçlarda koyu renk cam göremedim, yetkiliye de sordum şimdilik böyle bi haber olmadığını söyledi. Bu konuda bir bilgisi olan var mı?

Bir de 2011 modellerde arka disk çizilmesi ve sesi, farların su alması, konsol tıkırdaması gibi sorunlar düzeltilmiş midir?
                  '11 Insignia 1.6 Turbo Cosmo RoadRover Nav
                  '15 BMW 118i LCI

Yorum

farlar su almıyordu ki?

birde kendinizi tanıtırmısınız;
                    http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0
                    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                      farlar su almıyordu ki?

birde kendinizi tanıtırmısınız;
                      Ben showroomda teslimi beklenen yıkanmış aracın arka lambasında bile gördüm, içi nemlenmişti. Ön farlar almıyordur büyük ihtimalle, ancak arka stoplar kasadan biraz ayrık, ve su almaya müsait bir yapısı eğer iç taraf izolasyonu iyi yapılmamışsa.
                      '15 BMW 118i LCI

Yorum

İlk defa sizden duydum fara su alma olayını.Tıkırdama ve çizilmeye bişey diyemem ama fara su alma olayı yok rahat olun.
                        http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                        2.0 CDTI
                        Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia
                          İlk defa sizden duydum fara su alma olayını.Tıkırdama ve çizilmeye bişey diyemem ama fara su alma olayı yok rahat olun.
                          +1 Ayrıca arka stop lambaları kasadan ayrı evet ama bu izolasyonun kötü olduğu anlamına qelmiyor. Tüm İnsiqnia lar için bu yapı söz konusu ve ne su qeçiriyor ne su alıyor. Bence su buğulaştığından vs. size öyle qelmiş. Birde, farların öyle bir yapısı varki, su damlacıkları plastik dış yüzeyin altında duruyor ve bezle iyi kurutamayınca sanki o an insana farlar su almış qibi qeliyor ama aslında böyle birşey mümkün değil qüzelcene kurutunca hiçbirşey olmadığını qörüyorsunuz. Bence siz o stopların yapısından aldanıp su alabileceğini düşünmüşsünüz veya yanlış qörmüşsünüz. Ayrıca konsol tıkırdamasıda yok, tüm Insiqnia larda yok ama sadece kimi araçlarda çok nadiren çok hafif çıtlama sesi qeliyodur tek tük okadar. O da bozuk yolda qenelde ve çok nadir. Buyüzden bunu pek önemsemeyin derim. Disk çizilmesiyse bizim arabada yok mesela, ve birçok İnsiqnia da da yok artık baya azaldı denebilir Bu sorunu olan araçlardaysa çizik olması halinde qarantiden değişim söz konusu kafanız karışmasın derim bence fiyatı ve sahip olduğu donanımıyla İnsiqnia sınıfınin en iyi arabalarından wsh2

Yorum

Peki 2011 modellerde arka camlar karartılmış gelecek söylentisi hakkında net bilgisi olan var mı?
                            '15 BMW 118i LCI

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Fixx
                              Peki 2011 modellerde arka camlar karartılmış gelecek söylentisi hakkında net bilgisi olan var mı?
                              hoşqeldiniz sizi tanıyabilir miyiz?

ben daha önce bayiye qelen bir yazıyı qörmüştüm ve paylaştım bunu bu konu başlığında ama bu özelliği uyquladılar mı uyqulamadılar mı bilmiyorum henüz bayiye 2011 ler qelmemiş tam anlamıyla qelmeye başlayınca zaten olup olmadığı belli olur hem bu özellik olsa da olur olmasa da çok önemli değil bence.. eğer İnsiqnia almayı düşünüyorsanız bu özelliğin noksanlığı sizi kararınızdan vazqeçirmesin sonuçta Cosmo donanımlarda arka cam perdesi var ve buna hiç qerek yok.

Yorum

forumda bir yerlerde fiyat listesinin durumu konuşuluyordu. o konuyu bulamadım buraya yazıyım, yeni link belli oldu.
                                http://www.opel.com.tr/content/dam/O...mfiyat2010.pdf
                                InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                                X