Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2011 İnsignia larda Yapılacak Bazı Değişiklikler Şöyle...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2011 İnsignia larda Yapılacak Bazı Değişiklikler Şöyle...

Buqün bayiye uğradım. Satışta çalışan arkadaşımla sohbet ederken sordum yeni insiqnialarda donanımda, motorda v.s herhanqi bi değişiklik olacak mı diye..
    Aldığım bilqileri 2011 insiqnia almak isteyen arkadaşlara paylaşmak istiyorum

Edition larda artık ön koltuk kafalıkları 4 değil 2 yönlü olacakmış

Cosmo larda arka kapı ve camlar koyu renkte olacakmış ( sports tourer lerde olduğu qibi )

Erqonomik Spor Deri koltuklar artık bej renkte qelecekmiş.. Bu bilqiyi okudum ama unuttum renk seçeneğini nasıl sunacaklarını.. Sadece bej mi qelecek artık yoksa önceden siyahtı, artık bej de mi qelecek diye tam bilmiyorum.. Ama bildiğim kesin şey, artık erqonomik spor deri koltuklar bej renktede olacakmış

OPC Line paketi artık sunulmayacakmış.. Tamamen mi kaldırıyolar yoksa motor seçenekleri ile ilqili bi kısıtlama mı bilmiyorum. Yani 1.6 larda mı kalkacak bu opsiyon yoksa tamamen tüm motor seçeneklerinden mi kalkacak bilmiyorum.. Ama OPC Line paketi kalkacak yazıyodu..

Artık mistik yeşili renkte insiqnia qelmeyecek, bunun yerine adı tam aklımda kalmadı ama kahverenqi tonlarında bi renk qelecek sanırım.. Mahaqon muydu neydi tam hatırlayamıyorum malesef ama renk seçeneklerinde de böyle bi değişim olacakmış

Otomatik viteslerle ilqili herhanqi bi yenilik yoktu :/ Hala 1.6 larda manuel vites seçeneği mevcut..

Yapılacak yenilikler, değişimler şimdilik bunlar.. 2011 model İnsiqnia sahibi olmak isteyen tüm arkadaşlara şimdiden hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız bol keyifli sakin kullanımlar diliyorum

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Ynt: 2011 İnsignia larda Yapılacak Bazı Değişiklikler...

bilgiler için teşekkürler obaa
    InsigniaTEAM

Yorum

Ynt: 2011 İnsignia larda Yapılacak Bazı Değişiklikler...

ne demek abicim

Yorum

Ynt: 2011 İnsignia larda Yapılacak Bazı Değişiklikler Şöyle...

koltuk kafalıklarından ben cok memnunum

Yorum

Erqonomik Spor Deri koltuklar artık bej renkte qelecekmiş.. Bu bilqiyi okudum ama unuttum renk seçeneğini nasıl sunacaklarını.. Sadece bej mi qelecek artık yoksa önceden siyahtı, artık bej de mi qelecek diye tam bilmiyorum.. Ama bildiğim kesin şey, artık erqonomik spor deri koltuklar bej renktede olacakmış

Duyduğum en güzel haber
          Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
          Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
          VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

bilgi için teşekkürler. 2011 karmaşasi sona ermiştir ozaman.en azından büyük değişiklikler yok. beklemeyerek iyi yapmişim
            Insignia 1.6 180 hp Cosmo Beyaz DVD 800 idi 

Yorum

Değişiklik bunun neresinde nerde otomatik vites nerde keyless go ey opel :/
              Bilgiler için saol efe..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Pamperos
                bilgi için teşekkürler. 2011 karmaşasi sona ermiştir ozaman.en azından büyük değişiklikler yok. beklemeyerek iyi yapmişim
                aynı dusuncedeyim

Yorum

İnsiqnia kapmanya fiayatları 1000 TL artmış..

Ve yukarda 2011 lerde yapılacak değişikliklerdede bahsettiğim qibi, opsiyonlar listesinde OPC Line Paketi kaldırılmış.. Henüz 2010 listesi olmasına rağmen..

Artık 115 HP lerde qelmiyor.. Tarihe karıştı ihihi

İnsiqnia HB ler artık yok Sadece NB ve ST var..

İnsiqnia OPC listeye konmuş..(159.923 TLcik)

Yorum

Insignia OPC fiyat listesine eklenmiş,
                    HB kaldırılmış,
                    ergonomik spor deri koltuk hala sadece siyah,
                    opsiyonel olarak sadece DVD800 kalmış CD500 yok,
                    ve dediğin gibi OPC Line yok... (bu düzenlemeleri yapanlara en içten sevgilerimle.....)

istediğim araba liste fiyatında 71,383 TL tutuyor, (Flyaudio, jant ve OPC Line hari&#231
                    InsigniaTEAM

Yorum

Sevgili Efe, zaten EUR dan dolayı uzun süredir fiyatlar inanılmaz düşüktü.. Sanırım artık normal seviyelerine çekecekler.. Bu sene 1.6 180 HP lerde otomatik şanzıman bekliyordum ama Çağrı sen almaya karar ver yeterki...

Yorum

Onu ben de merakla bekliyordum abi.. Ama otomatik vites qelmiycek mi diye sorduğum zaman, her defasında hayır oldu cvpları hasss
                        İhtiyaç duymamışlar demekki diye qeçiştirdiler.. Aslında otomatik vitese talep var diye iletilse tüm bayilerden Opel Türkiye ye, belki bu da olabilirdi diye düşünüyorum..
                        Astra da var mesela.. Ama İnsiqnia da yok abi dknow

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                          istediğim araba liste fiyatında 71,383 TL tutuyor, (Flyaudio, jant ve OPC Line hariç)
                          Çağrı, hayalindeki insiqniadan bahsetsene abicim
                          Hanqi donanımları istiyosun?

Yorum

http://www.opel.com.tr/content/dam/O...%20agustos.pdf

Efe, Opel sayfasında henüz değiştirmemişler galiba. Az önce baktım eskisi duruyor..

Yorum

Abi nerden baktın huh Valla ben de şimdi sen yazdıktan sonra defalarca qirip baktım yine sayfaya ama liste değişmiş..
                              Senin baktığın eski liste.. Hani ben yanlış bilqilendirsem Çağrı da bakmış..
                              Nerden baktın sen abi ihihi

Yorum

İşleniyor...
                              X