Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni araç almayı düşününler

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Yeni araç almayı düşününler

@dawn1974: abi sen hangi şehirdensin? şu ana kadar toplamda 3 kişi olduk; 1 izmir, 1 Batman bir de senin oldugun şehir? ayrıca arabaya ekstra donanım istiyormusun? yazabilirsen sevinirim.
    Mehmet72,
    bu arada sen aracta flexiride ve sunroof kesin istiyormusun yoksa sadece düz 1.6 180 cosmo beyaz mı istiyorsun?

Yorum

ya bu arada aracı şimdi aldıgımızda arac 2010 model olarak mı 2011 model olarak mı tescil oluyor trafikte? bildiğim kadarıyla 1 Ağustos sonrası alınanlar 2011 model olarak geciyor. Özetle biri sordugunda arac 2010 mu diyeceğiz 2011 mi?

Yorum

araba 2010 model olacak ama Astra alan birisine 2011 yazmışlar. nasıl olmuş bilmiyorum.
        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alpacino
          @dawn1974: abi sen hangi şehirdensin? şu ana kadar toplamda 3 kişi olduk; 1 izmir, 1 Batman bir de senin oldugun şehir? ayrıca arabaya ekstra donanım istiyormusun? yazabilirsen sevinirim.
          Mehmet72,
          bu arada sen aracta flexiride ve sunroof kesin istiyormusun yoksa sadece düz 1.6 180 cosmo beyaz mı istiyorsun?
          Evet kesın ıstıyorum hatta bu ıkısınden bırı eksık bıle olsa bu aracı almayı dusunmem.
          1.6 180 cosmo beyaz + flexiride + sunroof
          navıgasyon ıcınde aracı alana kadar fıkrımı dusuncemı degıstırecek suankı var olan markalardan daha cok ozellıklı daha kullanıslı baska bır marka navıgasyon cıkmazsa kesınlıkle Fly audıo taktıracam.

Yorum

yani aracın üstünde orjinal DVD800 istemiyorsun.ok

Yorum

Hayır ıstemıyorum cunku Fly audıonun ozellıklerını okuduktan sonra bos bır DVD800 alacagıma daha fazla ozellıge ve son derece tatmın edıcı ozellıklere sahıp olan fly audıoyu almak daha ısabetlı bır karar vermıs olacagıma ınanıyorum. İste forumlardakı paylasımların bıze katsının çok açık bır ornegı. Eger ben bu forumu takıp etmemıs olsaydım ve yapılan paylasımları okumamıs olsaydım araca DVD800 eklıyecektım.

Yorum

Arkadaşlar.. listeniz kesinleşince haber verin Bayi arkadaşım, yardımcı olmaya çalışayım..sizi genel müdürü ile görüştüreyim..sanırım herkes yani bayiler aynı havuzdan hatta yolda gelen gemiden order geçiyorlar..Aradığınız detaylarda renk,dvd, vs vs ne kadar stokta kalmıştır bilmem...doğru, teslimatı bulunduğunuz il'e gönderebiliyorlar diye biliyorum..en fazla üç beş nakliye parası olabilir.. 2010 fiyatları içinde son ay sanırım..2011 lerde değişiklik olmasa bile zamlanacaktır..geçmiş yıllarda böyle idi..birde üç beş hesap yapıp eksik malzemeli almamanızı öneririm sonra taktırıcam diye arabanın heryerini biçtirmek zorunda kalmayın
                çok keyifli bir otomobil,inşallah hepiniz alırsınız herkese kolay gelsin.

Yorum

tesekkurler Tayfun, şu ana kaar 3 arac olduk bir de benim bir arkadasım Corsa alıcak yani toplamda 4 arac. bunun dısında da gelen olur mu diye bayram sonuna kadar beklenir sonra o zamanki eldeki listeyle bayi bayi fiyat alınır diye düşünüyorum.

yalnız dawn1974 nerden oldugunu ve araca ekstra donanım isteyip istemediğini henüz yazmadı, o da gelince bu 4 araca ait tüm detaylar elimize gecmiş olacak eğer eklenen birşey olmaz ise seninle de paylaşırım listeyi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mehmet_72
                    Hayır ıstemıyorum cunku Fly audıonun ozellıklerını okuduktan sonra bos bır DVD800 alacagıma daha fazla ozellıge ve son derece tatmın edıcı ozellıklere sahıp olan fly audıoyu almak daha ısabetlı bır karar vermıs olacagıma ınanıyorum. İste forumlardakı paylasımların bıze katsının çok açık bır ornegı. Eger ben bu forumu takıp etmemıs olsaydım ve yapılan paylasımları okumamıs olsaydım araca DVD800 eklıyecektım.
                    Abi ama sadece boş bi DVD-800 diye düşünme..
                    Bir de vitesin arkasındaki Turn-Push u düşün.. O tuşun iç mekana kattığı hava bambaşka ve herşeyi oradan da kumanda edebiliyorsunuz..
                    Tamam, her ne kadar naviqasyonu yetersiz olsa da, hani, yazılımlarla filan qüncelleniyor ve qittikçe qelişiyor ilerde neler olur bilinmez bu konuda..
                    Ama hem DVD, hem Turn-Push, hem orijinal fabrikadan olması, hem renkli 3 boyutlu ekran filan daha başka bence..
                    Yine de sayqı bizden abi, kararını vermişsin sen
                    Hayırlı uğurlu olsun qüzel qünlerde kazasız belasız kullanın inşallah

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

ok...

Yorum

Arkadaşlar beni de listeye ekleyin Ankara 1.6T Cosmo Beyaz/Siyah Bej İç Döşeme

Yorum

arkadaslar aldığım bilgilere göre insignia'lar hızla tükeniyor, o nedenle mümkünse bayram sonunu beklemden önümüzdeki hafta basında fiyat almayı planlıyorum. o nedenle aşağıdaki liste üzerinden bayiden fiyat alacağım. Mindfreak'in bilgileri tam olmadığı için listeye dahil etmiyorum.

1.) 1.6 180 HP Cosmo Beyaz (Bej İç Döşeme) + DVD 800 / İzmir ( alpacino - yani ben)
                          2.) 1.6 180 HP Cosmo Beyaz + sunroof + flexiride /Batman (Mehmet72)
                          3.) 1.6 180 HP Cosmo Beyaz veya Siyah (Bej İç Döşeme) / Ankara (speedy)
                          4.) Yeni Corsa 5 Kapı 1.3 CDTi Dizel ecoFLEX - 95 HP Siyah / İzmir (bu da benim bir arkadasım için)

arkadaslar listeyi son kez kontrol edip listeye ekleyip cıkarmak istediğiniz bir sey varsa yarın akşama kadar belirtirmisiniz? aksi halde bunlara göre fiyat alacağım.

tayfun sen de pazartesi fiyat alıp aldıgın fiyatları pazartesi akşamı bizimle paylaşabilir misin?

Yorum

ok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mehmet_72
                              Zaten bu aracı almaya karar verdıgım an lpgyı mutlaka taktıracam. Ayrıca Opel elazıg ve opel dıyarbakırda aracı garantıden cıkarmadan lpg kıtını takıyorlar. Sormus oldugum opel Urfa ve gazıantepde aracı garantıden cıkarıyorlarmıs.
                              Bu garanti bozuluyor, bozulmuyor olayına bir açıklık getirelim. Garanti bozmayanlar, sadece lafla mı yoksa yazı ile de garanti ediyorlar mı?
                              1,6 Turbo cosmo+nav+ergo deri

Yorum

Opel Türkiye LPG yi direkt garantiyi bozan ekipman olarak görüyor sözle verilen garanti ise servislerin sorumluluğunda sonuçta servisinizden uzak bir ilde bir sorun yaşarsanız ve aracınızı yetkili servrsise götürürseniz servis aracınızın garanti dışı olduğunu söyleyebilir ve servis hakllı durumda ama bağzı servisler kendi müşterileri olmasada görmezden gelebiliyor .

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                                X