Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni araç almayı düşününler

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yeni araç almayı düşününler

Arkadaşlar merhaba,
    Hepinizin malumu, 2011 modellerin gelişi yaklaştıkça bayilerin ellerindeki 2010 aracların fiyatları gitgide düşüyor. Forumda da takip edebildiğim kadarıyla son bir iki haftada bile bariz bir sekilde fiyat düşüşleri hissedilebiliyor (1-2 bin TL arasında değişen tutarlarda). Durum buyken, 2011 alıp almama konusunda kararsız kalan ve su anda beklemede olan bütün arkadaslar bu baslık altında bulusup -mümkün olursa- alımları hep beraber bir bayide toplayıp iyi bir indirim alabilir miyiz sizce? bence herkes almak istediği aracı ve bulunduğu şehri yazabilirse toplamda kaç kişi ve aractan bahsettiğimiz konusunda fikir sahibi olabiliriz. kaldı ki aracı farklı şehirlerden alacak olsak daha birden fazla ilde bayisi olan bayilerle de pazarlık yapılabilir, ne dersiniz? Önümüzdeki 1 maksimum 1.5 ay içinde araç almayı düşünen arkadaslar yazabilirse iyi olur.

Bendeniz İzmirden Ahmet, almayı düşündüğüm araç 1.6 180 HP Cosmo + DVD 800 Beyaz Renk, Bej Döşeme.

Ynt: Yeni araç almayı düşününler

ikinci el düsünen icinde opelin ihalesi var maglum izmirli olan bilir torbalida opel fabrikası var. simdi oranın mudürleri vs vs araclarını degiştiriyor müd. tanıdık 2.0 hb sunroof dvd 800 vs vs aracta 16.000 km 2009 yada 2010 kesin bilmiyorum kapalı zarf usulu ihale yoluyla satılacak ihale acılıs fiyatida 50.000 tl galiba

Yorum

Bende almayı dusunuyorum ama 2011 modellerın cıkmasını beklıyorum. Acaba aracta bır yenılık varmı ozellıkle yakıt konusunda, yakıtın az daha yemesı ıcın bır calısmaları olmusmu bıır yenılık yapmıslarmı dıye merak edıp beklıyorum. Cunku yakıtı kafama cok takıyorum.

Yorum

Yanı bu aracı alacak almayı dusunecek kıslerın lıstesıne benıde akleyebılırsın.
        Benımde almayı dusundugum arac, 1.6 180 cosmo beyaz + sanruf + flex rıde

Yorum

hocam önemli değil, sonucta 2010 veya 2011 model de olsa arac aractır. aynı yerden alındığı sürece ok. ben senin yerinde olsam LPG opsiyonunu da düşünürüm eğer yakıt bu kadar önemli ise senin için. aracın garantisini bozmadan LPG takan bayiler var sonucta

Yorum

Zaten bu aracı almaya karar verdıgım an lpgyı mutlaka taktıracam. Ayrıca Opel elazıg ve opel dıyarbakırda aracı garantıden cıkarmadan lpg kıtını takıyorlar. Sormus oldugum opel Urfa ve gazıantepde aracı garantıden cıkarıyorlarmıs.

Yorum

Malatya Kavuklar Opel'e sordunuz mu?

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

malatyaya sormadım.

Yorum

Bir de Malatya ya sor abi,
                  Benim bildiğim burda da serviste yapıyorlar ve qaranti bozulmuyor.
                  Daha önce 2008 de Astra alıpta hemen serviste tüpü taktıran sınıf arkadaşım var ve hiçbir sıkıntısı olmamıştı hiçbir konuda.
                  Sanırım İnsiqnia da da sıkıntı olmaz.

0422 336 46 84 numaradan Kavuklar Malatya Opel Yetkili Servisine ulaşabilirsiniz

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

bende 1.6 cosmo 180 hp nehir grisi yada beyaz almayı düşünüyorum daha doğrusu kesin alacam
                    iyi fikir en azından bir aksesuarlık bile indirim olsa kar

Yorum

Aslında burdaki arkadaşlar bir şekilde beraber hareket etseler Filo indirimi alabilirler aynı ilde olanlar pm den birbirlerine mesaj atsın ve birlikte hareket edin kar kardır oleyy

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

arkadaslar herkes benim yazdığım sekilde adını, hangi ilden hangi araca sahip olmak istediğini yazarsa toparlamak kolay olacak, özellikle kim nerde görmüş oluruz. belki de biz bir bayi ile anlaşırız o da gider o ildeki opel bayisi ile halleder durumu da ordan teslim ettirir aracı yani herkesin aynı ilde olması gerekmiyor olabilir.

aşağıda da belirttiğim gibi; Ben İzmirden Ahmet, almayı düşündüğüm araç 1.6 180 HP Cosmo + DVD 800 Beyaz Renk, Bej Döşeme

Yorum

İhaleye sadece opel bayileri katılabilir.Kapalı zarf usulü ile.Normal kişi katılamaz.
                          Orjinal yazı sahibi: byanigli
                          ikinci el düsünen icinde opelin ihalesi var maglum izmirli olan bilir torbalida opel fabrikası var. simdi oranın mudürleri vs vs araclarını degiştiriyor müd. tanıdık 2.0 hb sunroof dvd 800 vs vs aracta 16.000 km 2009 yada 2010 kesin bilmiyorum kapalı zarf usulu ihale yoluyla satılacak ihale acılıs fiyatida 50.000 tl galiba

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
                          17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
                          35GB5825  A Rh+

Yorum

Bende batmandan mehmet, Benımde almayı dusundugum arac 1.6 180 hp cosmo beyaz.

Yorum

arkadaşlar dün itibariyle beyaz 1.6 turbo cosmonun kaporosunu yatırmış bulunuyorum.
                              56000 liraya aldım. özellikle renk tercihi olanlar acele etsin çünkü 2010 stokları hızla tükeniyor.
                              misal beyaz paketsiz cosmonun sonuncusu benim oldu.
                              ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
                              ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

İşleniyor...
                              X