Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel Servisleri Hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Opel Servisleri Hakkında

öncelikle geçmiş olsun. başka servise gidebilirsiniz, ama bizim burdaki servis gibi başka yere gittiniz diye sizi silip atabilirler

bir Çorumlu aracını Ankara'dan almış, bakımlarını Ankara'da yaptırmış, birgün burada servise götürdüğünde her işini Ankara'da yaptırdı diye müşteriyi takmamışlar hatta olaylar büyüdü, araç sahibi birçok foruma da başından geçenleri yazmıştı.
    yani başka yere gittiniz diye resmiyette hiçbişey olmaz, içiniz rahat olsun. yukarıda yaşanan olay gibi birşey yaparlarsa da kendileri kaybederler zaten
    InsigniaTEAM

Yorum

açikcasi kararsiz kaldim biraz da güvenim sarsildi. o yüzden başka servis fikrine açigim. yaw birkaç arkadasimla konustum bankaci ve avukat kimse boyle bişey duymamiş gele gele de benim başima geldi boyle enteresan birşey ihihi
      Insignia 1.6 180 hp Cosmo Beyaz DVD 800 idi 

Yorum

Garanti süresince her hangi bir yetkili servisi seçebilirsiniz özgürsünüz.

Diğer bir taraftan Opel Ataköy le ilişkilerimiz iyi oraya da gidebilirsiniz ve üyelere Servis müdürü tarafından özel indirim yapılıyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Opel Atakoy oturdugum yere de yakın. indirim de gayet iyi.benim için işi iyi olsun ,ilgili ,işinin ehli ve dürüst olunsun yeterli emek zaten ozaman karşiliğini alir iş olduktan sonra temiz
          Insignia 1.6 180 hp Cosmo Beyaz DVD 800 idi 

Yorum

İşleniyor...
          X