Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Lütfen yardım Marş sorunu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Birde aküde azalma olsa start stop yapmaz marş almaz marş alıyor senin araban dolayısıyla aküde güç kaybı yok dedi aynen bu şekilde

Yorum

Sizin söylediklerinizi dışarda bi Opel ustası bulup yaptıracağım bu durumda

Yorum

Birde müsaadenizle aklıma takılan birşey daha sormak istiyorum iphone 11 kullanıyorum. Opel insignia kullanım kılavuzunda QI sertifikalı tüm cihazları kablosuz şarj edeceği yazıyor i phone 11 de QI sertifikalı bir cihaz. Diğer tüm araçlarda Telefon kablosuz şarj olurken insignia da neden olmuyor bilginiz var mı acaba?

Yorum

Sağlam bir akü ile deneyin.Olmasaa map maf sensörü ve boğaz kelebeğini kontrol ettirin.

Yorum

Bu sorun rölanti dalgalanması dediğimiz sorun değil anladığım kadarıyla doğru mudur? Çünkü devir ibresi 1 in altında sabit duruyor oynamıyor dalgalanmıyor rölantide. Sorun iyice arttı stop etmeye çok yaklaşıyor paylaştığım videodakinden daha beter

Yorum

Aracı başka bir opel ustasına baktırdınız mı?
              @Murat
              2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Hayır bulamadım Çanakkale’de sanayi kötü imiş dalgalanma olsa boğaz kelebeği ve sensörler gündeme gelir dediler dalgalanma değil diyorlar anlamadım ki baya soğudum arabadan

Yorum

Evet değerli insignia team kullanıcıları arabanın manifoltu baya tıkanmış onu temizlettim onun dışında boğaz kelebeği map maf sensörü egr partikül filtresi temizlettirdim başka bir aküyle denedim enjektörler marş dinamosu sorunsuz dediler buna rağmen sorun devam ediyor

Yorum

Çok enteresan bir durum bence. Bunlardan sonra düzelmesi gerekirdi. Aracın servis sonrası gidişi nasıl peki önceye kıyasla?
                    Araçta arıza lambası yanıyor mu? Arıza kodu taraması yaptı mı servis?
                    Aracı bu dalgalanma geçtikten sonra kullanma aşamasında başka herhangi bir sorun oluyor mu, mesela tekleme, gaz yememe, hızlanmama gibi?
                    @Murat

Yorum

Aracın gidişi aynı bir farklılık hissetmedim. Arıza lambası yakmıyor. Arıza kodu taraması yaptı servis herhangi birşey gözükmüyor dedi. Tekleme yok gaz yememe yok hızlanmama da yok. Nasıl bulamıyorlar anlamadım dışarıdan ustaya da götürdüm o dedi zaten egr tıkanmıştır diye o yaptı temizliği

Yorum

Araçta bahsedilen temizlikler yapıldıktan sonra bir nebze de olsa gidişinde çekişinde hızlanmada iyileşme olması gerekirdi diye düşünüyorum. Yakıtta azalma şeklinde de yansiyabilir bu temizlikler.
                        @Murat

Yorum

Acaba İstanbul’daki servisine götürsem onlar bulabilir mi sorunu belki daha iyileridir istanbuldakiler ?

Yorum

Doğru Evet yakıt azalması oldu

Yorum

Enjektörlerin temiz olduğunu söylemiş servis. Bunu neye dayanarak söylediler? Bilginiz var mı?
                              @Murat

Yorum

İşleniyor...
                              X