Duyuru

Collapse
No announcement yet.

3 Yaş Nisan Ayı Periyodik Bakım Kampanyası

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Araba yaza hazır maşallah kazasız belasız yolculuklarınız olsun

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omfaya View Post
      Araba yaza hazır maşallah kazasız belasız yolculuklarınız olsun
      Amin inşallah,hepimize kazasız belasız yolculuklar. teşekkürler.
      1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
      Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
        Güncelleme:

599 tl diye gidip, 2380 TL ödeyip çıktım

Balatalar ön arka GM marka 1.sınıf 2.sınıf diye bölmüşler aralarında 100 er tl fark vardı 1.sınıf ok dedik. komplesi 1200 TL tuttu. :S

Motor temizliği, bakteri temizliği 200 TL

Periyodik Bakım Yağ,filtre polen filtresi hava filtresi değişimi fln 600 TL

380 TL "V" Kayışı (60 binde değişiyor) benim araç 52bin de lakin yıldan dolayı değişmesini istedim.

Ayrıca aracın 1 yıl uzatılmış garantisi olduğu için bitmeden vites topuzunun değişimi, ve hayalet ekranın ortasında gittikçe büyüyen bir buğu lekesi için garantiden değişme onayı talep ettirdim.

Bugün yarın sonuç gelir.

Akü zayıflamış ama ben henüz olumsuz etkisini görmedim, büyük ihtimal bu yıl bir gün çalışmaz araç aküde bakmam gerekecek.

Büyük rakamlar ödüyoruz, aracımızı sevmesek katlanılacak bişey değil... Ama yetkili servis bakımlı olması temennisiyle sineye çekiyoruz.
        Bilgilendirme için teşekkürler, bu kampanya ne zamana kadar sürüyor biliyormusunuz ? 600 lira iyi fiyat, gm yağı olacak ama yapacak birşey yok, kısa süre sonra tekrar değiştiririz en kötü

Yorum

son 4 gününüz aykutt

Lakin emin olun 3 yaş için ekstra masraflar çıkaracaklardır kayış balata disk vb gibi. bende 5 binden sonra yağı ve filtreleri değiştiririm.
          1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
          Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

son 4 gününüz aykutt

Lakin emin olun 3 yaş için ekstra masraflar çıkaracaklardır kayış balata disk vb gibi. bende 5 binden sonra yağı ve filtreleri değiştiririm.
            Ben sadece bakımla kurtardım.Akü kötü durumdaydı araç 2015 model orjinal aküsü aslında ölçümlerde 13,3 lerde çıkıyordu ama ben kendim dışardan onuda değiştirdim.

Yorum

balatalar kurtarmış sizi. Benim balatalar zaten 1300 e yakın tuttu. aküyü benimde değişmem gerek bu sene.

Yorum

balatalar kurtarmış sizi. Benim balatalar zaten 1300 e yakın tuttu. aküyü benimde değişmem gerek bu sene.
                Evet doğru balatalardan kurtardım.Akü aslında bozmamıştı fakat şöyle bir sorun oldu yaklaşık 6 ay önceydi arabaya cila yapıyordum anahtarıda içerde bıraktım.İşim bitince marş basmadı çalışmadı araç içindeki anahtar sürekli iletişim halinde olduğundan 5 saat falan araçta kaldığında aküyü bitiriyormuş servisten de teyid ettim.Ondan dolayı değiştiriyim dedim yoksa tam bozmamıştı aslında bence 3 - 4 yldan sonra değiştirmek lazım.Süprizlerle karşılaşmamak için.

Yorum

son 4 gününüz aykutt

aydan dolayı tam 3 yaş değil bizim araç, yararlanabilirmiyiz gibisinden aradım ama maalesef 1400 tl fiyat çekti odak sadece periyodik bakım için, çetaşı aradım onlarda faydalanamayacağını söyleyip onlarda 1400 tl fiyat çekti.
                  Parçaları servisten tedarik edip dışarda yaptırmak için parça fiyatlarına çetaş:
                  Polet filtresi : 262
                  Hava filtresi : 178
                  yağ filtresi 176
                  mazot filtresi için bir fiyat vermedi 2.bakım olacağı için gerek yokmuş
                  Odakta fiyat verecek dönmedi daha ama, parçaları servisten tedarik etmeyede gerek yok güvenilir bir siteden yağ ve bakım ürünleri almak daha avantajlı gözüküyor bizim için.

Yorum

80km ve üstü hızlardayken frene basınca araçta titreme ve balata sesi gelmeye başlamıştı. Özel serviste disk ve balata değişimi önerisi ile fiyat aldım. Gm 2 adet ön disk 1950 tl ve gm 2 adet ön balata 750 tl dendi. Yani 2700 tl. Ben de delphi marka 2 adet disk ve balata taktırdım. 1 yıl garanti verdi servis. Diskler 400 tl balatalar 150 tl ve 100 tl de işçilik ile 650 tl tl ödeyerek işi hallettim. Titreme ve ses kesti, frenleme düzeldi. Garanti bittikten sonra disk ve balatalarda sorun olsa da yine aynı marka alırım. Her türlü maddi anlamda avantajlı hesap yapınca ben 2700 liraya 4 defa daha disk ve balata değişimi yapıyorum. Özel servis candır.
                    @Murat
                    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

kesinlikle öyle. bu sene garantim bitmiş oluyor. aynı şekilde nasip olursa delphi ile devam ederim.

Yorum

İşleniyor...
                      X