Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankara'da Özel Opel Servisi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Ankara'da Özel Opel Servisi

Ben de gittim Ivedik merkez opel hiç bi şey den anlamıyor. Anladığı para almak ve kafa bulandirmak
    2010 COSMO 2.0 CDTI GRI DVD 800

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertcsm
      bizde parayı yoldan toplamıyoruz gece gündüz çalışıyoruz ve bütün kazandığımız parayı böyle
      vicdansızca elimizden alıyorlar.. bilginize..
      Öncelikle aramıza hoşgeldiniz diyeyim.
      Üzülmeyin ve umutsuzluğa kapılmayın. Elinizde fatura vardır, onu kullanarak tüketici
      hakem heyetine başvurun, yolunu bilmiyorsanız ben size yardımcı olacağım.

Yorum

Ankara da 4 tane ana yetkili servis var diyebiliriz.
        Gidin konuşun ve pazarlık yapın.
        Yeni araçlar için aracı sanayide ustaya göturmek yetkili servis dışına gitmek büyük cesaret hele konu insignia ise.
        Servislerde bile insignia yı tam olarak tanıyan Yeterli tecrübede teknisyen??? Tartışılır.

Sonra dimyata pirinçe giderken evdeki bulgurdan olmakta var

Yorum

Herkese merhaba, bizim insignia'yı alalı 1 yıl oldu ve motor yağını değişin diye uyarı verdi. Burdan baktım, sanırım 1 yıllık bakımının yapılması gerekiyor. Reis Opel'i aradım, 588 lira dedi, ayıp olmasın diye 'çüşşş' diyemedim kadına Önerdiğiniz hem kalite hem uygun fiyatlı bir yer var mı? Teşekkür ederim.

Yorum

başkent sanayi sitesinde serçal opel bi arayıp fiyat alın derim ben. ben bakımlarını satmadan önce orada yaptırıyordum...
            insignia 1.6 Turbo Cosmo+flexride+teknik gri+sunroof+deri+cd 500 navi+19" Jant
            honda accord 2.4 Executive...

Yorum

Özgürcan otomotivde yaptırıyorum bakımları bende bana kalırsa zaten yağ filtre değişimi basit şeyler arayın fiyat alın en ucuzuna gidin yağ GM veya mobil 1 olsun yeter

Yorum

Bahsi geçen Merkez Opel hakkında anlatılanları okuyunca acaba aynı yerden mi bahsediyoruz acaba diye tereddüt te kaldım. Çünkü Merkez opelin sahibi Bülent bey arabamda meydana gelen sıkıntıların çözümü konusunda oldukça profesyonel bir şekilde bana yardımcı oldu. Ben servise giripte 5 liralık balata spreyini bile fatura etmeyen hiçbir servis görmedim. Ama Bülent bey benim aracımdaki arızaların bir çoğundan para bile almadı. Daha 1 sefer bakıma götürmüştüm arabayı ilk öyle tanıştık, bir gün arabamın aküsü bitti servis aracıyla dükkanıma personel yolladı arabayı çalıştırdı 5 lira almadı, yine bir ses problemi için gitmiştim hiç turlamadıysak en az 30 dakika işini gücünü bıraktı arabayla teste çıktı ancak işi bilen bir profesyonelin tespit edebileceği bir yerden olduğunu buldu ve problemi giderdi ya melih ne yaptık ki ne parası dedi, yine bir gün arabamda meydana gelen arıza ile ilgili merkez opele gittim bülent bey problemi şundan bundan olabilir bile demeden ilk tesbitte buldu ve düzeltti yine para almadı, bende artık utancımdam abi şunu al bari ustalara birer sigara al filan dedim zorla verdim parayı. Elbette bir samimiyet oluşturduğumuz için böyle davranmıştır, aslında bu saydıklarımın hepsinden ücret almak onun en doğal hakkı çünkü orası bir ticari işletme ama bülent beyin bu yaklaşımı bana hiçte para öncelikli bir düşüncesi olmadığını ortaya koyuyor, siteye sadece 1 adet mesaj atmış ve o bir işletme hakkında olumsuzluklarla dolu olan mesaja ben çok itibar edemedim açıkçası, doğru söylüyor bile olsa ben inanamadım. Ha Bülent bey benim yıllardır tanıdığım bir insan değil, akrabam değil, tanışana kadar arkadaşımda değildi ama benim merkez opel ile ilgili fikirlerim son derece olumludur.

Yorum

Ben garanti boyunca opise gittim, şükür bitti garanti. İşyerindeki arkadaşımla bikaç ay arayla almıştık araçlarımızı onun daha önce Eylülde bitti garantisi. bakım için internetten xxxxx dan teklif almış ama daha götürmemiş. Siteyi inceledim bilindik iyi servisler var can opel, özgörgülü, bikaç bosh servisleri falan var. Kullanan varmı?, butür siteler gerçektende iş görürmü..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: INSING
                    Ben garanti boyunca opise gittim, şükür bitti garanti. İşyerindeki arkadaşımla bikaç ay arayla almıştık araçlarımızı onun daha önce Eylülde bitti garantisi. bakım için internetten www.otocase.com dan teklif almış ama daha götürmemiş. Siteyi inceledim bilindik iyi servisler var can opel, özgörgülü, bikaç bosh servisleri falan var. Kullanan varmı?, butür siteler gerçektende iş görürmü..
                    Kendinizi Tanışma Bölümünde tanıtırmısınız.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Arkadaşlar konuyu güncellemek istiyorum. Ankara için hangi özel servise götürüyosunuz?
                      2011 1.6T Cosmo + Sunroof

Yorum

Şaşmaz da OPEL GARAGE yi tavsiye ederim 7-8 yıldır giderim. Dürüst saygılı işi bilen arkadaşlar. Hakan Bey sizlere yardımcı olacaktır.
                        2011 İnsignia 1.6T Ed. Elegance + Stage1 (210+ hp - yazılım&downpipe) +18" opc jant + Cam Filmi + Cyclone (Navi+geri görüş)

Yorum

İşleniyor...
                        X