Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankara'da Özel Opel Servisi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ankara'da Özel Opel Servisi

Konuyu doğru yere açmışımdır umarım.Ankara'da işinin ehli,güvenilir özel servis tavsiyelerinizi bekliyorum.Malumunuz garantiler bitiyor.İyi bir özel servisin elmizin altında olmasının zararı olmaz diye düşünüyorum.Tabi kafamda lpg için subap değişimi de var.Şimdiden teşekkürler.
    2010 cosmo 180hp beyaz İnsigniAşk

Ynt: Ankara'da Özel Opel Servisi

Kerem kardesim artik ozel servislerin cok ciddi avantaji yok. Bu nedenle parca acisindan garantimizin de elimizde olmasi icin ve de team avantajimizi kullanabimemiz acisindan yani isvilik de ozellikle indirim alabilmemiz acisindan Opisi tercih eddebilirsiniz. Servis muduru Ufuk bey her zaman insignia team uyesiyiz dediginizde veya benim adimi vererk gittiginizde bozden biri gibi yardimci oluyor ve olacaktir. Lpg icin subap degisimi ve ayarai meselesi de cok hassas bir is o yuzden bence yetkili servis daha mantikli. Hele lpg landirenzo ise onlarin irtibatlari cok kuvvetli ve de bircok seyi musteri memnuniyeti adina yapabiliyorlar. Saygilar sevgiler

Yorum

Haftaiçi Ufuk bey ile görüşmeye gideceğim.Zaten aracı alırken sizin sayenizde tanışmıştık.Kendisi ile detaylı görüşmek istiyorum.Yine selamınızı söyleyeceğim.Teşekkür ederim.
      2010 cosmo 180hp beyaz İnsigniAşk

Yorum

opel garaj tek geçerim.

GTS 2.0 t Vmax 210 hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: GTS
          opel garaj tek geçerim.
          Bu şaşmazdaki yerden bahsediyorsunuz herhalde? Burayla ilgili güzel şeyler duydum hep; ama genelde Cruze ve Astra kullanıcılarının ağzından. Insignia için tecrübeleri nasıldır bir fikriniz var mı?

Yorum

Başkent sanayi de Serçal opel var
            insignia 1.6 Turbo Cosmo+flexride+teknik gri+sunroof+deri+cd 500 navi+19" Jant
            honda accord 2.4 Executive...

Yorum

Şaşmaza girişte sağda otomatik vites servisi bmw opel Porsche range rover ortak servisi ben oraya götürüyorum Muharrem usta var. Ben memnunum örn serviste 1000 tl ye maal olucak işi 600 tlye yaptırıyorum ama fiş veya fatura kestirmiyorum 30.000 bakımı fren balataları ve silecekleri değiştirdim en son

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ati başkan
                Şaşmaza girişte sağda otomatik vites servisi bmw opel Porsche range rover ortak servisi ben oraya götürüyorum Muharrem usta var. Ben memnunum örn serviste 1000 tl ye maal olucak işi 600 tlye yaptırıyorum ama fiş veya fatura kestirmiyorum 30.000 bakımı fren balataları ve silecekleri değiştirdim en son
                Bahsettiğiniz yer Özgür Can Otomotiv. Beni iyi tanırlar. Bir daha işiniz düşerse seve seve yardımcı olmak isterim.
                2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: signum
                  opel garaj tek geçerim.
                  Bu şaşmazdaki yerden bahsediyorsunuz herhalde? Burayla ilgili güzel şeyler duydum hep; ama genelde Cruze ve Astra kullanıcılarının ağzından. Insignia için tecrübeleri nasıldır bir fikriniz var mı?
                  valla ilk insigniamı oraya götürmüştüm onların da ilk insignia tecrubesiydi ama kesinlikle çok iyiler. Şu an insignia ile ilgili tüm ekipman mevcutmuş, haliyle tecrube de. Ben bu hafta aracı onlara göndereceğim zira halen problemim çözülmedi tam olarak. 3 gün kalacak. Orada hakan bey var. Bak bi uğrayın farkı göreceksiniz kesinlikle. En önemlisi sizi dinleyip ciddiye almaları bence. Zaten hakan ünv mezunu bir arkadaş. Kesinlikle özel servisler arasında tek geçerim...
                  Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen
                    opel garaj tek geçerim.
                    valla ilk insigniamı oraya götürmüştüm onların da ilk insignia tecrubesiydi ama kesinlikle çok iyiler. Şu an insignia ile ilgili tüm ekipman mevcutmuş, haliyle tecrube de. Ben bu hafta aracı onlara göndereceğim zira halen problemim çözülmedi tam olarak. 3 gün kalacak. Orada hakan bey var. Bak bi uğrayın farkı göreceksiniz kesinlikle. En önemlisi sizi dinleyip ciddiye almaları bence. Zaten hakan ünv mezunu bir arkadaş. Kesinlikle özel servisler arasında tek geçerim...

şimdi oradan geliyorum. bir an önce aracın garantisi bitsin diye dua etmekten başka çare yok şimdilik.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen
                      opel garaj tek geçerim.

şimdi oradan geliyorum. bir an önce aracın garantisi bitsin diye dua etmekten başka çare yok şimdilik.

Ben de yarın oradayım muhtemelen
                      Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Opan hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Ama güncel bilgi yani, 2011 den kalma değil, genelde en son o zaman yazılmış forumda

Yorum

ANKARA İVEDİK ORGANİZE SANAYİ de girişte bulunan MERKEZOPEL isimli OPEL servisi var, patron oldukça sevecen görünen bi arkadaş ancak bu sizleri aldatmasın, arabamın tamirini yaptı parça fiyatı olarak 3500 tl fiyat çıkarttı sonra indirimle 2500 tl ye indirdiğini söyledi üzerinede işcilik koyarak benden parayı tahsil etti.. bende işyerime gelip netten yazdığı parçaların kodları ile fiyat araştırdığımda resmen yıkıldım.. yazdığı parçaların birebir orjinal aynı kodlu yani herşeyi ile aynı olan parçalar en pahalı satan sitede bile toplamda 1200 tl civarı çıkıyor.. arkadaş anladık bu iş ve para kazanmanız gerek ama sadece parçadan 2 katı para kazanmak nasıl bir insanlık nasıl bir vicdan,.. bizde parayı yoldan toplamıyoruz gece gündüz çalışıyoruz ve bütün kazandığımız parayı böyle vicdansızca elimizden alıyorlar.. bilginize..

Yorum

Geçmiş olsun

Kendinizi Tanışma bölümünde tanıtırmısınız

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertcsm
                              ANKARA İVEDİK ORGANİZE SANAYİ de girişte bulunan MERKEZOPEL isimli OPEL servisi var, patron oldukça sevecen görünen bi arkadaş ancak bu sizleri aldatmasın, arabamın tamirini yaptı parça fiyatı olarak 3500 tl fiyat çıkarttı sonra indirimle 2500 tl ye indirdiğini söyledi üzerinede işcilik koyarak benden parayı tahsil etti.. bende işyerime gelip netten yazdığı parçaların kodları ile fiyat araştırdığımda resmen yıkıldım.. yazdığı parçaların birebir orjinal aynı kodlu yani herşeyi ile aynı olan parçalar en pahalı satan sitede bile toplamda 1200 tl civarı çıkıyor.. arkadaş anladık bu iş ve para kazanmanız gerek ama sadece parçadan 2 katı para kazanmak nasıl bir insanlık nasıl bir vicdan,.. bizde parayı yoldan toplamıyoruz gece gündüz çalışıyoruz ve bütün kazandığımız parayı böyle vicdansızca elimizden alıyorlar.. bilginize..
                              kullanılan ürünlerin parça (katalog) numaralarını bana mesaj atabilir misiniz.
                              InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                              X