Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul - Ataköy Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İstanbul - Ataköy Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

sorarım abi siz söyleyin bildiklerinizi servislerin yapdıklarını , yapmadıklarını ona göre ölcelim biçelim gidelim servise.Hem bunları konuştukça birçok insan servise giderken bir kez daha düşünür bu ayrıntıları.
    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

sayenizde fikrim geldi ihihi
      bakım fiyatlarıyla ilgili konu açıyorum, herkes bakım yaptırdığı fiyatı yazarsa faydalı bir paylaşım olur.

http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=1066.0
      InsigniaTEAM

Yorum

Buraya servis ismi bile verilmemeli.Birkaç sene önce (yeni yerlerine taşınmadan önce) başımıza gelen bir olayı anlatıyım sizlere.

.......... İgili konu InsigniaTeam yönetim tarafından editlenmiştir. İlgili sorun çok önceleri olmuş, Şu anda Opel Ataköy Yönetiminde ve servis otomasyon ve hizmetlerinde tamamen elektronik ortama geçilmiştir. Bu gibi durumların önüne geçilmiştir.

Yorum

Yaşadığınız olay gerçekten talihsiz bir olay ama sevindirici olan bir şey var o da servisin bu hatayı fark edip gerekli düzeltmeyi yapmaları .

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Opel atakoydeki 30 000 km 2ci bakim fiyati 637 tl sizce pahali degilmi
            Opel insignia 1.6-180hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: korado
              Opel atakoydeki 30 000 km 2ci bakim fiyati 637 tl sizce pahali degilmi
              hoşgeldiniz, öncelikle kendinizi tanıtırmısınız
              http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0
              InsigniaTEAM

Yorum

Opel insignia sahibiyim,aracim 1.6 180 hp ,istanbulluyum ,34 yasindayim.
                Opel insignia 1.6-180hp

Yorum

Ataköyde İbrahim bey veya Atacan beyi bulun insigniateam üyesi olduğunuzu söyleyin ve %20 indirim kazanın

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

30k bakım icin gitcektim bugun vazgectim 630 ne ya M3 mü S2000 mi ? yazıktır günahtır sanayi yolları tastan

Yorum

Bu cuma Opel Odaktan 30,000 bakımı için randevu aldım bakım 523,00 TL + Cyclone navigasyon 1800,00 TL şeklinde anlaştık.

İnsignia 1.6 Turbo Edition Elegance paket + Gri (Hakim)+Navi +17"jant 34 YC 4700
                      Audi A3 1,6 Attraction (Siyah)

Yorum

Opel ataköyde 2011 1012 yılar arası 4 arac aldım aracı alana satana kadar süperler ama servise gelince sıfırr...
                        tüm sorunlarmı opel türkiyeyi arayip hal etım ataköyde...

reklam olmasın ama.curu aracımın 15 bin bakmını odakta yapatırdım.gecenlerde de Insignia balık sırtı anten odakta yaptırdım ve cok memun kaldım.

** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

İşleniyor...
                        X