Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul - Ataköy Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İstanbul - Ataköy Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Bayi:

Ataköy Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti
    İstanbul, Hava Lojmanları karşısı Tren İstasyonu yanı No:1 Yeşilyurt
    Tel.: 212-6620703
    Fax.: 212-6620710
    Email: info@atakoyopel.com.tr

Bayi ve Yetkili Servis:

Ataköy Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.
    Istanbul, Çobançeşme San. Cad. No:14 Yenibosna Bahçelievler
    Tel.: 212-6547450
    Fax.: 212-6547460
    Email: satis@atakoyopel.com.tr

Yeni yerleri
    Basın Ekspres Yolu
    Cemal ulusoy cd no:3 Yenibosna - İstanbul
    Telefon 0212 599 11 11

0
    evet
    0%
    0
    hayır
    0%
    0
    InsigniaTEAM

Ynt: İstanbul - Ataköy Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Servis Adresi Değişmiştir Ve Çok yeni ve modern bir servis açtılar Servis Müdür Doğan beydir her hangi bir sorunla karşılaştığınızda arayabilirsiniz.

Yeni yerleri Basın Ekpres Yolu Alturu Geçince

Basın Ekpres Yolu
    Cemal ulusoy cd no:3 Yenibosna - İstanbul
    Telefon 0212 599 11 11

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Merhaba Arkadaşlar,
      İstanbuldaki uyeler için Opel ataköy bizim Insignia team üyelerine özel yedek parçada %20 ve İşçilikte %20 indirim sağladı.
      Geçen hafta esefli isimli arkadaşımız (İrfan bey) bu club kampanyasından yararlandırıldı.
      Opel Ataköy'e gidecek arkadaşlar için duyurulur.
      Kampanyadan yararlanmak için şartlar :
      1) En az 2 haftalık Insigniateam uyesi olmak.
      2) Farklı günlerde en az 7 mesaj iletmiş olmak.
      3) Insignia sahibi olmak.
      4) Bana veya Fatih beye Plaka, isim ve geri dönüş için telefon bilgilerinizi PM veya mail ile iletilmesi.
      Ondan sonra elimizden geldiğince Yardımcı oluruz.
      Bilginize
      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Merhaba aracımda dün bir hırsızlık oluştu police
        Ve arka sağ camda kırlıma söz konusu. Sigorta şirketi karşılıyor anladığım kadarıyla.
        Araç şu anda sponsorumuz Ataköy Opelde obaa. Camı hemen ayarlayıp şimdi bugun içinde taktırmayı planlıyorlar.
        Şimdiden teşekkürler

Yorum

çok geçmiş olsun abi aracın hasarı haricinde bir sorun yoktur umarım
          InsigniaTEAM

Yorum

geçmiş olsun.....

Yorum

Merhaba arkadaşlar, hiho
              Hasar olarak biraz krom çerçevede çizikler var.
              Yarın aracı alacağım inşallah. Bakalım umarım başka bir sorun çıkmaz.

Yorum

aracın hasarı haricinde olarak bahsettiğim, içeri girip eşyalardan birşeyler alabilmişlermi diye sormuştum abi, bir kayıp yoktur umarım.
                InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zeytin
                  Merhaba aracımda dün bir hırsızlık oluştu police
                  Ve arka sağ camda kırlıma söz konusu. Sigorta şirketi karşılıyor anladığım kadarıyla.
                  Araç şu anda sponsorumuz Ataköy Opelde obaa. Camı hemen ayarlayıp şimdi bugun içinde taktırmayı planlıyorlar.
                  Şimdiden teşekkürler
                  Geçmiş olsun ;

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                    aracın hasarı haricinde olarak bahsettiğim, içeri girip eşyalardan birşeyler alabilmişlermi diye sormuştum abi, bir kayıp yoktur umarım.
                    Selam Çağrı,
                    Aslında sabah baktığımızda cam kırıktı, Arkadaki koltukları indirip bagaja bakmışlar, orada tripot ve yardım çantası vardı. Yedek lastiği çalmamış Allhatan. Servise sorduğumuzda pek bulundurmadıkları ortaya çıktı Neyse ki orada bir sorun yoktu. Ayrıca arka bagajda bir de tripot vardı... Onu da almayı uygun bulmamış
                    Onda sonra da torpidoyu açıp içini karıştırmışlar. Fotoğraf makinesinin lensi vardı, ancak Lense sadece bakıp koltuğun üstüne atmışlar...
                    Tamamen spor olsun diye kırmış Kim yaptıysa yazıklar olsun !!!

Yorum

geçmiş olsun kardeşim.

Yorum

Merhaba arkadaşlar,

Aracımdaki sorunları (teknik vs...), satın aldığım firma olan Opel Ataköy'ün yetkili servisi ile çözmeye çalışmaktayım. Öncelikle şunu belirtmeliyimki tanışıtığım tüm servis elemanlarının samimiyet ve iyi niyetinden eminim ancak iş servis hizmetine geldiğinde beklentilerimin tam anlamı ile karşılanamadığını üzülerek belirtmek istiyorum.

Kısaca bahsetmek gerekirse,

03.10.09 tarihli Debriyaj Baskı Balata probleminden yaklaşık 1 hafta önce, Vites geçişlerindeki ağırlaşma / zorlanma şikayeti ile aracımı servise götürdüm. Aslında şikayetim oldukça ilgiç bir durumdu. Araç belirli bir süre kullanıldığında vites gecişlerideki zorlanma artıyor ancak 1.,3.ve 5. viteslere geçişte hiç bir problem yokken, boş a almak istediğimde yada 2., 4, viteslere geçerken ciddi güç uygulamam gerekiyordu. Yani vites kolunu ileri iterken rahat, geri çekerken ağır ve güç uygulamak gerekiyordu. Araç dinlendikten sonra problem ortadan kalkıyordu.

Şikayetimi aynen bu şekilde anlattığımda hemen test sürüşü yapıldı ancak problem kısa zaman içerisinde kendini belli etmedi. Kendileri sorunu ancak gördüklerinde değerlendirebileceklerini ve o an için yapabilecekleri bir şey olmadığını belirtti. Ben şikayetimde ısrarcı oldum be üç farklı çalışan ile konuştum, onlardan anlattığım duruma nelerin neden olabileceğini, bir fikir yürütmelerini rica ettim ancak ciddi bir cevap alamadım. Israrlı sorularım üzerine aracı lifte koyarak kaldırdılar ve altına baktılar. Ancak herhangi bir söküp takma işlemi yapılmadı. Sonuç değişmedi. Yapabilecekleri birşey yoktu...

Bir veteriner hekim, ve doktorasını bitirmek üzere olan bir araştırmacı olarak şunu biliyorum. Size bir belirtiden, problemden bahsedildiğinde nedenini bulmaya çalışmak önemlidir. Bilgilerinizi sentez edip bu belirtinin nerden kaynaklandığı, buna neyin neden olabileceği düşünülmelidir. Kendi haline bırakılırsa olayın nerelere varacağı bellidir. Nitekim 03.10.09 tarihinde, akşam saat 7:30 sularında arabam duman ve kokular içerisinde kaldı. Ben aracın, sorunun sinyallerini önceden belirtiğine inanıyorum.

Baskı balata için Almanya ile görüşmeler vs. ile uzayan 2 haftalık bekleme süreci zarfında hiç bir yetkili tarafından kesinlike ciddi bir bilgilendirme yapılmadı, hep kendimiz arayıp, gidip, ne oluyor ne bitiyor ögrenmeye çalıştık. Parçalar ne zaman geliyor? onay alındımı? vs vs...

2. Haftanın sonunda (19.10.09) telefon açtığımda, balatanın ellerine ulaştığı ancak baskı parçasının almanyadan geleceğini, bu işleminde 10 gün gibi bir süre zarfında gerçekleşebileceğini öğrendim. Ve bunun üzerine GM Türkiye ile iletişime geçtim ( e-mail + telefon) 20.10.09 tarihindeki gerçekleşen telefon görüşmesinin ardından 21.10.09 akşamı aracım teslim edildiğinde oldukça şaşırdım.

Ertesi gün ise aracımın altından çarpma sesleri ve tekerlek sürtmesi tarzında sesler gelmeye başladı. Hehe Kapıdaki güvenlik görevlisinin çekici üzerinde arabamı, içinde beni gördüğündeki şaşkınlık ifadesini hiç unutmayacağım. Sorun hemen anlaşıldı. Karter korumanın vidaları tam sıkılmamış....

Sonuç olarak halen problemin ne olduğunu tam olarak bilmiyorum. Baskı balata hatalımıydı yoksa debriyaj sistemindeki fonksiyonel bir sorundan dolayımı yandı? Ve hala her kullanımdan sonra hafif bir koku alıyorum...

Bu olaylardan sonra takdir edersinizki beklentilerimi karşılayabilecek belkide en azından vidaları tam olarak sıkabilecek ve hayatımı tehlikeye sokmayacak bir yetkili servis arıyorum. Tavsiyeleriniz benim için gerçekten çok önemli teşekkürler.

Saygılarımla,
                        Beyaz Insignia 1.6T Cosmo

Yorum

Geçmiş olsun;

Bundan sonra böyle sorunlar yaşamazsınız inşallah;

Yorum

malesef opelde servis anlayışı yoktur bundan önce 2008 model seat leonum vardı. servise gidip arabanın civatasını sıktırsam hem genel merkezden hem doğuştan hemde girdiğim servisten defalarca arayıp sorun olup olmadığı soruyorlardı.. malesef opelde servis yok
                            F30 Sport+

Yorum

Zaman zaman burada konuşulan sorunların ilgili bayilere bildirileceğini söylemiştim.
                              Ataköy'e de gerekli bilgiyi verdim, ancak hala geri dönüşleri olmadı.
                              InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                              X