Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul - Martur Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İstanbul - Martur Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Bugün arayacaklardı ve aradılar aynen aktarıyorum : araba yok ne zaman gelecek belli değil diyorlar. elimde sözleşme felan yok. tekrar soruyorum ne yapayım 1 saat sonra bayiye gidicem sizce ne yapmalıyım ve nasıl bir yol izlemeliyim??? varsa bir yöntem lütfen yardımcı olun yoksa kalabalık olarak gidicem orada biri erkeklik felan yapmaya kalkışırsa diye...
    2010 BMW 320d Lci

KUL BELÂ GÖRMEZ HAK YAZMADIKÇA , HAK BELÂ YAZMAZ KUL AZMADIKÇA...

Yorum

şimdide kredi kullandığım bankayı arayarak benim adıma krediyi iptal edilmesini istemişler terbiyesizler...
      2010 BMW 320d Lci

Yorum

Araca peşinat verdinizmi?
        Astra J 1.6t 180 hp Cosmo Active select+Flexiride 18" Jant+Cyclone Navi geri görüş kamerası+Arka 2 Lcd Ekran Renk:Siyah Model:2011+Kenwood ses sistemi

Yorum

Banka ortada arac yokken nasil kredi veriyor? Kredi basvurunz onaylanir ancak rehin islemleri icin arac bilgileri olmdan odeme yapilamaz (tabi eger tasit kredisi cektiyseniz)
          2010 1.6 T edition elegance

Yorum

Maroto dan astra h almıştım ve gayette iyi ilgilenmişlerdi Hakan bey vardır satış görevlisi. Bu sorunla karşılaşmanız üzücü.
            2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

peşinatı felanda verdik ama işe yaramadı bu opel beni daha almadan çok yordu ...
              2010 BMW 320d Lci

Yorum

Allah Allah çok ilginç bir durum alala Benim bildiğim Yeliz hn.baya ilgili bir satıcıdır.Mar Oto ile alışverişim olmuştu bir zamanlar,hiç böyle olacağını düşünmezdim.Birde Firma sahipleri ile falan irtibata geçmeyi deneseniz?
                Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Bankayla konuş kredini iptal ettirmeden Opel odaktan al aracını fiyatta daha iyi olacağını düşünüyorum.
                  Astra J 1.6t 180 hp Cosmo Active select+Flexiride 18" Jant+Cyclone Navi geri görüş kamerası+Arka 2 Lcd Ekran Renk:Siyah Model:2011+Kenwood ses sistemi

Yorum

Direkt Opel Türkiye'ye elinizdeki tüm bilgi ve belgelerle yazılı olarak müracaat edin. Size başka bir bayiden bile araba teslimatı yaparlar.
                    Ama yazılı olarak müracaat edin. Çok bunalırsanız bana P.M: atın

Maalesef bazı sorumsuz (!) bayiler var. Forum kuralları gereği daha fazla yazamıyorum. Buna benzer bir durum benim başımada gelmişti.

2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

bugün çok büyük tartışmaların ardında firmanın genel müdürü arayarak en geç 15 martta yani bi 10 gün daha sallayarak sözverdiler. şimdlik sıkıntı yok gibi 15 marta kadar kesin dediler inş bi sıkıntı çıkmaz. bugün iyice siinirlendim benim o halimi gören patronum beni oraya göndermedi bütün konuşmaları görüşmeri felan yetkili mercilere ulaştırarak kendi sorunu çözdü .
                      2010 BMW 320d Lci

Yorum

Orjinal yazı sahibi: izzetmemis
                        bugün çok büyük tartışmaların ardında firmanın genel müdürü arayarak en geç 15 martta yani bi 10 gün daha sallayarak sözverdiler. şimdlik sıkıntı yok gibi 15 marta kadar kesin dediler inş bi sıkıntı çıkmaz. bugün iyice siinirlendim benim o halimi gören patronum beni oraya göndermedi bütün konuşmaları görüşmeri felan yetkili mercilere ulaştırarak kendi sorunu çözdü .
                        Zaten gelen parti şuanda 15 mart.

Murat (ÖZTÜRK) abinin de 15 martta geliyor 1.4 turbo insignia.
                        2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

valla abi anlamış değilim opelin işinden neden böyle yalan söylediler ne gerek duydular anlamadım ilk gittiğimde 15 mart dese sesimi çıkarmazdım adamın canınımı alıcam yoksa yoktur ama onlar çocuk kandırır gibi araba sonra gelicek yok ne zaman geleceği belli değil gibi birinden tutarsız cevaplarla 1 haftadır tehdit kavga dövüş uğraştırdılar. ne elde ettiklerini vallahi ben anlamış değilim...
                          2010 BMW 320d Lci

Yorum

İşleniyor...
                          X