Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul - Martur Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İstanbul - Martur Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Martur Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şti
    Istanbul, Silahtarağa Cad., No: 71-73 Eyüp
    Tel.: 212-4172929
    Fax.: 212-4491935
    Email: yildirayerdogdu@opelmar.com
    InsigniaTEAM

Ynt: İstanbul - Martur Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

walla ben aracı burdan aldım ama daha servis için gitmek nasip olmadı plaka işlemleri için baya bi uzattılar bakalıms ervis nasıl olucak inşallah plaka gibi sorunlu olmaz
    [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

bende aracı burdan aldım ve sahipleri bizzat tanıdığımdır ))

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Yıldıray Bey müşterimizdi.insigniayı ilk onda gördüm şuan Vedat Bey in arabası.
        Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

SERVİS ŞİKAYETİ.... ( REZALETİ )

Aracımın 60 bin triger seti değişimini sürekli gittiğim OPEL MAR da yaptırdım o günden sonra bir şikayet için gittim 3 şikayetle geri döndüm nereyi yapmak için dokunuyorlarsa bir başka yeri bozuyorlar triger seti değişince araç bana teslim edildiğinde kontrol edilmeden verildi aracım çalıştırıldığında motor yerinden çıkacakmış gibi sallanıyordu söylediğimde pardon triger ayarınızı tekrar yapalım dediler (bir servis triger setini takmayı beceremezmi ) daha sonra hezarfen buluşmasında odaktan arkadaşlar hava filitremin kutusunun kırıldığını ve pilastik yapıştırıcıyla leğim yapıldığını gördüler opel mar a gittiğimde yine pardon deyip hava filitresinin kutusunu değiştirdiler ( bir servis kırdığı parçayı değişmiyecek kadar düşebilirmi ) aracımın xenon larını opel mar a taktırmıştım sürekli arıza veriyordu her seferinde ampülü değişip yolluyorlardı sonunda seti değiştirttim bu seferde ampüllerimi düşük amper takmışlar sürekli uzun yol gittiğim için gece zor yolculuk yaptım geldiğimde ise bana amperin doğru olmadığını fakat far ayarının bozuk olduğunu söylediler ( bir servis değiştiği farın ayarını yapmadan teslim edebilirmi ) EN ÖNEMLİ KONU... aracım trigerden sonra sabahları benzinde iken titriyerek çalışıyordu gaza geçtiğinde ise sorunsuz çalışıyordu OPEL MAR a şikayetimi söylediğimde bujilerin deişmesi gerektigini söylediler ve deiştiler şikayetim devam ettigini söyledim bujilerden biri arızalı çıktıgını söyleyip deiştiler ama sorun hala bitmedi tekrar gittigimde lpg den dolayı aracın kurum yaptığını ve kurum temizliği gerektiğini motor kapağının açılıp gerekirse sibopların değişeceğini söylediler tahmini olarakta 4000 tl masraf olabileceğini seylediler bende bunca olaydan sonra içime sinmediği için maslak sanayi deki arkadaşıma aracı gösterdim sanayide 4/5 firma baktılar ve sibopları ölçtüler akışmetreye baktılar turboya baktılar yakıt flıtresine baktılar benzinde yapıp gaza geçince yapmamasından dolayı kesinlikle kurum ve siboplarla ilgisi olmadığını enjektör ayarının uzun süre gazda kullanımından dolayı deiştigini aracımın bir süre yalnızca benzinde kullanırsam düzeleceğini söylediler bende siboplarımın ölçümünü yaptırdım hepsi 10.5 çıktı ufak sapma bile yoktu aracım 70 binde ve şuanda aracımı bir depo benzinde kullandım şuanda hiçbir şikayetim kalmadı ARKADAŞLAR YORUMU SİZE BIRAKIYORUM TOP ŞİMDİ SİZDE....
          Yeni i30 style 1.6 crdi beyaz

Yorum

Ynt: SERVİS ŞİKAYETİ.... ( REZALETİ )

Opel bu zamana kadar iyi bir marka yolunda yaptığı iyi otomobiller ile bir adım öne atarken Sorumsuz servis Ve politikasız Bayileri yüzünden iki adım geri gitmiştir Mehter marşı eşliğinde...

Valla servislerde sorunlar bitmiyor benim kısa ve net tavsiyem size sıkıntı çıkartan servisten vazgecin başka servisleri deneyin arkadaşlarımızın önerdiği Servis anlayışı gelişmiş iş ahlakına sahip yaptığı işi hizmet kalitesi çercevesinde yukarılara götürmeye çalışan servislerimiz mevcut buralara araçlarınızı teslim edin Bahsettiğiniz Servis ve bunun gibi sorumsuzluğu hizmet akdi haline getirmiş servislere en güzel ders oraya bir daha gitmemektir,
            Hizmet müesseselerinin bir tane patronu vardır oda müşteridir çıkartın işten Opel MAR'ı başka bir Servis alın işe...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
              Opel bu zamana kadar iyi bir marka yolunda yaptığı iyi otomobiller ile bir adım öne atarken Sorumsuz servis Ve politikasız Bayileri yüzünden iki adım geri gitmiştir Mehter marşı eşliğinde...

Valla servislerde sorunlar bitmiyor benim kısa ve net tavsiyem size sıkıntı çıkartan servisten vazgecin başka servisleri deneyin arkadaşlarımızın önerdiği Servis anlayışı gelişmiş iş ahlakına sahip yaptığı işi hizmet kalitesi çercevesinde yukarılara götürmeye çalışan servislerimiz mevcut buralara araçlarınızı teslim edin Bahsettiğiniz Servis ve bunun gibi sorumsuzluğu hizmet akdi haline getirmiş servislere en güzel ders oraya bir daha gitmemektir,
              Hizmet müesseselerinin bir tane patronu vardır oda müşteridir çıkartın işten Opel MAR'ı başka bir Servis alın işe...
              aynen katılıyorum sorunlu servisleri tüm opel insignia ailesi öğrensin diye bu konuyu açtım
              Yeni i30 style 1.6 crdi beyaz

Yorum

SÖZÜNÜN ARKASINDA DURMAYAN BİR FİRMA SÖZ VERDİKLERİ TARİHİ KREDİ ONAYLANDIKTAN VE PARAYI ÇEKTİTEN SONRA UZATTILAR. BEN İSE MEVCUT ARABAMI SATTIM VE ORTADA KALDIM. İŞİN DAHADA KÖTÜ TARAFI ARABANIN TESLİM TARİHİNE DAİR İÇ BİR BİLGİ BELGE VERMİYORLAR. BU KONUYU 1-2 GÜN ÖNCE GENEL SOHBET BÖLÜMÜNDE AÇMIŞTIM . VE FORUMDAKİ BİR ARKADAŞIN TAVSİYESİNE UYARAK GÖZLERİNİ KORKUTMAK AMACIYLA MAHKEME DAVA YARGI SOSYAL MEDYA OPEL TÜRKİYE VE GM MÜDÜRLÜĞÜNE ALMANYAYA MAİL VS GİBİ YOLLARA BAŞVURACAĞIMI SÖYLEDİM . EVET YETERİNCE KORKTULAR VE İŞİ DAHADA İÇİNDEN ÇIKILMAZ HALE GETİRDİLER. BANA GELİN PARANIZI VERELİM DEDİLER. PARAYI ALSAM ÇEKTİĞİM KREDİNİN FAİZİ NE OLCAK VE İSTEDİĞİM ARAÇ MAYISTAN ÖNCE HİÇBİYERDE YOK. ALMASAM PARA KALSIN BEN ARABAMI İSTİYORUM DESEM BU SEFER NEZAMAN GELCEK O BELLİ DEĞİL. ASLINDA VALLAHİDE BİLLAHİDE GÖZÜM NE ARBADA NEDE PARADA BEN ÇOCUK GİBİ KANDIRILDIĞIMA YANIYORUM. SİZCE NE YAPMAM GEREKLİ???
                2010 BMW 320d Lci

KUL BELÂ GÖRMEZ HAK YAZMADIKÇA , HAK BELÂ YAZMAZ KUL AZMADIKÇA...

Yorum

küçük harflerle yazarsanız memnun oluruz, okuması daha kolay oluyor ayrıca internet ortamında büyük harf bağırma, haykırma gibi anlaşılıyor
                  InsigniaTEAM

Yorum

bana göre çok güzel olan çok beğendiğim insigniadan böyle insanlar ve kurumlar yüzünden soğudum. ben insigniayı test sürüşü bile yapmadan salt görüntüsü için ve bu forumdaki tüm yorumları okuyarak almış biriyim. inşallah aracımı teslim aldığımda arabadan çok memnun kalırım ve bu soğumam geçer.
                    2010 BMW 320d Lci

Yorum

pardon çağrı bey gönderdikten sonra uyarınız aklıma geldi. zaten ikinci yorumu küçük yazmıştım...
                      2010 BMW 320d Lci

Yorum

Mar Oto yaklaşık 2002yılından beri astra, vectra ve combo araçlarımız için nezaman gitsek çözüm değil aksine sorun üreten bir servis.. İnsigniamı Allah Mar Otonun eline düşürmesin.. artık servisteki tercihim belli
                        *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                          küçük harflerle yazarsanız memnun oluruz, okuması daha kolay oluyor ayrıca internet ortamında büyük harf bağırma, haykırma gibi anlaşılıyor
                          zaten yeterince sinirlenmiş bide bağırmasın haykırmasınmı)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 34SRK61
                            Orjinal yazı sahibi: cagri
                            zaten yeterince sinirlenmiş bide bağırmasın haykırmasınmı)
                            http://inciswf.com/1298832300.swf

Yorum

benim evime 2 dakikalık mesafede olduğu halde asla uğramadığım ve uğramıcağim bi servis....

Yorum

İşleniyor...
                              X