Duyuru

Collapse
No announcement yet.

0 Aracın Boyalı Çıkması-Opal Konya Yolu Ankara

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 0 Aracın Boyalı Çıkması-Opal Konya Yolu Ankara

Konu eski ancak bilgi olması amaçlı yazmak istedim. Aynı durumu Biz Seat Avek 'te yaşadık. Çok yakın bir arkadasımdan alacagım aracın sol kapısı boyalı cıktı. cocuk cok utandı. Yeminler etti. aracı kimseye vermediğine dair. Bu konuda güvenim tam yalan soylemeyecegine eminim.
    Sonuc olarak ben aracı 1000 tl altına aldım olayı da kovalamadık. Ama bu konuda Avek benim kara listemdedir malesef.

Yorum

Ynt: 0 Aracın Boyalı Çıkması-Opal Konya Yolu Ankara

Ben de vito alırken arqba geldi dediler. Gittik gördük. Haliyle kirli ve siyah. Güvenlik şöyle dik dik arabaya bakıyor. Dedim hayırdır biz arabayı aldık o yüzden bakıyoruź bi sorun yoktur umarım. O da dedi ki yok hocam arabanın bagaj kapağınds boyada sorun var sanırım bi satış temsilciniZe söyleyin. ( hiç abartmıyorum 15 metreden söylüyo) sonra geldi gösterdi. Şurası diye. Ben yakından bile fark etmiyorum. Temsilciye soyledik. Kaportacılarına söylemisler; boya esnasinda toz kalmis altında herhangi tamir yada boya söz konusu degil baska yerinde de birşey yok demisler. Itimat ettim. Onlarda özür mahiyetinde komple cam filmi yaptı. Arabayı da aldım. Insallah ileride birsey cıkmaz.

Yorum

İşleniyor...
      X