Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yetkili servisteki Parça fiyatı neden bu kadar Pahalı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Yetkili servisteki Parça fiyatı neden bu kadar Pahalı

O yazılan parçaların hepsini bugün serviste (opak) yaptırdım. Bilya dahil 2800tl Beş yaş indirimi var zaten (%30). Birazda işçilikten indirim alınca %45 indirimli oluyor. Beş bine yakın fiyatı görünce korkmayın hemen 2 garanti + servis titizliğinden vazgeçmeye değer mi? Kişinin kendine kalmış... Gülegüle eskitelim inşl.

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Dün oksijen sensörü aldım. Yetkili servis : 780 TL. Parçacımda 200 TL. Birebir Bosch marka. Yan sanayii filan da değil.
      Yetkilinin yanından geçmem.
      CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
      SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omfaya
        O yazılan parçaların hepsini bugün serviste (opak) yaptırdım. Bilya dahil 2800tl Beş yaş indirimi var zaten (%30). Birazda işçilikten indirim alınca %45 indirimli oluyor. Beş bine yakın fiyatı görünce korkmayın hemen 2 garanti + servis titizliğinden vazgeçmeye değer mi? Kişinin kendine kalmış... Gülegüle eskitelim inşl.
        5 yaş indirimi ile %25 yapabilirler, senin parçalar muhtemelen fix'e girmiş.
        InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
        X