Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bu Servislerin Hepsi Aynı!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Bu Servislerin Hepsi Aynı!!!

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer
    buna kolçak falanda dahilmi yani vites kolu civarı ve hazneler. çünkü vites yerinden ziyade eşya bölmeleri kolçak altındaki geniş plastik bölge çıkartır o sesi ağırlıkla.
    Mesajı görmemişim kusura bakma..

Vites civarındaki geride kalan eşya gözleri vb sökülmedi zaten hiç ses de gelmiyordu oralardan. Vitesin alt kısmından klima kontrol paneline kadar olan ek yerleri söküldü.

2014 Insignia 1.6 170Hp A.Select Cosmo + Sunroof

Yorum

...sesler geri başladı!!!!

2014 Insignia 1.6 170Hp A.Select Cosmo + Sunroof

Yorum

Aracımın sağ farı yanmıyordu ve arada AFL hatası verdi, bugün götürdüm iç kısımda farın üstünü kapatan kapak olmadığından beyinde oksitlenme olmuş ve beyinler ölmüş toplam masraf 3700 TL. Sonuçta ben bu kapağı alıp sökmedim, servise götürüyorum yıllık, bunun dışında arabaya kimse el sürmüyor. Ben servislerin dürüst olmadıklarını ve arıza çıksın diye bile bu çeşit hatalar yaptıklarını düşünmeye başladım.Son gittiğim iki servis ATM ve Deger artık hangisi bu yaptıysa. Hepsi ayrı bir kelek.
        Insignia 2011 Cosmo

Yorum

Benim Opelin başka bir modelini aldığım 3. Günden beri arabada arıza var, ilk başta sese normal dediler, 2 ay sonunda olmadığını kabul ettiler, onlarca yazışma, onlarca telefon görüşmesi, 7-8 kere servise gittim, sesi duyuyorlar, her seferinde yaptık diyorlar, 2 gün geçmeden ses gene başlıyor, sıfır arabanın sökmedik yerini bırakmadılar, hep yalan hep yalan.Garanti filan çok gereksiz, hiç bir işe yaramıyor, ustalar artık bu arızayı yapamıyoruz diyorlar.O kadar rezil durumlardayızki inanamazsınız.Hep yarın çözücez deyip ben arayana kadar arayan soran yok.

Yorum

Geçmiş olsun...Bayağı bi bıktırmışlar galiba...

Yorum

Allah kimseye göstermesin.

Yorum

Araçtaki arızalı sesi herkes duyuyor, arıza giderildi deniyor ve en son gelinen noktada Opel Bölge Müdürü, müşterinin o sesi duyması psikolojik olabilir demiş.Kendisine ulaşamıyorum, benim suratıma söylesin diye arıyorum ama ulaşmak mümkün değil. Servis ustalarının bile var dediği sese bu şekil bir kılıf uyduran bölge müdürü, bence acilen bu markayı daha kötüye götürmemeli.

Yorum

Tüketici hukukundan doğan haklarınıza bir göz atmanızı tavsiye ederim.
                  34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

İşleniyor...
                  X