Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel Teknik Hatasının Sadece Yarısının Arkasında Duruyor!...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Opel Teknik Hatasının Sadece Yarısının Arkasında Duruyor!...

"Neymiş şirketlerinin çıkarlarını korumak adına. Peki müşterinin çıkarları, ayda balkanına ballandıra anlattıkları o kalite ve memnuniyet ilkeleri?"

Hepsi Hikaye (Çoğu Marka İçin).

Yorum

bütün marka araçlarda bu var.arkasında durmuyorlar pek...bendede oldu böyle bir durum getirin halledelim ne varsa e hallolmuyor sonra sallıyolar yaptıkları işi...arkasında durmuyorlar.hukuki yollar dışında pek bir çözüm olmuyor...ben vermedim mahkemeye fakat vericem.kaybedersem zararım 12.000tl fakat bunu artık göze aldım kazanırsam aracımın sıfırını vericekler.tüketici hakları kullanıcıdan yana genelde.fakat göze aldım kaybetmeyi ve hukuki yollara başvurucam...sorunum su eksiltme ve servise götürün ikazı
      2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
      yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

Aracı satışa çıkarttım. İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

2009 160 PS Cosmo Paket. Boysanız temiz bir araç. Deri döşeme, koltuk ısıtma/soğutma, orijinal alarm. Motor, yürüyen, iç dış tertemiz bir araç. Genel km bakımı yeni yapıldı. Yanında 4 kış lastiği de verilecektir. Tek kusuru üretim hatası olan yani fabrikasına olup opelin sahiplenmediği ön yolcu koltuk ısıtma modülü çalışmıyor. Zaten ben de sırf servisin bu duyarsızlığından dolayı aracı satıyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5132972/detay/
        İnsignia CDTİ 160ps COSMO Siyah Flexiride+Sunroof

Yorum

İşleniyor...
        X