Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni Cascada'nın ilk fotoğrafları

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Yeni Cascada'nın ilk fotoğrafları

Metal tavanla bu kadar yakışıklı olamazdı...

Yorum

bır bılgı aldım arkadaslar paylasayım sızınle

Motor olarak Opel'in ilk defa kullanacağı 1.6 SiDi Ecotec Turboşarjlı 170HP 280nm motoru , 1.4 Turbo 140HP güncel motoru, 1.4 120HP 220nm tork'a sahip başka bir motor , 2.0 CDTi 165HP 380nm tork ve 2.0 CDTi BiTurbo 192 HP'ye sahip motorlar olacakmış.

motorları olcakmıs

Yorum

Opel özüne dönme çabalarında bir adım daha ileri giderek,ülkemizde pek rağbet görmeyen ancak çok beğenilen Astra Twintop modelini yeniden hayata döndürüyor. Fakat bu defa geçmişten bir parça ile ; tente. Ve tabi yeni bir isim ; Opel Cascada.

Tente bir cabrio aracı cabrio gibi gösteren yegane parçalardan biri,fakat günümüzde ilerleyen teknoloji sayesinde artık tente yerini metal tavanlardan oluşan hardtoplara bıraktı. Kimine göre tenteden daha dayanıklı ve sofistike bu sistem güzel görünürken,kimisi eski cabrioletlerdeki tenteleri daha cezbedici buluyor.

Siz nasıl düşünüyorsunuz bilmem ancak tentenin yeni Cascada'ya oldukça güzel bir imaj kattığı kesin. Opel'in eskiden kullandığı Astra Bertone'i hatırlatan bu model yeni Auto Show'da sergilenecekmiş.

Yeni Cascada ön kısımda dahil olmak üzere Astra J den biraz farklılıklar taşıyor,fakat asıl değişim arka kısımda yapılmış. Boyu doğal olarak uzayan Cascada, arkadan ve yandan oldukça şık görünüyor. İç kısımda dikkati çeken tamamen deri konsol,mevcut modellerde görmeye alışık olmadığımız kalitede deri koltuklar ve dizayn Cascada'nin kalitesini biraz daha ileri taşıyor. Günümüz 3 serisi cabrio, E coupe, A5 Cabrio gibi araçlara rekabet edecek şıklıkta olan Opel Cascada'nın fiyatı henüz bilinmiyor. Tahminimce 1.6 Turbo fiyatı 85-90 bin TL civarlarından başlayacaktır. Ülkemizde 1.4 Turbo modeli ile satışa çıkarsa hem vergi dilimi avantajı hem de düşük yakıt tüketimi ve yüksek performası/donanımı ile oldukça ilgi görür gibime geliyor.

Motor olarak Opel'in ilk defa kullanacağı 1.6 SiDi Ecotec Turboşarjlı 170HP 280nm motoru , 1.4 Turbo 140HP güncel motoru, 1.4 120HP 220nm tork'a sahip başka bir motor , 2.0 CDTi 165HP 380nm tork ve 2.0 CDTi BiTurbo 192 HP'ye sahip motorlar olacakmış.
        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Serdar99
          Metal tavanla bu kadar yakışıklı olamazdı...
          hard top bmw cabrıo dan ıddaalı olr tente pek kullanslı degıl kolay deforme oluo bınde cok ses alıo

Yorum

Ben de metal tavan ile daha da super olur diye dusunuyorum.
            Fiyat olarak 80 den sasma 90 asma derim 1.6 turbo 170 hp icin

Yorum

süper otesi bir de tente yerine metal tavan olsaymıstı çok iddalı olurmustu, bilmiyorum tente benim icin cabrioda ki en büyük dezavantaj. Tarz oalrak bayılıorum ama tente beni arabadan sogutuyor :S

Yorum

Metal olck acıcan tum camları vurrucan kırbacı

Yorum

İşleniyor...
                X