Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni Cascada'nın ilk fotoğrafları

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Yeni Cascada'nın ilk fotoğrafları

Opel'den en kısa zamanda OPC'sini de bekliyoruz.
    20" jantlar, 280hp motor ve agresif OPC tasarımı ile tadından yenmez

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Serdar99
      ...derken, Çağrı onu da halletmiş.

Bugün hızına yetişemiyoruz valla
      bugün aynı frekanstan gidiyoruz abi

Orjinal yazı sahibi: opelmania
      Açık konuşmak gerekirse, araba çok güzel lafım yok ama;

Bıktım bu direksiyonu , vitesi , kadranı , konsolu görmekten
      Cabrio arabaya daha kısa bir vites kolu lazım, daha agresif bir direksiyon lazım...
      Bu arada DVD800 var turn-push yok ?
      haklısın bencede, hep aynı oldu.
      ama sadece bu modele özgü değerlendirince benim hoşuma gitti.
      direksiyon normalde OPC ve OPC Line'da altı kesik olurdu ama bu OPC Line olmamasına rağmen kesik ve kalın direksiyon kullanmışlar.
      kokpitte de çok hafif değişiklikle orta konsolu göstergelere dahil etmiş gibi ve tamamının üzeri deri kaplama olması çok hoşuma gitti benim.

Orjinal yazı sahibi: ahmet_turedi
      bişey dikkatimi çekti.bu tarz cabrio araçlarda kafalıkların arkasında takla anında insan kafasının yere sürtünmesini engelleyecek çelik bar bulunması gerekmiyormu.bütün cabrio araçlarda bu güvenlik önlemi vardı diye hatırlıyorum.ama Cascadada bunu göremedim.farklı bir güvenlik önlemi varmı acaba?
      arka kafalıkların arkasından kaza anında parça açılıyor
      InsigniaTEAM

Yorum

bişey dikkatimi çekti.bu tarz cabrio araçlarda kafalıkların arkasında takla anında insan kafasının yere sürtünmesini engelleyecek çelik bar bulunması gerekmiyormu.bütün cabrio araçlarda bu güvenlik önlemi vardı diye hatırlıyorum.ama Cascadada bunu göremedim.farklı bir güvenlik önlemi varmı acaba?
        Bugün yayınlanan basın bülteninden alıntı :

"In case of roll-over, pyrotechnically activated spring-loaded high-strength bars automatically deploy behind the rear seats. These pop-ups are also triggered during other severe impacts – when airbags are deployed – in order to prepare the vehicle for possible secondary impacts and resulting roll-over."

Arka koltukların arkasında, takla halinde otomatik olarak açılan yüksek dayanaklılığa sahip yaylı barlar mevcut.
        Ayrıca hava yastıkları açıldığında da aktif hale geliyor.

Yorum

Bugün yayınlanan basın bülteninden alıntı :

"In case of roll-over, pyrotechnically activated spring-loaded high-strength bars automatically deploy behind the rear seats. These pop-ups are also triggered during other severe impacts – when airbags are deployed – in order to prepare the vehicle for possible secondary impacts and resulting roll-over."

Arka koltukların arkasında, takla halinde otomatik olarak açılan yüksek dayanaklılığa sahip yaylı barlar mevcut.
          Ayrıca hava yastıkları açıldığında da aktif hale geliyor.
          gayet iyi çünkü o çelik baralar hiç hoşuma gitmiyordu çok iyi düşünmüşler.
          2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
          2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

ben hakikaten çok başarılı buldum , tasarım olarak artık çok güzel işler oluyo opelde , gerek Adam da olsun , gerek Cascada da...Tebrikler Opel'e
            www.facebook.com/mstfkls

Yorum

ben çok beğendim.açıkcası opelin bu konsul tasarımı çok hoşuma gidiyor.dün citroen ds5 i test ettim hayal kırıklığına uğradım.insignianın içine ilk oturduğumdaki hissi vermedi bana.aynı şekilde bu araçta çok güzel olmuş zaten içi aynı insignia gibi
              ds5 in motorunu bilmem ama içi bence tam bi efsane...
              F30 Sport+

Yorum

bencede cook basarılı jeepı satımda alım 2 tane

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

1.6 115hp lik versiyonu var mı gene ahaa ha

Şaka bi yana tüm rakipler metal tavan sunarken tenteye dönmeleri iyi olmamış bence

Yorum

Opel Kendini iyi yönde çok değiştirdi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bravo Opele

VW deki mantığı aynen uyguluyor.Nedir bu özentilik arkadaş.Her model için ayrı iç mekan yapmak zor mu geliyor ?
                      [CENTER][CENTER]

Yorum

Cosmo+20 jant+flexride+navigasyon+1.6 200hp+infinity 80 civari olur heralde ama biraz yuksek olmus bi coilover+guzel bi egsoz+hava filtresi kiti+yazilim 85 milyar civarina 240 beygir 370 tork cok guzel bi araba sahibi olabilirmiyiz acaba
                        2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Omuz çizgisinin yüksekliğinden dolayı bir yükseklik algısı var bence.
                          Yoksa çamurluk ile lastik arası mesafeye bakarsanız gayet iyi, göze batan bir açıklık yok.

Fotoğraf çekimi için seçilen araç en büyük janta ve muhtemelen alçaltılmış şaseye de sahiptir.

Yorum

Omuz çizgisinin yüksekliğinden dolayı bir yükseklik algısı var bence.
                            Yoksa çamurluk ile lastik arası mesafeye bakarsanız gayet iyi, göze batan bir açıklık yok.

Fotoğraf çekimi için seçilen araç en büyük janta ve muhtemelen alçaltılmış şaseye de sahiptir.

aynen
                            F30 Sport+

Yorum

En sonunda pahalı görüntüye sahip cabriolara benzer bir araç olmuş. 80.000 TL çok ama çok iyimser bir rakam. Megane cabrio 77.000 TL iken bu araç 90.000-100.000 aralığında olur sanırım.

Yorum

Keske bez tavan olmasayöıs ya o zmn daha mukemmel olrdu

Yorum

İşleniyor...
                                X