Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2012 MODEL YENİ ASTRA ARACIM KOMPLE BOYALI ÇIKTI NE YAPMALIYIM

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2012 MODEL YENİ ASTRA ARACIM KOMPLE BOYALI ÇIKTI NE YAPMALIYIM

MARTIN SONLARINA DOĞRU ALDIĞIM YENİ KASA ASTRAM KOMPLE BOYALI ÇIKTI..FABRİKA ÇIKISI ÇİFT KAT BOYALI DENİYO .. OPEL TÜRKİYE - GM - ARACI SATIN ALDIĞIM BAYİ AĞIZ BİRLİĞİ YAPMIŞ SANKİ ..BENİM MAĞDURİYETİMİ AZALTICAK YADA YOK EDİCEK Bİ KARAR BEKLEMİYORUM ONLARDAN DAHA İYİ ÇİFT KAT BOYA DİYOLAR .. TÜM GÖRÜŞMELERE RAĞMEN BENİ ANLAMAMKTA ISRAR EDİYOLAR .. ACABA BU İŞİN HUKUKİ BOYUTU NEDİR ?? TECRÜBESİ OLANLAR YADA BÖYLE BİŞEYLE KARŞILAŞMIS OLANLAR BANA NE ÖNERİRLER .. YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM ARKADAŞLAR

Ynt: 2012 MODEL YENİ ASTRA ARACIM KOMPLE BOYALI ÇIKTI NE YAPMALIYIM

tüketici heyetine şikayet edin ve dava açın geçde olsa aracınızın bedelini ödüyolar veya değişim yapıyolar ortalama 1 seneyi bulur sonuçlanması
    Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkum olmaktır.
    GIBBON

Yorum

sanirim asagidaki link size yardimci olur.

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/gost...px?id=20320387

Yorum

TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞLAR .. ANCAK MERAK ETTİĞİM NOKTA ŞU ARACIMIN BELLİ PARÇASI DEĞİL TÜMÜ BOYALI ORTALAMA 220-250 MİKRON KALINLIKTA BOYA ATILMIŞ .. SİZCE BU AYIPLI MALMIDIR ?? DAVA AÇMASI KOLAY UĞRAŞIRIMDA AMA KAYBETMEKTEN KORKTUM AÇIKCASI .. YENİ Bİ TELEFON GELDİ BUNUN Bİ HATA OLMADIĞINI MAKİNELER TARAFINDAN KALIN BOYA ATILABİLDİĞİ BİLGİSİ GELDİ VE GM İMZALI Bİ BELGE VERECEĞİNİ SÖYLEDİ İLERDE SIKINTI ÇEKMEMEM ADINA ..

Yorum

LİNKE BAKTIM FAKAT BENİM DURUMUM BİRAZ FARKLI ARACIMIN HERTAFINA BOYA FABRİKADA ATILMIŞ VE HATA OLMADIĞINI SÖYLÜYORLAR..SERVİSTE 20 ARACA BAKTIM MİKRON DEĞERLERİ BENİMKİNİN YANINA BİLE YAKLAŞMIYOLAR .. BU BOYA MEVZUU ÇOK CANIMI SIKTI CANLI ÖRNEK GÖRSEM ÖNÜMDE TAKİP EDİCEM FAKAT KAFAM KARIŞIK

Yorum

boyalı oldugunu nasıl anladınız böle olayları görünce korkmaya başladım bi kontrol ettireyim bende
            Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkum olmaktır.
            GIBBON

Yorum

İNTERNETTE ÇOK OKUDUM ETTİM ARACIMI ALDIKTAN SONRA GALERİYE GÖTÜRDÜM SONRA KENDİ İLİMDEKİ OPEL YETKİLİ SATICISINA GÖTÜRDÜM ŞUANDA ARACIM 3 HAFTALIK VE PSİKOLOJİMİ BOZDU ÇOK SEVEREK ALDIĞIM BİNDİĞİM ARACIMDAN SOĞUDUM DESEM YERİDİR . . GÜNAH NE HALE GELDİM YAA

Yorum

imzalı belge verseler bile anladığım kadarıyla size bu durumu belirtmeden satmışlar arabayı?
                satarken sorun yaşamayın diye belge veriyorlar, satacağınız adam ona bakarak ve belki içine sinerek alacak ama sonuçta siz habersiz almışsınız.
                bence size seçenek sunmalılardı, araçta olması gerekenden kalın boya var şu kadar indirimle almak istermisiniz yoksa istemezseniz almayabilirsiniz deselerdi belki siz itiraz etmeden alacaktınız

ayrıca tanışma bölümünden kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.
                2.not: küçük harf kullanırsanız da memnun oluruz
                InsigniaTEAM

Yorum

merhaba,

araçlar fabrikada boya robotları tarafından boyanır boya kazanının dibine gelen otomobillerin mikron kalınlıkları fazla çıkar bu otomobilin boyalı olduğu anlamına gelmez GM bölge müdürleri aracı inceleyerek durumu fabrikaya bildirir fabrika da aracın hangi bantta üretildiğine bakarak mikronun normal olduğunu aracın orjinal olduğunu kendi antetli kağıdıyla yazılı olarak size bildirir. 350 mikrona kadar çıkabilen araçlar vardır sizin aracınızn değerleri çok yüksek değil aracı satarken problem yaşayabileceğinizi düşünerek durumu GM Türkiye' ye bildirebilirseniz bayi ve merkez durumu sonuca ulaştıracaklardır.

Yorum

Özlem Hanıma Katılıyorum

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

çift boyalı olması problem değil her aracın belirli bir mikron kalınlığı kadarı ok seviyedir o kalınlığı geçmediği sürece üç katta boya olabilir sonuçta her bölge aynı kalınlığı verdiğ sürece problem yoktur
                      2015 leon fr

Yorum

özlem hanım konuyu net acıklamıs bunun uzerıne konusmak laf kalabalıgı olur
                        2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                          imzalı belge verseler bile anladığım kadarıyla size bu durumu belirtmeden satmışlar arabayı?
                          satarken sorun yaşamayın diye belge veriyorlar, satacağınız adam ona bakarak ve belki içine sinerek alacak ama sonuçta siz habersiz almışsınız.
                          bence size seçenek sunmalılardı, araçta olması gerekenden kalın boya var şu kadar indirimle almak istermisiniz yoksa istemezseniz almayabilirsiniz deselerdi belki siz itiraz etmeden alacaktınız

ayrıca tanışma bölümünden kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.
                          2.not: küçük harf kullanırsanız da memnun oluruz
                          bize araç alım esnasında hiçbir şey söylenmedi , özlem hanım olayı açıklamış ancak sinekte küçük ama mide bulandırıyo

Yorum

aracı satan bayı tırdan ınen araçlarda mıkron olcumu yapmıyor bayılere de bu bilgı verılmıyor bayı aslında mıkro degerlerının yuksek oldugunu ılk sızden ogrenıyor

Yorum

benim bildiğim yapıyor eğer mikron kalınlığı ok seviyeden fazlaysa araç ikinci el olarak satılıyor
                              2015 leon fr

Yorum

İşleniyor...
                              X