Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ATAKÖY OPEL / İSTANBUL

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ATAKÖY OPEL / İSTANBUL

Hoşgeldiniz Doğan Bey, Ankara OPİS'ten sonra İstanbul ATAKÖY servisini de yanımızda hissetmek güzel. Keyifli ve verimli paylaşımlar dileğiyle..

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ercü
      Opel servis yapışkanlı sünger ile sesleri kesmeye çalıştılar. Üst kısımdan gelen sesler kesildi , şimdi sesler alt kısımdan klima klima açma kapama kısmından gelmeye başladı daha önce bu kadar ses yoktu şuan sesler arttı diyeceğim servis sesleri daha da arttırdı.
      aynı sey bendede var arabaya sub takcam korkuyorum gercekten tümsekten geciyoruz çıtır çtıır bugun gecirdim yumruğuu torpidoya ses gitti ama servis icin pek önemli değildir bunlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
        Orjinal yazı sahibi: Ercü
        Opel servis yapışkanlı sünger ile sesleri kesmeye çalıştılar. Üst kısımdan gelen sesler kesildi , şimdi sesler alt kısımdan klima klima açma kapama kısmından gelmeye başladı daha önce bu kadar ses yoktu şuan sesler arttı diyeceğim servis sesleri daha da arttırdı.
        aynı sey bendede var arabaya sub takcam korkuyorum gercekten tümsekten geciyoruz çıtır çtıır bugun gecirdim yumruğuu torpidoya ses gitti ama servis icin pek önemli değildir bunlar
        Yakında balyoz operasyonu düzenlersin .. ne güzel işte)
        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
        [center]

Yorum

Abartmayalım

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

sayın Opel Ataköy servis yetkilileri insignia araçlarımız için yeni güncellemeler geldiyse burdan bilgilendirmenizi rica ediorum. Saygılar
            '' Ya Ganiyy, Ya Muğni... ''
            '' Melik-i Muktedirsin Ya ALLAH ''

Yorum

Bildiğim kadarıyla araçlaarla ilgili güncellemeler araçlar servise geldikçe internet üzereinden araca ait bir güncelle olup olmadığı kontrol ediliyor ve araca o şekide güncelleme yapılıyor bildiğiniz gibi bir çok araç çeşidi var opsiyonellerine göre ve her bir ek donanımın ayrı ayrı güncellemesi yapılıyor .

sizin dediğiniz gibi mesala harita güncellemesi ve ya motorun genel güncellemeleri ara versiyonlar değil bu tür bir bilgi verebilirlerse hepimize faydalı olur.

Yorum

merhaba arkadaşlar onurun yaşadığı sorunun aynısı benim aracımdada var neden olduğu konusunda bir gelişme varmı acaba herkese iyi günler..

Yorum

Sorun tam olarak nedir ? hatırlatma babında yazarmısınız.

Yorum

İşleniyor...
                  X