Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ATAKÖY OPEL / İSTANBUL

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ATAKÖY OPEL / İSTANBUL

Değerli Insigniateam kurucularına, Bu güzel siteyi başarıya çevirerek,OPEL severleri biraraya getirmesi bizleri çok mutluk etmiştir.
    ATAKÖY OPEL Plaza olarak siz değerli OPEL AİLESİ üyelerine önümüzdeki günlerde istek,öneri,soru ve tavsiyelerinizi
    öğrenmek üzere kısada olsa bilgilendirme yapmaktan mutluluk duyacağız.
    Satış Sonrası Hizmetler süreçlerimizde Gerek teknik ve gerekse Genel istek taleplerinizi bu site yardımı ile cevaplamaya çalışağız.

OPEL DÜNYASINA hoşgeldiniz diyor,Tüm Insıgnıateam üyerlerine ekibim ile birlikte selamlarımızı iletiyorum.
    Saygılarımla.

M.Doğan Öntürk
    SSH-Servis Müdürü

Ynt: ATAKÖY OPEL / İSTANBUL

welcome Doğan bey ..
    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
    [center]

Yorum

Desteğinizi bekliyoruz.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Aramıza hoşgeldiniz Doğan Bey.
        2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Hoş geldiniz Doğan bey, obaa
          Epeydir burada bir yeriniz ayırtılmış durumda.
          Istanbuldaki en tercih edilen Opel Bayisi ve servisi olmanız dileği ile.
          Fatih Beyin dediğine katılıyorum. Desteklerinizi bekliyoruz. Organize edilen toplantılarda aramızda görmek isteriz.

Not. Systemi kurduğumuzda ve İlk adımlarımızı atarken bize ufak da olsa gönülden ilk kucak açan Opel Ataköyden Doğan beydir.
          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Aramıza hoş geldiniz.Bayilerden birinin ve özellikle servis bölümünün forumumuza katılması daha sağlıklı bilgiler almamıza vesile olabilir.

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
            17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
            35GB5825  A Rh+

Yorum

Hoş Geldiniz & Keyifli Sohbetler Doğan Bey

Yorum

nolcak bu ınsıgnıaların halı

Yorum

Doğan bey hoşgeldiniz,

Taner bey'in güncellemeler başlıklı konusunu inceleyip link verdiği sayfaya girdiğimde karşıma çıkan konu sürekli olarak kafamı kurcalayan ama kendi servisim (Balkan oto) yetkilileri tarafından sıcak soğuk genleşme vs.. gibi tatmin edici olmayan yanıtlar ile geçiştirilen bu konu hakkında servis olarak sizlerin yaklaşımını öğrenmek isterim. Okuduğum kadarı ile Opelin bu konuda bilgi sahibi olduğu ve bir çözüm ürettiğini düşünüyorum. Ayrıca olayın ciddiyetini ve aracıma uzun dönemde bir zarar verip vermeyeceğini öğrenmek istiyorum.

Sorunum şu;
                  Sabahları arabamı çalıştırdığımda metal bir cisimle tenekeye vururmuşcasına bir ses ile çalışıyor. Bunu sürekli olarak tekrarlamıyor. Çok seyrek olarak akşam eve döneceğimdede tekrarlanıyor.

Linkde okuduğum ise şu bilgi; http://www.insignia-enthusiast.org/f...topic=73&st=20

Insignia 2009-Onwards - Engines A16XER, A18XER
                  Knocking Noise After Cold Start
                  Customer complains of a knocking noise after cold start. This noise appears sporadically after cold start and when the engine switched off for a long period of time.
                  This is due to the camshaft position actuator activation starting too early before the necessary oil
                  pressure is reached.
                  In case of customer complaint please program engine ECU with modified software.
                  Software will be available as of 11th of May 2009, TIS2Web 5.5.
                  TIS Reference Number: E0002487

Teşekkür ederim.
                  Beyaz Insignia 1.6T Cosmo

Yorum

Bu sorunu yaşayan veya hakkında bilgisi olan arkadaşlar var ise onların görüşlerinide merakla bekliyorum
                    Beyaz Insignia 1.6T Cosmo

Yorum

hoş geldiniz... aramızda sizleri görmek bizleri mutlu ediyor..
                      F30 Sport+

Yorum

Benim araçta da uzun süre den sonra ki ilk çalıştırmada bir anlık bir tıkırkı sesi oluyor 0,5 sn kadar.Ama sadece uzun süre geçerse
                        Orjinal yazı sahibi: Onur
                        Bu sorunu yaşayan veya hakkında bilgisi olan arkadaşlar var ise onların görüşlerinide merakla bekliyorum

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
                        17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
                        35GB5825  A Rh+

Yorum

Doğan bey ,müzik sistemi bölümünden gelen çıtırtılara servisiniz bir çözüm buldu mu? Benim böyle bir sorunum var. Çıtırtıyı giderebildiniz mi? Görüşlerinizi bekliyorum.
                          OPEL İNSİGNİA 1.6 TURBO EDİTİON TEKNİK GRİ   PREMIUM PACE

34 GK 1225

Yorum

Merhab Ercument abi.
                            Çıtırtılar için çözüm var. Ancak %100 çözülür mü bunu zaman gösterecek.
                            işlem şöyle yapışkanlı sünger ile veta yalıtım malzemeleri ile ilgili alanlar beslenerek çıtırtılar büyük ölçüde azalıyor.
                            Opel Ataköyden destek almıştım. Şimdi sesler baya bir azaldı.
                            Bir sonraki servise gidişimde umarım bu konu da çözülür.
                            Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Opel servis yapışkanlı sünger ile sesleri kesmeye çalıştılar. Üst kısımdan gelen sesler kesildi , şimdi sesler alt kısımdan klima klima açma kapama kısmından gelmeye başladı daha önce bu kadar ses yoktu şuan sesler arttı diyeceğim servis sesleri daha da arttırdı.
                              OPEL İNSİGNİA 1.6 TURBO EDİTİON TEKNİK GRİ   PREMIUM PACE

34 GK 1225

Yorum

İşleniyor...
                              X