Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Üyelik hakkında.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Üyelik hakkında.

Orjinal yazı sahibi: volkan
    yılmaz arkadaşımız doğru söylemiş tc kimlik nosunu üye olacak versinki ulaşabilelim ona yarın öbür gün klavyenin başında birilerine yanlış veya hakaret ederse nasıl ulaşcaz ona söylüyeceğini yazacağını yazıp gidecekmi okadar basit şekilde
    Bence çok mantıklı +1

Yorum

sıkıntılı bir durum olduğunda muhattabımızı bizde kolay kolay bulalım yani...

Yorum

Güvenlik konusuna söylediklerinize sonuna kadar katılıyorum. Ben şahsen internet ortamında özel bilgilerin fazla paylaşılmasından yana birisi değilim. Tabi çoğu arkadaşlarımız etkinliklerde olsun alışveriş işlerinde olsun en azından telefonla bile görüşmüşlerdir. Buna dayanarak iyi niyetli olarak özellerini de paylaşmışlardır. Ama bu sayfalara giren kötü niyetli insanlarında olduğunu unutmamak ve ona göre tedbirli olmak lazım. Bu tedbiri ilk önce site yönetici arkadaşlarımız sitede kullanılacak yerlere erişim konusunda olsun, siteye üyelik kıstaslarında değişiklikler yapılarak olsun sağlamalıdırlar. İkinci güvenliği de bizler kendimiz sağlamalıyız.

Bence site genel ve özel diye iki kısıma ayrılmalı. Yapılan etkinlikler,organizasyonlar ve fotoğraflar özel kısıma alınmalı, buralara giriş kıstasları değiştirilerek önüne gelenin giremeyeceği bir alan olmalıdır. Genel kısımdaki paylaşımlar da yine bu şekilde devam etmelidir ki sitenin tirajı da düşünülerek çokta yasakçı ve kullanıcıyı itici bir vasıf taşımasın.
        nacizane fikrim olup eleştirilere her zaman açığımdır

Yorum

Şu aralar çok popüler bir sözü buraya da aktarmakta yarar görüyorum. ihihi
          Yönetimin bu konuda bir "GÜNCELLEME" yapmasının uygun olacağı kanısındayım.

Yorum

Bence TC kimlik numarasiyla beraber motor sasi numarasini yonetime bildirip, o sekilde uyeliklerini aktive etmek gerekir. bu hem su andaki uyeler ve sonradan uye olacaklar icin gecerli olmalidir. gecenlerde latitude gibi insigniasi olmayipta ortaligi karistirmak icin katilanlara engel olmak icin birebir. fakat insignia almayi dusunen ve yardim isteyenler icin misafir bolumu de olusturulmasi gerekir diye dusunuyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
              Şu aralar çok popüler bir sözü buraya da aktarmakta yarar görüyorum. ihihi
              Yönetimin bu konuda bir "GÜNCELLEME" yapmasının uygun olacağı kanısındayım.
              Bende bu konuda acilen önlem alınması gerektiğini düşünüyorum.Son günlerde yaşanan olaylar bu durumu kaçınılmaz kılıyor...
              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

yeni üye olup atıp tutanlarla papaz olup düşman kazanıyoruz kimdir nedir bilmiyoruz nasıl olacaksa bir el atsanız..

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Bugün Polo Gti Vs. OPC konusunda Polo gti nickli üyenin konuya göstermiş olduğu pervasız tutumdan sonra banada istemeyerek cevap hakkı doğdu tekrar ben Allaha şükür kimseden geri vites yapacak biri değilim ama herşeyin güzellikle hoşlukla muhabbetle hallolması taraftarıda olurum karşımda kine göre yazarım karşımda kine göre ÇİZERİM bunda yanlışımö varsa düzeltilsin,
                  Velhasıl bugün konu altında Polo GTİ ile yaptığımız mesajlaşma sonrası özellikle forumun meşgul edilmemesi açısından ona cep telefonumu ve adresimi verdim ve ondan da aynısını istedim böyle konular forum ortamında konuşularak hallolacak konular değildir olay ki karşılıklı husumete varacaksa şayet bunu gönül isterki bu noktalara getirmemek...

Benim üzüldüğüm konu bana bugun bu mesajın gelmesi ;
                  Forum Tartışmaları

Merhabalar DiaDavidoff & Polo Gti

Forum ortamında yapılmaması gereken tartışmalarınızla ilgili üyelerden şikayet alıyoruz.
                  Kaldı ki üyelerimiz arasında ne forumda nede gerçek hayatta problem yaşanmasını istemeyiz.
                  Tekrar huzur ortamını sağlamak amacıyla tartışmaya açık yorumlar silindi ve konu kilitlendi. Son olaylar yaşanmamış gibi devam etmek şartıyla konuyu tekrar kullanıma açacağız.
                  Bu aşamadan itibaren konuya tartışmayla ilgili mesaj yazmaya devam eden üye olduğu takdirde, yeni tartışma başlatmak sebebiyle hakkında işlem yapılacaktır.
                  Anlayışla karşılamanız dileğiyle

Keyifli forumlar dileriz,
                  InsigniaTeam
                  Yönetim.

Ben şimdi soruyorum bu adam buraya girdiğinde direk bu tutumu sergiledi o sırada bir çok yönetici aktif ve konu içeriğini gözden gecirir halde idi bu adamın ilk mesajında neden müdahale edilmedide bizim karşılıklı olayı bu mesajlara getirilene kadar müsamma gösterildi,
                  ikincisi ben bu sitenin bir üyesiyim bu adam gelmiş bana kapaktı bilmemneydi beni aşağılamaya çalışan mesajlar içeren şeyler yaszdığında honu hoşlayan beşleyen arkadaşlar neden bu8 duruma bir abileri kardeşleri olarak neden müdahale etmedi?
                  üçüncüsü,
                  Bu arkadaşın yazdıklarından sonra bir çok arkadaşın bu tutumunu görmesi en azından bu arkadaşın bu foruma ne amaçla ne için ne sebeple girdiğinin bilincinde olmalarını sağlayacaktı bütün mesajlar silinmiş neden?

Dördüncüsü Yönetim bana neden bu mesajı atıyor konuyu takip eden arkadaşlar biliyordur ki benim sadece benim için yazılanlara gayet usluplu gayet forumdan dışarı yönelik mesajlarım oldu...
                  Ben bu konunun üzerine düşülmesini istiyorum...

Bugun Kırmızı Opc nin sahibi Ali abi konu üzerine duyarlılıkla beni aradı ve gayet hoş güzel bir sohbet gerçekleştirdik kendisi ile sağolsun vesile oldu kendi aramızda hallettik halledilmeyecek konu yok bunun üzerine yönetimin bu tavrı beni gercekten hem çok rahatsız etti hemde çok üzdü ben bu sitenin 3 yıllık üyesiyim bu tarz durumlarda teraziye konulması gerekir kişiler neyin ne olduğu örtbas edilip yanlış tutumların devam edilmesine engel olunmalıdır...

Ben mi yanlışım burda ?

Yorum

Emre seni şahsen tanıyan birisi olarak,sana sonuna kadar katılıyorum.Bu tarz polemikler oluşmaması için üyelik sisteminin tekrar gözden geçirilerek düzenleme yapılması kaçınılmaz olmuştur.Bu durumu önceki mesajımdada belirtmiştim.Sen forumda gerçekten paylaşımcı bir konuma sahipsin.Sorunlara hiç erinmeden detaylı şekilde yardımcı olmaya çaba gösteriyorsun.senin yerin benim için her zaman ayrıdır kardeşim.Devam et her zaman yanındayım.....
                    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                      Emre seni şahsen tanıyan birisi olarak,sana sonuna kadar katılıyorum.Bu tarz polemikler oluşmaması için üyelik sisteminin tekrar gözden geçirilerek düzenleme yapılması kaçınılmaz olmuştur.Bu durumu önceki mesajımdada belirtmiştim.Sen forumda gerçekten paylaşımcı bir konuma sahipsin.Sorunlara hiç erinmeden detaylı şekilde yardımcı olmaya çaba gösteriyorsun.senin yerin benim için her zaman ayrıdır kardeşim.Devam et her zaman yanındayım.....
                      Allah razı olsun abi Kalplerimiz bir,seninde benim için yerin farklı Bülent abim Teşekkür ederim Ben Böyle sevdiğim abilerimle kardeşlerimle her zaman beraber olurum her şartta abi...

Yorum

yiğidi öldür ama hakkını yeme denir, ama görüyorumki siz bunu becerememişsiniz. elin adamı gelicek yazıcağını yazıp kapak mapak dalga geçiçek emrede kendini savuncak haklı olarak, bunuda usturuplu şekilde yaptığı için kendisini tebrik ediyorum bana yapılsa böyle usturuplu olmazdım. siz 3 senedir ailesiyle beraber tanıdığınız kardeşinizi korumak yerine kafasına göre dışardan gelip mesaj atıp giden biriyle aynı kefeye koyuyorsunuz onada aynı mesajı gönderdik diyceksiniz ama fark etmez adam bir daha siteye bile girmiyecek bu aşikar zaten, siz sadece kendi arkadaşınızın üyenizin kalbini kırdınız GERÇEK OLAN BU

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Eğer sitenin belli bir kalite seviyesinde olmasını istiyor isek, bu meseleyi sıkı bir şekilde gözden geçirmenin zamanı geldi.
                          2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Emrenin durumuna üzüldüm hepımizin basına gelebilirdi, artık herkes girmemeli,seatclup a ben üye olurken t.c me varana kadar verdim ve aktif edilmesi 3 gün sürdü artık sıra bizde...
                            F30 Sport+

Yorum

Arkadaşlar;

Üyelik sisteminin güncellenmesiyle ilgili çalışmalar başlatıldı ama sonuçları ha deyince gözükmüyor farklı bir ortamda testlerimiz devam ediyuor

Diğer bir tarafta bizler sistemi değiştirsek te bu tür konuşmalar yine olacaktır forumda karşılıklı restleşme meydan okumalar olduğu zaman bizler devreye giriyoruz evet emre sen gayet mantıklı yorumlar yapmışsın bu konuda sıkıntı yok ama diğer tarafta bu konunun ve bu mesajların forumda olması kişileri veya kitleleri farklı yerlere gitmesine sebep verebiliyor , orada benim bir mesajım vardı boş verin diye ama maalesef devam edildi Emre Dün sana ulaşmaya çalıştım ama telefonların meşgul olduğu için görüşemedim seninle burda sana veya ona kasti bir şey yapılmadı sadece forumun bu tür karşılıklı meydan okumaları ile olusan mesajların olmasını istemiyoruz.

Bu arada Yönetim den kasıt bizlerin tabiki kendi üyelerimizi ön planda destekliyoruz ama burada bu tür mesajlar yazılarak sanki hedef gösterilmemizde biraz yanlış oluyor burada bizler elimizden geldiğince nabzı belli bir seviyede tutmaya çalışıyoruz ve bu güne kadarda hakkaniyetsiz bir karar aldığımızı hatırlamıyorum

Bu vesile ile bilerek yada bilmeyerek yanlış kararlar aldıysak da özür diliyorum yönetim adına.

Hepinizi çok seviyorum

Lütfen bu mesajımı karşı savunma olarak değerlendirmeyin

Keyifli forumlar diliyorum.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

En çok kimi seviyorsun itiraf et
                                F30 Sport+

Yorum

İşleniyor...
                                X