Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Üyelik hakkında.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Üyelik hakkında.

Bu konuyu çok kere gündeme getirmeme rağmen malesef bir sonuç çıkartamadık,bizim sitemiz ve bunun gibi siteler arabadan daha çok bir club ortamı oluşturmaskla beraber dostluğun arkadaşlığın kardeşliğinde pekişmesine bir aile ortamı oluşmasına vesile oluyor,
    Bir yerden sonra arabalar bahane abilerimiz kardeşlerimiz için iki sohbet muhabbet yardımlaşma için burda online oluyoruz...
    yeri geliyor konu arasında adreslerimizi yeri geliyor telefon numaralarımızı adımızı soyadımızı paylaşıyoruz dost var dost olduğundan çok düşmanda var ,
    örneğin : benim plakamı google yazdığında direk site üzerinden benim aracın resimleri çıkıyor benim üyelik bilgilerim mesajlarımdan benim hakkımda bilgi sahibi olabiliyorlar,
    bunların önüne gecilmesi veya kısıtlanabilmesi için öncelikle,
    üye alımında yeterli bilgi sağlanması,
    profil bilgileri kafi gelecek kadar doldurulması,
    mutlaka doğru bir mail adresi ile aktivasyon,
    Bununla beraber otomasyon yada alalede bir cevap verilemeyecek anlamlı bir soru sorulmalı ve bu şekilde profiller değerlendirilip üye kabulu gercekleşmeli,
    karşımızda ki kişi bizim özelimize girdiği zaman bizde en azından onun hakkında bilgi sahibi olalım...

Burası bir otomobil klübüdür ve bir çok kişiye kapıları açıktır bununla beraber sorumluluklarda gelir ziyaretci arkadaşların üye olma zorunlulupu olmadan belli bilgilere ulaşabilmeleri ama bize özel yerlerden mahrum kalmaları burdaki ilgilendikleri şeylere erişebilmeleri için üye olmaları gerekmektedir,
    örneğin Teknik bilgiler bölümü açık kalacak genel forum görünümünden faydalanabilecekler lakin Fotoğraflarımız araclarımız etkinliklerimiz (Çağrının hazırladığı kısıtlı ve logolu buluşima foto arşivimiz açık kacak tanıtım amaclı)
    profil bilgilerimiz profil altında ki isimlerimiz saklı kalacak şekilde bir uygulamaya gecmek hem daha fazla üye sahibi olmamaıza hemde yeni dostluklara sebep olacaktır...

Üye olduktan sonra mesaj konusunda aktifleşmeyen bu şekilde üye kalanların 15 gün içinde üyelikleri iptal edilecek,yeni üyelerin kendini tanıtmaması halinde üyelikleri dondurulması gereksiz üye sayısı artışını engelleyecektir..

Üye secimi ve bir çok konud görev paylaşımı olması acısından sorumluluk alacak arkadaşların çoğalmasıda yarar sağlayacaktır...

Yorum

Vwturk.com'daki uygulama güzeldi. Sadece tc numaranizla üye olabiliyorsunuz. İt, köpük, art niyetli daha en bastan ayiklaniyor.
      1.6T Cosmo, Flexride, DVD800, Sunroof, Spor Deri, 18", Teleflex GFI, Zeibart Cam Filmi, AutoWax Boya Koruma veee Siyah(tı)...
      Mazide güzel bir anı şimdi..

Yorum

Üyelik için referans üye göstermesi kısaca davetiye yöntemiyle üye kabulü yapılabilir.
        Bu kefillik sisteminde kim kime kefil olduysa ceremesini üstlenir veya kefil olmaz.
        Hazır bileşenler kullanılabilir veya özel bir çözüm üretilebilir.
        İleri düzeyde php bilgisine sahibim yardımcı olabilirim bu konuda.

Yorum

Referans olmaz bence. Aramızdan kimseyi tanımayan kişilerde var.Bunun yerine en uygunu yönetim onaylı üye kabulu..

Yorum

bu mevzuyu konu olarak açtım rahatsızlığımı belirttim ama nafile

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

TC kimlik numarasını vermek istemeyebilirler.

İsim
              Adres
              İşi
              Sabit tel (Önemli)
              Cep tel gibi bilgiler noksansız alınıp, ayrıca teyidi alınırsa üye olabilsin. Belki biraz zor ama seçerek üye almanın zamanı geldi gibi .
              2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Son önerim;

Arabası ile videodaki gibi çıkamayanı üye yapmayalım .

haha haha

http://siz.net/4-ceker-dedikleri-sey...gerek-videosu/
                2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Telefonla aktivasyon ücretli olabilir dediğiniz gibi, adminlerin onaylaması işi de yeni kaydolan üyenin canını sıkabilir, kendimden biliyorum bir forumda öyle bir bekletme falan varsa muhtemelen bir daha girmem şevkim kırılır veya unuturum
                  Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                  Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                  VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

bence üye olmayan site içerisindeki içerikleri göremesin, takip edemesin....

Yorum

Yeni üye kaydını kapatalım.. Kontenjanımız dolmuştur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                        bence üye olmayan site içerisindeki içerikleri göremesin, takip edemesin....
                        aynen katılıyorum bu iş çözülsün en kısa zamanda

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Arkadaşlar önerilerinizi dikkate alıyoruz ve izliyoruz. Süreci işletmek için planlarımız var.
                          Fakat adım atmadan önce bazı opsiyonları ve riskleri değerlendirip, ölçüp ondan sonra aksiyon alırız.
                          İlgilendiğimiz konu son derece odaklı. Uye olmak isteyenleri geri çevirip küstürmek de bize yarar getirmez.
                          Ortak isteğimiz sistem alt yapısını daha güvenli olması. Yani sizin fikirleriniz önemli. İyi bir çözüm buluruz inşallah.
                          Bilginize
                          Insignia team crew

Yorum

Tc kimlik numarası önerim geçerli. Ornek uygulama istiyorsanız vwturk.com'u bir ziyaret edin derim. Seviye çok guzel.

Peki neden tc kimlik numarası kullanımı seviyeyi yükseltiyor?

1-) bu sekilde uygunsuz davranışda bulunan üyeyenin şahsına ulaşabilme imkanınız var. Nasıl olsa reelde birsey yapamazlar diyerek fevri davranışların onu kesiliyor.

2-) siteden atılan yada ceza alana tekrar giremiyor yada çok zor giriyor. Bir tc no bulmak, email adresi bulmaktan zordur. ikinciye girdiğinde de ayagini denk alıyor. Email aktivasyolu siteler bu yüzden yol gecen hanina donusebiliyor.

3-) bu yöntem seviyeyi arttırdığı icin sanılanın aksine üye sayısını düşürmeyin aksine arttırıyor.
                            1.6T Cosmo, Flexride, DVD800, Sunroof, Spor Deri, 18", Teleflex GFI, Zeibart Cam Filmi, AutoWax Boya Koruma veee Siyah(tı)...
                            Mazide güzel bir anı şimdi..

Yorum

yılmaz arkadaşımız doğru söylemiş tc kimlik nosunu üye olacak versinki ulaşabilelim ona yarın öbür gün klavyenin başında birilerine yanlış veya hakaret ederse nasıl ulaşcaz ona söylüyeceğini yazacağını yazıp gidecekmi okadar basit şekilde

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
                                yılmaz arkadaşımız doğru söylemiş tc kimlik nosunu üye olacak versinki ulaşabilelim ona yarın öbür gün klavyenin başında birilerine yanlış veya hakaret ederse nasıl ulaşcaz ona söylüyeceğini yazacağını yazıp gidecekmi okadar basit şekilde
                                +1

Yorum

İşleniyor...
                                X