Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İST-ANAMUR

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İST-ANAMUR

hayırlı yolculuklar olsun. Biz bu sene de gidemiyoruz ya bol bol foto çek 6-7 yılda ne kadar değişmiş merak ediyorum ihihi
    annemin dayısı yengesi orada olmalı bu günlerde.
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
      hayırlı yolculuklar olsun. Biz bu sene de gidemiyoruz ya bol bol foto çek 6-7 yılda ne kadar değişmiş merak ediyorum ihihi
      annemin dayısı yengesi orada olmalı bu günlerde.
      Orjinal yazı sahibi: Absinthe
      Hayırlı yolculuklarr
      teşekkürler
      Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Uğur'um, iyi yolculuklar kardeşim.. Kazadan beladan uzak, bol keyfli bir tatil geçirmeniz dileğiyle..
        fotoğraf çekmeyi ve paylaşmayı unutma

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

İki üç gün İnternete girmedim bir Anamur muhabbetidir gitmiş. Cuma akşamı Adanadan yol yakınken Mersin Susanoğluna gittim. Arkadaşımın Narlıkuyu civarında teknesine. Ama Anamur deyince aklım durdu. Anamurda yazlığım var her yıl düzenli olarak giderim. Yolları yüzünden bakir kalmış bir sahil kasabasıdır.Bir uçtan bir uca bir kaç dakikada gidebilirsiniz. Yıllarca Ankarada görev yaparken iş yeri servisleriyle bir saatten fazla yol giden ben Anamurda işe üç, beş dakikada giden eş,dosta hep gıpta etmişliğim vardır.

Yorum

dün akşam anamura ulaştık 140-150 km hızla geldik genel olarak,tüketim bilgisayara göre 9.8 lt 100 kmde.Antalyaya 30 km kala dag yolunda aracın sol arka lastiği parçalandı,evet lastik patlamadı resmen parçalandı.Lastik yarıldı ve ben lastik janta inmek üzereyken farkettim ya da cok cabuk o seviyeye indi.60 70 km hızla yokuş yukarı ilerlerken araç patinaj çekmeye başladı tc yanıp sönmeye başladı,asfaltta bi sorun oldugunu sandım, ta ki yokuş bitip yokuş aşagı inmeye başladıgımda aracın arkasının kaymasını farkedene kadar.Durup baktıgımızda lastik paramparça olmuş durdugumuz yerde lastik parçaları vardı.Lastiğin yarıldıgını hiç farketmedim arabadakilerde farketmedi,nasıl oldu anlamadım...Şükürler olsunki yüksek hızlarda başımıza gelmedi, çünkü o hızda bile dururken frene bastıgımda kayıyordu araç buzda gider gibi.

Yorum

işin garibi, yola cıkmadan birgün önce Ömer abiyle (35OFT23) stepne lastik ve lastik yarılması hakkında faceden konusmuştuk..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sensation
                dün akşam anamura ulaştık 140-150 km hızla geldik genel olarak,tüketim bilgisayara göre 9.8 lt 100 kmde.Antalyaya 30 km kala dag yolunda aracın sol arka lastiği parçalandı,evet lastik patlamadı resmen parçalandı.Lastik yarıldı ve ben lastik janta inmek üzereyken farkettim ya da cok cabuk o seviyeye indi.60 70 km hızla yokuş yukarı ilerlerken araç patinaj çekmeye başladı tc yanıp sönmeye başladı,asfaltta bi sorun oldugunu sandım, ta ki yokuş bitip yokuş aşagı inmeye başladıgımda aracın arkasının kaymasını farkedene kadar.Durup baktıgımızda lastik paramparça olmuş durdugumuz yerde lastik parçaları vardı.Lastiğin yarıldıgını hiç farketmedim arabadakilerde farketmedi,nasıl oldu anlamadım...Şükürler olsunki yüksek hızlarda başımıza gelmedi, çünkü o hızda bile dururken frene bastıgımda kayıyordu araç buzda gider gibi.
                Çok geçmiş olsun. Lastiğin parçalanması ilginç gerçekten.
                İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Ben de Anamur'dayım Şu an.. nerede kalıyorsunuz??
                  2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

İşleniyor...
                  X