Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ınsıgnıa 5.25d ve s400hybrıd

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ınsıgnıa 5.25d ve s400hybrıd

Orjinal yazı sahibi: Funkyair
    Volkan Hocam pedalina saglik
    Artik 6.viteste tam randiman aliyorsun gibi gorunuyor267 kmh
    İki aracta limitorlu olabilir hic 250 sonrasi hic sanslari yok
    sağolasın hakancım gel senin şu canavarlada oynuyalım ufaktan bir şey olursa merak etme bende yedek piston kolları var haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

volkan abı gene konusturmussun klasını valla masallah vbd allah kaza bela vermesın abı 300 bg yaparsın sen bunu kesın volkan abı ozaman kapısacak kısı ararsın klasmanın artmıs olur sevıyorum boyle gızlı arabaları hakkatende sade araba ama kaputunun altında guc yatıyor olay budur

Yorum

267 km/h ve 1.6 turbo insignia. Modifiye böyle birşey işte
        Tebrikler volkan abi ama anladığım kadarıyla sen 267 basmışsın araçta sana benzinlikte 267 civarında bir fiyata patlamış
        2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

Volkan abi öncelikle tebrik ederim benim gibi bir amatörden tavsiye almayacağını düşünüyorum ama Limitör iptali ve vites oranlarını uzatırsan 280+ görebileceğini düşünüyorum

Bu arada Erhan abiyle atışmalarınız çok hoşuma gidiyor yahu muhaha

Bende olayı okudum 2-3 yorum geçti Erhan abi nerde kaldı demiştim o da intikal etmiş
          Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

Volkanım bravo sana,birde zayıflasan kesin en az 275'i görürdün ihihi
            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Bulent abi damardan girmisin haha

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Volkan abim, on numara hikaye olmuş ben bi yerde 530D'nin arkasından kovalayabilirken sen 525D'yi rezil rüsva ediyorsun, abi seni canı gönülden tebrik ediyorum başarılarının devamını dilerim abi bu benzin olayına bir çare bulman gerek bence milletin camlarını yıkayıp durma valla güneşten alev alırlar mazallah alev kiti koydur eksoza bence o zaman yakar benzini çıkmadan

Yorum

volkanla sımdı telefonda konusuyoruz senın yakalayaacım dıyor

bende sen benı bırısı yardım etmeyınce yakalayamazsın dedım

ne arabayla yakalayabılır nede kosacarak o bunyeyle zor zaten haha

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erhktn
                    volkanla sımdı telefonda konusuyoruz senın yakalayaacım dıyor

bende sen benı bırısı yardım etmeyınce yakalayamazsın dedım

ne arabayla yakalayabılır nede kosacarak o bunyeyle zor zaten haha
                    ulan erhan seni yakaladığımda kaburgalarını öyle bir sıkıcamki 3 ay yatamıyacaksın burdan söz veriyorum herkese bu arada araban ilk çıktığı gün söz hiç bir şey yapmıyacam arabayı incelemek için

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Ulen volkan yokluğumu fırsat bilip keyifli yolculuk yapmışsın clapclap clapclap

Bir sonraki testi benle yaparsın artık

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Volkan kardeşim, yapmış yine yapacağını... Kayınçon bi daha senin arabaya binmez artık. ihihi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
                          Orjinal yazı sahibi: Av.OCAL
                          Bu anlatımlardan sonra 525d xdrive m paket hayallerim yıkıldı gitti.
                          bence gitmesin 5.25 x drıve arkadasım aldı bende kullandım çok özel bir araba çok fena virajlara giriyor vede hemen hemen hiç rüzgar sesi almıyor sadece 220 bg bana yetmez size yeter belki
                          stock 218 hp bildiğim kadarıyla.bir yerde izledim, hartge cip uygulaması yapılarak 260 hp ye rahatlıkla çıkabiliyor. bizim ki şimdilik hayal tabi. ayranımız yok içmeye tahtaravanla gidiyoruz gezmeye hesabı. allah nasip eder belki.
                          Renault!!!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
                            Orjinal yazı sahibi: Funkyair
                            Volkan Hocam pedalina saglik
                            Artik 6.viteste tam randiman aliyorsun gibi gorunuyor267 kmh
                            İki aracta limitorlu olabilir hic 250 sonrasi hic sanslari yok
                            sağolasın hakancım gel senin şu canavarlada oynuyalım ufaktan bir şey olursa merak etme bende yedek piston kolları var haha
                            Volkan Hocam artık zamanı geliyor sanırım
                            Klima + 4 dana ile orta yaş sendromuna giren benim canavarın beli tutulmaya başladı
                            Stage 1 yeter de artar bile
                            sen pistonları Erhan'a sakla

Yorum

Wolkanım süper olmuş walla. Zevkle okudum. Allah kaza bela vermesin...
                              Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

İşleniyor...
                              X