Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ınsıgnıa 5.25d ve s400hybrıd

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ınsıgnıa 5.25d ve s400hybrıd

arkadaslar hafta sonu memleketim olan adapazarına gezmeye gittim pazar sabahıda kayınçoyla sapancaya gittik tekrar adapazarına dönerken sapanca virajlarında arkama yeni kasa 5.25 d takıldı 2 litre 220 bg lik dizel bir araç :P başladık gazlamaya sapanca virajlarında oda arkamda gazlıyoruz hızımız 220 230 arası arkamdan geliyor oda, kayınçom korktuğundan daha fazlada hızlanmıyordum bi baktım arkadan birtanede yeni kasa s400 hybrıd 3500 cc 279 bg bu iki aracın ne olduğunuda onlara yol verdikten sonra öğrendim gazladığımız sürece hep arkamdalardı neyse s 400 ün sürücüsü tam manyak çıktı viraj sağa doğru ben en sol şeritten içe doğru giriyorum buysa en sağdan içerden giriyor viraja ve hızımız 220 km de aha şimdi spın atacak derken ikimizde virajdan çıktık ben birkez daha saygı duydum mercedese başka bir araba olsa spın atmıştı çoktan neyse düzlüğe çıktığımızda yüklendim gaza kayınçoda yavaşla yavaşla sapağa geldik adapazarı sapağına diyip duruyor ulan nerde bulcaz böyle test yapma imkanını deyip geçtim sapağı ankaraya doğru devam bilenler bilir adapazarında sonra hemen hemen dümdüzdür yol arkamda bmw ınat etti bırakmıyor yarışı hızımız 230 da 3 boy arkamda inatla geliyor .s400 orta şeritte bmw yi geçti oda .ben kayınçoya kameraya çekdiye bağırıyorum oysa duymuyor bile beni .biraz korkak hız konusunda kendi arabasında 150 yi geçmez dua edip duruyor hızımız pray 267 yi gördüğünde mercedeste 2 boy arkadaydı habire sileceklerini çalıştırıyordu yahu niye bu hızda sileceklerini çalıştırıp duruyor derken aklıma geldi düzceye giderken arkamdan kamilim geliyordu ben gaza yüklendiğim zamanlarda oda çalıştırmış sileceklerini çiğ benzinden dolayı araba yakabildiğini yakıyor yakamadığını çiğmiğ gönderiyor ne varsa neyse s 400 sürücüsü verdiği o paraya karşılık kapıştığı arabanın 1.6 t olduğunu bilseydi kalp krizi geçirirdi herhalde bmw ye bir şey demiyorum o hakediyor zaten geçilmeyi benzin konusuna gelince ne yaktığıyla ilgili hiç söylemiyeyim bu seferde benim moralim bozuluyor haha haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Ynt: ınsıgnıa 5.25d ve s400hybrıd

hiho supersinn abii artik imzanida degistirip 1.6 turbo s400 katili olarak degistirirsin
    2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Vay abi helall vallaha. Büyük bir zevkle okudum. 1.6 T'lerimizi bir kez daha tebrik ettim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ersin_58
        Vay abi helall vallaha. Büyük bir zevkle okudum. 1.6 T'lerimizi bir kez daha tebrik ettim.
        Yanlış anlaşılma olmasın ama Volkan abinin araç sizin 1.6'lara benzemez

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: opelmania
          Orjinal yazı sahibi: ersin_58
          Yanlış anlaşılma olmasın ama Volkan abinin araç sizin 1.6'lara benzemez
          Olsun benim aracıma da hafta sonu yeni şeyler yapılacak. Cumartesi İnşallah İstanbulda olacağım.
          Hem stok 1.6 t'ler bile muadil diğer marka araçlara oranla gayet performanslı.

Yorum

arıza ışığı falan yakmadı inşallah
            *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
              benzin konusuna gelince ne yaktığıyla ilgili hiç söylemiyeyim bu seferde benim moralim bozuluyor haha haha
              muhaha haha

" Depona Attığım Her Litre Anamın ak Sütü Gibi HeLaLdir.. "

Yorum

lan volkan yıne sıkmıs durmusun benım araba yok dıye haha

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Hah ben de Erhan nerelerde diyordum.... muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erhktn
                    Abi sizin iddaa ne oldu

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

ulan bu atalarimiz bos sozler soylememisler iti an comagi hazirla misali nasilda cikiyon ortaya haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                        Hah ben de Erhan nerelerde diyordum.... muhaha muhaha muhaha muhaha
                        abı volkan ortalıgı bos bulmus sallamaya baslamıs haha

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: opelmania
                          Abi sizin iddaa ne oldu
                          ıdda ne olsun volkan gerı vıtes yaptı her zman kı gıbı haha

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Evet şenlik başlıyor..... muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                              Evet şenlik başlıyor..... muhaha muhaha muhaha muhaha
                              abı volkan sallamaya baslamıs yıne

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

İşleniyor...
                              X