Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Turboya laf yok vs 520d

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Turboya laf yok vs 520d

530 i 231 bg dızelıde 231 bg ne guzel valla kafa tutup gecıyor cok cok kral arabamıs valla

Yorum

Hakan hocam sanirim izel olani.....insigniada stock 1.6 180 bg dknow dknow

Yorum

Arkadasimin degil hastamin arkadasinin...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
          Arkadasimin degil hastamin arkadasinin...
          Pardon hocam

Yorum

Yani hocam bunu soyeyen arkadasimin arkadasi yani hastam olan arkadasimin arkadasi.... Arabalarin sahibi 3. Kisi yani

Yorum

Utku Hocam fena gitmiyor bu 530d

http://www.youtube.com/watch?v=jLi3wmecC04#ws

Yorum

530'u canlı gördüm, şakası olmaz
                InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                  530'u canlı gördüm, şakası olmaz
                  Esas f10lara gelen yeni 535d deli bişey 313hp 0-100 5.5 sn.Plakasını okuyabilmek bile büyük şans olur

Yorum

bende biraz 525d ile oynaşmıştım, 234 ile önünde gidiyorum, adam da o civarda gidiyordu, o sırada bir tane ford focus sollamaya çıktım, bunu görünce 525 d de selektörü çaktı ve yanımdan süzülürcesine geçti ve ben şoka girmiştim meğerse adam 230 gibi bir hızla seyahat ediyormuş

bu arada çok güzel bir anı olmuş teşekkür ederiz güzel anlatımınız için

Yorum

Bende adapazarindan donuyordum arkamda 5kasa bmw yol istedi vermedim daha sonra orta serite gectim basladim gazlamaya ne gecebiliyor beni nede ben gecebiliyorum ulan dedim bu 5.20d se yazik okadar yaptiklarima kafakafaya gidiyoruz bmw len dedim. daha sonra bunu onume aldim arkadaki 5.30d yazisini gorunce sevinmistim bayaaa sonra ben bunu tahrik ettim 245e kadar ayni hizlandik 255e ciktigimda1.5boy arkamda kalmisti yani saglam makina

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Volkan Hocam lutfen ama ayip oluyooo ))€

Yorum

Bende 3,28 İ vardı, en son 235'e kadar çıkabiliyordum sonrasında gaz kesiyordu. Her neyse makine süperdi, 2 sene önce satmıştım, yatırım için ev almıştık. sonra son 2-3 aydır bu Insignia cosmo'ları takip etmeye başladığımdan beri inanmazsınız BMW'den soğudum. Heleki 3 kasa alayım falan diye BMW'lere bakarken cosmoya aşık oldum ve benim cosmo'yu 12 gün önce aldıktan sonra daha sahibinden.com'a bile girmedim) Artık cosmoyu bırakmam. Ancak bunun üstü ileride 5,35 falan alma şansım olursa o zaman bilemem)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: orkinyos
                            Bende 3,28 İ vardı, en son 235'e kadar çıkabiliyordum sonrasında gaz kesiyordu. Her neyse makine süperdi, 2 sene önce satmıştım, yatırım için ev almıştık. sonra son 2-3 aydır bu Insignia cosmo'ları takip etmeye başladığımdan beri inanmazsınız BMW'den soğudum. Heleki 3 kasa alayım falan diye BMW'lere bakarken cosmoya aşık oldum ve benim cosmo'yu 12 gün önce aldıktan sonra daha sahibinden.com'a bile girmedim) Artık cosmoyu bırakmam. Ancak bunun üstü ileride 5,35 falan alma şansım olursa o zaman bilemem)
                            +1

Yorum

İşleniyor...
                            X