Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çeşme'nin esmer güzeli LPG+İman power sahne 2 :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Çeşme'nin esmer güzeli LPG+İman power sahne 2

Orjinal yazı sahibi: FacomX
    Orjinal yazı sahibi: Funkyair
    Masallah oldukca da ekonomik gorunuyor bu tempolarda
    Benzin olsa 60 kurus garanti ustu var alti yok

Fatih Abine bakma sen
    Makas atmaktan vites atacak vakti olmuyor
    Volkan Hoca'nin dedigi gibi 6000 den sasma 6500 asma
    Hakan hocam dediğin doğru vites atmıyorum

Ama unutulan bir şey var bizim araçların motoru küçük olmasından dolayı sıkıştırma 6500 devirden sonrada devam ediyor isteye itina ile gösterilir
    tövbe estafurullah ne göstericeksin fatihim ayıp ayıp yahu bu atasözleri çok doğru ne demişler alimden zalim zalimden alim doğar .. namazında niyazında bir hocanın oğluna bak tam tersi , yazmış arkadaşlarına itinayla gösterilir diye tövbe tövbe kapat bakım gösterme sakın bre zındık bre mel un haha haha haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Sanırım passat cc nin şöförü biraz daha acemi 0-100 8.6 sn bizim araçlardan daha iyi.passat 1.8 tise 9.2 sn ile bizden bir nebze daha yavaş.bu değerler gerçekten birbirine çok yakın o yüzden iyi bir pilotajla her araç birbirini geçebilir.Sizin video yu açamadım izlemek nasip olmadı birde evde deniyeceğim.
      geç vites değiştirme konusunda teknik olarak 6500 devirde vites değişimi gerekli gibi görülsede bende 7000 devirden önce vites değiştirmem bu gibi durumlarda ve hiç üzülmedim Fatih beye bu konuda katılıyorum.
      2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
      2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
        ...
        ....

tövbe estafurullah ne göstericeksin fatihim ayıp ayıp yahu......
        Ne görecekler sonucu görecekler ,

Sen gördün başkaları görmesinmi diyor sun volkanım haha haha haha

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Passat cc bi asıldı bıraktı zaten kalkış yapmadık onla, ışıklarda o duruyordu ben de yaklaştığım anda yeşil yandı 2 ye çektim baktım bu sert kalkış yapınca bende bastım, tabi yol ıslak olduğu için yine bir zıplama olayı sonra 3 vitese geçince ben biraz uzadım sanırım o da bıraktı, muhatap olmadı pek, ben korkmuş olabileceğine yorumluyorum

Yorum

kardesım hızlanmalar guzel hakkatende volkan abının dedıgı dogru hızlanmalar yavaslıyor cok bırde son hızlanmalar motorlada alakalı acılma durumu debrıyaj bakım herseyı etkıler ruzgar yerın kosulu fln o yuzden en kısa zamanda hızlanmak onemlıdır ! gece gece dıkkat et kardesım karanlık yolda aman allah korusun gazlamaya devam ızmırdede guzel olur bırseyler kardesım

Yorum

inşallah kardeşim bir de yer ıslaktı ondan da hızlanma sıkıntılı oldu

Yorum

İşleniyor...
              X