Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ınsıgnıa bmw 5.50 cls 320 cdı bmw 3.30 cı ye karşı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ınsıgnıa bmw 5.50 cls 320 cdı bmw 3.30 cı ye karşı

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
    Orjinal yazı sahibi: opelmania
    Abi ayıp oluyor ama sürekli 1.3 dizel 1.3 dizel, mis gibi araba işte ne var
    Bende onu diyorum işte Onur Mis gibi araba valla az yakıyor iyi kaçıyor bende iyi araba diye Volkan abime tavsiye ediyorum
    İyi kaçıyor kısmı haricidinkelilere katılıyorum. 0-100 hızlanması 15 dakika sürüyor

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
      Abi ayıp oluyor ama sürekli 1.3 dizel 1.3 dizel, mis gibi araba işte ne var
      Bende onu diyorum işte Onur Mis gibi araba valla az yakıyor iyi kaçıyor bende iyi araba diye Volkan abime tavsiye ediyorum
      İyi kaçıyor kısmı haricidinkelilere katılıyorum. 0-100 hızlanması 15 dakika sürüyor
      yapma yahu o kadar yani ee ama olsun Volkan abi alırsa onun 0 - 100 derecesini bi 5 dakikaya kadar düşürebilir gibime geliyor

Yorum

Elleşmeyin Volkanıma :P
        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
        [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
          Elleşmeyin Volkanıma :P
          Tamam abi daha elleşmem

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
            Ya vallahi hepiniz bir ömürsünüz özellikle emre ve volkan.Ya sizi okudukça gülmekten kendimi alamıyorum.Kardeşim bu işin şoförlük yönü aynı arabalarla anlaşılır. Gidin alın stock birer insignia ağırlıkları eşitleyin görelim kim daha babayiğit. Şimdi ki muhabbet benim arabam senin arabanı döver muhabbeti. Neyse işin içinde siz olunca bu bile keyifli vallahi. hasta arasında çok keyifli oluyor bu muhabbet haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha
            Valla Utku abi az çok beraber aynı yollarda direksiyon salladık altımda ki araba stock olsada ben direksiyoumada pilotajımada güveniyorum evelallah pek sevmem klavye başında bu mahbbeti ama konu Volkan abi olunca alamıyorum kendimi bi telefonda bi internette yiyoz birbirimizi valla

Yorum

Vay canına muhabbete bakın yahu .. okurken gaza geldim bende .bizim karakartalın motorunu yarise takıp çipletip geliyom motor aynı olacak işte gerisine
              2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

İşleniyor...
              X