Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ınsıgnıa bmw 5.50 cls 320 cdı bmw 3.30 cı ye karşı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ınsıgnıa bmw 5.50 cls 320 cdı bmw 3.30 cı ye karşı

evet arkadaşlar dersimiz türkçe , benimki senden biraz, hızlı buradaki eksik kelimeler ydı dir bunları eksik yazmışsın gerçeği hızlıydı diyecektin yanlış yazmışsın otur yerine sıfır

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

teşekkür ederim ömer kardeşim .. dediğin gibi güzel ve hızlı araba motoruda 4500 cc miş boşuna okadar rahat uzamıyormuş demekki

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
        teşekkür ederim ömer kardeşim .. dediğin gibi güzel ve hızlı araba motoruda 4500 cc miş boşuna okadar rahat uzamıyormuş demekki
        abi 4500 cc miş ben yanlış yazmışım pardon, bir de tabi çift turbo

Yorum

evet arkadaşlar dersimiz türkçe , benimki senden biraz, hızlı buradaki eksik kelimeler ydı dir bunları eksik yazmışsın gerçeği hızlıydı diyecektin yanlış yazmışsın otur yerine sıfır
          Bak ama hep aynı filmi izliyoruz seninle Volkan abim
          şimdi herşeyi bırak ben gidip barboros abiye desem ki Volkan abiye yaptığın işlemi banada uygulayalım o zaman ne olacak aynı işlem olmasına rağmen benim ki yine daha güçlü olacak değil mi ?

Yorum

olmaz emrecim o iş olursada birazdaha yükletirim bahane arıyorum ben blok kırılırsa neler yaparım o zaman gör volkswagen biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu diyor ya bende başkası daha hızlısını yapana kadar en hızlı insignia benimki diyorum başka bir şey demiyorum oleyy oleyy

Yorum

Bu kurduğun cümle ve bu mesajlada Türkçe dersi vermen pek bi manidar oldu Volkan abi sen beni öldürecen yakında valla
              bu insigniayı aldığıma en sevindiğim konuların başında valla şu muhabbetlerimiz var insigniaya anlamlar kattın bende

Yorum

olmaz emrecim o iş olursada birazdaha yükletirim bahane arıyorum ben blok kırılırsa neler yaparım o zaman gör volkswagen biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu diyor ya bende başkası daha hızlısını yapana kadar en hızlı insignia benimki diyorum başka bir şey demiyorum oleyy oleyy
                Yaa yapma bana bunu işte yapma gecende dedim yüklenirim bu arabaya sende gercekleri benim kadar biliyorsun bak şarkılarla türkülerle cevap veriyorum sana
                yapma hararet 90 üstüne çıkmasın işte
                en son abant buluşmasında düzcede sende yanımdaydın sende içindeydin arabanın

Yorum

gaza getirdin durdun beni senin yüzünden motoru kucaklıyacaz geçmiyecektin beni yarım boyda olsa ama artık pilavdan dönenin kaşığı kırılsın son yüklemelerle 3 boyun garanti daha gaza getirmede beni sağlam dursun motorum yoksa sana fatura edicem

Yorum

gaza getirdin durdun beni senin yüzünden motoru kucaklıyacaz geçmiyecektin beni yarım boyda olsa ama artık pilavdan dönenin kaşığı kırılsın son yüklemelerle 3 boyun garanti daha gaza getirmede beni sağlam dursun motorum yoksa sana fatura edicem
                    yahu bende ondan korkuyorum işte gecer ve motoru kucaklarsan iyi teselli olur ,
                    En azından Emre'yi geçtimnihayetinde dersin.
                    ama yok birde gecemeyip motoru kucaklarsan işte o zaman,
                    tam bilet alıp bütün umudunu bu bilete bağlamış bunun üzerine hayallerini kurmuş ama sonuçta aldığı bilete amorti bile vurmamış bir adam olursun
                    ben ondan korkuyorum,bu iş o vakit yırtılır zaten söyleyeyim ondan sonra gidip kendine 1.3 dizel corsa alıp binecen diye endişeleniyorum yoksa biliyorsun bana her yol paris

Yorum

sende bizim fatihten daha iyi laf cambazıymışsın emre bilmiyende zannedecekki büyük fark atıyorsun onu kapatmakla uğraşıyoruz zannetcek.. altı üstü aramızdaki fark yarım boy yalanmı onuda birazdaha yüklemeyle tersine çevirdim fazlasıyla .. heee motoruda kuçaklarsak ya çokdaha güçlü motor çıkarırım ortaya yada opc nin orjinalini alırım.. dizellerle işim olmaz şirketimde yeterince var benim yerime elemanlar hakkını veriyor dizellerin

Yorum

sende bizim fatihten daha iyi laf cambazıymışsın emre bilmiyende zannedecekki büyük fark atıyorsun onu kapatmakla uğraşıyoruz zannetcek.. altı üstü aramızdaki fark yarım boy yalanmı onuda birazdaha yüklemeyle tersine çevirdim fazlasıyla .. heee motoruda kuçaklarsak ya çokdaha güçlü motor çıkarırım ortaya yada opc nin orjinalini alırım.. dizellerle işim olmaz şirketimde yeterince var benim yerime elemanlar hakkını veriyor dizellerin
                        abi yarım boyu sen söylüyorsun arkadan gelenler bir boy diyor
                        valla önemli olan arabaları satıp daha iyisini almak değil öyle llsa çoktan alırdım hatta satmamamın tek nedeni bu kadar emek verdi bu kadar zaman ayırdım satmaya kıyamıyorum yoksa satalım gidelim alalım birer subi yükleyip duralım
                        ama önemli olan bu değil, mevcut modelde maks güc alıp beraber eylenmemize bakmak
                        benim dediğim elemanların dizelin hakkını vermesi değil az daha uğraşır buna rağmen beni hala gecemz ve motoruda kucaklsrsan ve ben seni yersem işte o zaman sahalardan cekilme vaktin geldi demektir unumu eledim eleğimi astım deyip alırsın küçük az yakan bi araba binersin abi nolcak

Yorum

Emre Valla Çok iddalı konuşuyorsun Volkan arabayla baya oynadı demedi deme sonra sen 1.3 diezel alma haha

Bir sonraki buluşmayı iple çekiyorum idda sonucunda kim baklava ısmarlıyacak göreceğiz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Abi ayıp oluyor ama sürekli 1.3 dizel 1.3 dizel, mis gibi araba işte ne var

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                              Emre Valla Çok iddalı konuşuyorsun Volkan arabayla baya oynadı demedi deme sonra sen 1.3 diezel alma haha

Bir sonraki buluşmayı iple çekiyorum idda sonucunda kim baklava ısmarlıyacak göreceğiz
                              Valla Fatih abi benim kesin gecerim diye bir iddam yok 3 boy atarımda demiyorum ben arabama güveniyorum beni gececeğine kesin gözle bakan iddaya giren Volkan abim bu zaman kadar olan kapışmlarda utandırmadı beni kaplanım bu seferde deneyecez görecez artık Hoş Volkan abimin arbaya bişey olsun gecse gecemese benim araba onun iti olsun anahtarımı dahi veririm maksat onla benim aramda ki muhabbet

Yorum

Orjinal yazı sahibi: opelmania
                                Abi ayıp oluyor ama sürekli 1.3 dizel 1.3 dizel, mis gibi araba işte ne var
                                Bende onu diyorum işte Onur Mis gibi araba valla az yakıyor iyi kaçıyor bende iyi araba diye Volkan abime tavsiye ediyorum

Yorum

İşleniyor...
                                X