Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1 Haftalık gezi.. İnsignia ile Yol Anıları :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 1 Haftalık İnsignia ile Yol Anıları

Orjinal yazı sahibi: Sufy
    Orjinal yazı sahibi: mehmet
    Alacagin olsun. Merzifonda yemek yiyelim teklifime "hayir" de,
    45 km sonra Amasya'da yemek ye !
    Alacağım baki kalacak
    bak sopanın kimde emanet durduğu da ortaya çıktı abi
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
      sufyan abi berceste heee arabayı salsan boşa düzcede olurdun adam bi haber verirdi kahvaltıyı beraber yapardık eeeeee adamın sevdiği cok olunca heryerden teklif geliyor işte ihihi ihihi
      cmartesi akşam cumayeli. pazar günü abant
      oda güzel bak sufyan abi
      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

aıleyle gdyrm 15 gun kalıcam sıde tarafındayım ben manavgata dogru

Yorum

tamam orda paslaşırız)
          F30 Sport+

Yorum

şşşşşş neyi paslaşıyorsunuz gençlikkkkk
            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
              şşşşşş neyi paslaşıyorsunuz gençlikkkkk
              genç işi bunlar abi dur şimdi
              F30 Sport+

Yorum

vay arkadaş yaaaa

Yorum

şşşşşşşşşşş yı elim e almim bakim :P gidin başka yerde dedikodu yapın
                  2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                  [center]

Yorum

eyvayyy sufyan abi geldi haha haha haha haha

Yorum

Insignia yol ister Sufi abi. Bak alışrısın sonra uzaklara gitmek için hep bahaneler uydurursun
                      Sağ salim gelmene sevindik. Çağrı ve Mehmet abiyi de görmüşsün... Daha ne olsun...
                      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

hoşgeldin sufyan abi....

Yorum

Güzel, keyifli ve de ders dolu bir seyahat olmuş. Tekrar hoşgeldin.. (nerdeyse gene kuş muhabbeti açılıyormuş ihihi)

Yorum

Geçen pazar İstanbuldan start aldım...Karnı tıka basa dolu olan (Mazot la ) kuşum uçuşa çıktı.. sabah 6.00 gibi yola çıktım.... izmitte 15 dk lık moladan sonra yolculuğuma devam ettim.. Anne yanımda olduğu için ( hihihihihi ) çokda zorlamadım kuşumu...130 140 gibi otobanda devam etıtik. Bercestede(Adapazarı)güzel bir kahvaltı ettik.(1 saat cik mola).yine aynı tempoda Gerede'ye kadar devam etti .. Gerede'den Samsun yoluna döndüm...yine aynı süratte devam ettim taaki kaşınan bir Captiva'ya ders verene kadar iyi bir sabırla yoluma ediyordum.. daha sonra ise dengesiz bir sürat politikası uyguladım.. yinede 160 180 arası bazende 100 140 arası... yolun bozukluğu sebebiyle 30 40 lada gitmek zorunda kaldım...böylece Taaaaaaaaaaaaa Merzifona kadar gittim.. Fotocu arkadaşımıza bir tel açtım 1 saat de oraDA mola verdik hoş sohbet.. tekrar yola açıkmak zorunda kaldım .. (istemeye istemeye.. Merzifonda az bir zaman daha kalabilirdim çünkü sohbet çok hoştu...Ama gece olmadan Sivas suşehri gölova SUBAŞI KÖYÜNE KARANLIK OLMADAN GİRMEM LAZIMDI.... daha sonra Amasyada yine boşalan mideleri doldurduk Belediyenin sosyal tesislerinde.. kendin pişir ,kim yerse yesin )(hızlı olan götürüyor) orada 1 saat 15 dk kalmışız...Akşam saat 19.00 gibi Suşehirnde soluğu aldık .. ev için alışveriş yaptıkbu arada km ye baktım 970 km olmuş...mazot al diye bağıyordu bizimkisi .. onunda karnını doyurduk 25 kuruş yakmış hıyarto...: dknow :/ angry ihihi cool :P... Yolun durumunu sormayın sakın çok berbattı maad maad hasss angry :/ huh 2 gün sonra erzincan yolcuğu yaptım ihihi haha ihihi clapclap oleyy audi a6 3.0 tdi ufak bir kapıştık.. 230 dan sonra yetişmedi... yetişemedi veya .. bilek gücü diyorum :P daha sonra cmartesi.. Çorum'a doğru yola çıktım düğüneyine bozuk yol yine Amasya yine sosyal tesisler yine mangal :P bu sefer audi a4 2.0 tdi .. anca boz hihouk yolda geçiyordu haha ihihi iyice gaza gelmişti hiho hiho hiho hiho Çoruma varınca düğüne iştirak ettik...akşam Çağrıyı aradım .. buluştuk ufak bir yardımı oldu buradan TŞK EDERİM zatıaliyelerine....sabah 2 gibi tekrar istanbula yola çıktım.... uzun zhmetli vede bir okadarda keyifliydi.... uc 2800 turboyu yolda gördüm selektör yaptık yanında 4 leri yaktım İstanbula kadar beraber geldik Kynaşlıdan itibaren Çorum Kaynaşlı ve Kaynaşlı İstanbul anlatımını sonraya bıraktım ) çok yorgunum Özürlerimi iletirim.. beğenmeyene
                            Yazının devamı benden olsun
                            UC2800 yani benim beyaz aslanla hanım ve 2 çocukla Ankara'dan aile ziyaretinden dönüyorduk.. Kaynaşlı civarı sol şeritte tatlı tatlı giderken arkadan bir kanat far gördüm ve ahaa dedim işte beklediğim an .hemen sağa geçtim ve Insignia yanıma geldiğinde korna çalınca bizim klüpten olduğunu anladım. Plakaları henüz ezberleyemediğim için peşi sıra sol şeridi kapatıp giderken Fatihi arayıp ZH plaka kimdi diye sorasımda gelmedi değil..
                            O arada bir dinlenme tesisine girdik beraber ve bir baktım Sufy çıktı
                            Çaylarımızı içip yola koyulduk bir o önde bir ben önde..yoğun trafikte bulabildiğimiz her boşuktan sızarak :P anca 12 gibi İstanbula giriş yapabildik. Çamlıca OGS gişelerinden yanyana aynı saniyede geçerek geçit töreni bile yaptık cümle aleme
                            Keyfili bir yolculuk oldu, yolda spontane gelişen bu konvoyumuz sırasında her boşuktan sızarak yol alırken aracın arkasında oturan eşim ve 2 çocuğun hiç uyanmamış olmasını da siz sevgili dostların takdirine bırakıyorum
                            Sevgiler.
                            Montoya Murat
                            1.6 BEYAZ TURBO COSMO --- NAV+SUNROOF --- 34 UC 2800 --- UÇ INSIGNIA UÇ

Yorum

Ynt: 1 Haftalık gezi.. İnsignia ile Yol Anıları

Çok keyfli bir olay. Benzeri duyguyu geçen sene yaşadım bende.
                              Bir gün fotograf çekimleri icin Beykoz'a gitmiştim orada da tesadüfen Ercument beyle karşılaşmıştım.
                              Buluşma linkini de buldum http://www.insigniateam.com/forum/in...40055#msg40055

Böyle beklenmedik bir anda olunca daha bir etkisi büyük oluyor. Mutluluk katsayısı yüksek seyrediyor.
                              Siz ise beraberce yol almişsız daha da iyi. Güzel paylaşım.
                              Üye sayısı arttıkça bu gibi yol maceraları artar umarım.
                              Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Ynt: 1 Haftalık gezi.. İnsignia ile Yol Anıları

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
                                Insignia yol ister Sufi abi. Bak alışrısın sonra uzaklara gitmek için hep bahaneler uydurursun
                                Sağ salim gelmene sevindik. Çağrı ve Mehmet abiyi de görmüşsün... Daha ne olsun...
                                tşk Nurettin .. zaten başka birşey istemedim
                                Yaşlandık artık yaw . çok yoruluyoruz uzaklara gitmek isteği her zaman var ama zaman ve duygusallık bırakmıyor
                                2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                                [center]

Yorum

İşleniyor...
                                X