Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1 Haftalık gezi.. İnsignia ile Yol Anıları :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1 Haftalık gezi.. İnsignia ile Yol Anıları :)

Geçen pazar İstanbuldan start aldım...Karnı tıka basa dolu olan (Mazot la ) kuşum uçuşa çıktı.. sabah 6.00 gibi yola çıktım.... izmitte 15 dk lık moladan sonra yolculuğuma devam ettim.. Anne yanımda olduğu için ( hihihihihi ) çokda zorlamadım kuşumu...130 140 gibi otobanda devam etıtik. Bercestede(Adapazarı)güzel bir kahvaltı ettik.(1 saat cik mola).yine aynı tempoda Gerede'ye kadar devam etti .. Gerede'den Samsun yoluna döndüm...yine aynı süratte devam ettim taaki kaşınan bir Captiva'ya ders verene kadar iyi bir sabırla yoluma ediyordum.. daha sonra ise dengesiz bir sürat politikası uyguladım.. yinede 160 180 arası bazende 100 140 arası... yolun bozukluğu sebebiyle 30 40 lada gitmek zorunda kaldım...böylece Taaaaaaaaaaaaa Merzifona kadar gittim.. Fotocu arkadaşımıza bir tel açtım 1 saat de oraDA mola verdik hoş sohbet.. tekrar yola açıkmak zorunda kaldım .. (istemeye istemeye.. Merzifonda az bir zaman daha kalabilirdim çünkü sohbet çok hoştu...Ama gece olmadan Sivas suşehri gölova SUBAŞI KÖYÜNE KARANLIK OLMADAN GİRMEM LAZIMDI.... daha sonra Amasyada yine boşalan mideleri doldurduk Belediyenin sosyal tesislerinde.. kendin pişir ,kim yerse yesin )(hızlı olan götürüyor) orada 1 saat 15 dk kalmışız...Akşam saat 19.00 gibi Suşehirnde soluğu aldık .. ev için alışveriş yaptıkbu arada km ye baktım 970 km olmuş...mazot al diye bağıyordu bizimkisi .. onunda karnını doyurduk 25 kuruş yakmış hıyarto...: dknow :/ angry ihihi cool :P... Yolun durumunu sormayın sakın çok berbattı maad maad hasss angry :/ huh 2 gün sonra erzincan yolcuğu yaptım ihihi haha ihihi clapclap oleyy audi a6 3.0 tdi ufak bir kapıştık.. 230 dan sonra yetişmedi... yetişemedi veya .. bilek gücü diyorum :P daha sonra cmartesi.. Çorum'a doğru yola çıktım düğüneyine bozuk yol yine Amasya yine sosyal tesisler yine mangal :P bu sefer audi a4 2.0 tdi .. anca boz hihouk yolda geçiyordu haha ihihi iyice gaza gelmişti hiho hiho hiho hiho Çoruma varınca düğüne iştirak ettik...akşam Çağrıyı aradım .. buluştuk ufak bir yardımı oldu buradan TŞK EDERİM zatıaliyelerine....sabah 2 gibi tekrar istanbula yola çıktım.... uzun zhmetli vede bir okadarda keyifliydi.... uc 2800 turboyu yolda gördüm selektör yaptık yanında 4 leri yaktım İstanbula kadar beraber geldik Kynaşlıdan itibaren Çorum Kaynaşlı ve Kaynaşlı İstanbul anlatımını sonraya bıraktım ) çok yorgunum Özürlerimi iletirim.. beğenmeyene
    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
    [center]

Ynt: 1 Haftalık İnsignia ile Yol Anıları

Alacagin olsun. Merzifonda yemek yiyelim teklifime "hayir" de,
    45 km sonra Amasya'da yemek ye !
    2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Guzel bir yolculuk olmus
      Tatli yorgunlugunuza ragmen bizimle paylastiginiz icin cok tesekkurler
      Kiskanmadim desem yalan olur
      Masallah molalar da fena degilmis valideler sagolsun

Kiskandigim bir diger nokta yakit tuketimi
      25 kurus benim Turbo o tempolarda en az 40 yakar gibi geliyor
      Bir de sizinki duz vites 160 hp CDTİ degil mi?
      Kadran da 230 gormussunuz maksimum nereye cikiyor merak ettim
      Turbo kadar hizli oralarda anlasilan
      A6 CDTi gercek logosu ise (bazen 2.0 tdi lara feyk takiyorlar) bilek gucu derim
      Ama yasadiginiz keyfi iyi bilirim
      A4 2.0 tdi yalan olur 200 den sonra
      Donus yolcukugunuzu ve yol arkadasi ile maceranizi bekliyoruz
      Ellerinize saglik tekrar
      Kazasiz belasiz keyifli yolculuklar

Yorum

Yaa sufy hocam senin kuşun türü ne Serçe mi Şahin mi Kartal mı yok sa kanarya mı haha

Uzun ve keyifli bir yolculuk yapmışsın ve sağ salim dönmüş sün

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

temmuzda 8 de bende bı antalya yapıcam bakalım bızımkı ne yakıcak

Yorum

tolga temmuz 8 de kimle gidiyorsun antalya ya? bende aynı tarıhte aynı yere gidiyorum)

sufyan abi ohh stres atıp gelmişsin ne güzel...
            F30 Sport+

Yorum

abi keşke daha geniş bir zaman olsaydı, hem senin meşguliyetin vardı, hem benim şehirdışından başka bir misafirim daha vardı, bazı şeylerde ısrarcı olamadım çok kuru kuru bir ağırlama oldu, içime de sinmedi. (gece rahattınız umarım?)
              InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
                Yaw üstat . annem de kabahat yoksa ben beleşi severim önce yemek filan yemem dedi sonrada sen bilirsin dedi (yani açım demek)
                2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

[center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                  abi keşke daha geniş bir zaman olsaydı, hem senin meşguliyetin vardı, hem benim şehirdışından başka bir misafirim daha vardı, bazı şeylerde ısrarcı olamadım çok kuru kuru bir ağırlama oldu, içime de sinmedi. (gece rahattınız umarım?)
                  Biliyorum o yüğzden çok rahattım. sende rahat ol lütfen Kurusu yaşı yok yağmur yağsa yaş olurdu

[center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Funkyair
                    Guzel bir yolculuk olmus
                    Tatli yorgunlugunuza ragmen bizimle paylastiginiz icin cok tesekkurler
                    Kiskanmadim desem yalan olur
                    Masallah molalar da fena degilmis valideler sagolsun

Kiskandigim bir diger nokta yakit tuketimi
                    25 kurus benim Turbo o tempolarda en az 40 yakar gibi geliyor
                    Bir de sizinki duz vites 160 hp CDTİ degil mi?
                    Kadran da 230 gormussunuz maksimum nereye cikiyor merak ettim
                    Turbo kadar hizli oralarda anlasilan
                    A6 CDTi gercek logosu ise (bazen 2.0 tdi lara feyk takiyorlar) bilek gucu derim
                    Ama yasadiginiz keyfi iyi bilirim
                    A4 2.0 tdi yalan olur 200 den sonra
                    Ellerinize saglik tekrar
                    Kazasiz belasiz keyifli yolculuklar
                    Düz vites..241 gördüm biraz daha payı vardı tek elle kullanım ve çekim zor olduğu için anca bu kadar dedim (daha önceki Ankara İst. yolculuğunda )

[center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Funkyair

onu arkadaşıma bıraktım

[center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                        Yaa sufy hocam senin kuşun türü ne Serçe mi Şahin mi Kartal mı yok sa kanarya mı haha

Uzun ve keyifli bir yolculuk yapmışsın ve sağ salim dönmüş sün
                        kuşları karıştırıyorsun sen ,o işe bulaşma bence )
                        Tşk iyi dileklerin için

[center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
                          Alacağım baki kalacak

[center]

Yorum

sufyan abi berceste heee arabayı salsan boşa düzcede olurdun adam bi haber verirdi kahvaltıyı beraber yapardık eeeeee adamın sevdiği cok olunca heryerden teklif geliyor işte ihihi ihihi
                            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                              sufyan abi berceste heee arabayı salsan boşa düzcede olurdun adam bi haber verirdi kahvaltıyı beraber yapardık eeeeee adamın sevdiği cok olunca heryerden teklif geliyor işte ihihi ihihi
                              cmartesi akşam cumayeli. pazar günü abant

[center]

Yorum

İşleniyor...
                              X